Спам,...ама красив спам (21.7`08- 27. 7`08) ...дъра- бъра...

  • 29 046
  • 2 649
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 388
Щот е тъпанар. Crossing Arms
Нямало да   има най-верочтно толкова свободни дни един след друг,и ням ало смисъл за два дни да се ходи.Аз се разплаках,той се ядоса,че плача за глупости. Joy Циркът беше пълен.

Не се ядосвай миличка. Hug С времето ще свикнеш с ангажиментите му.

# 76
  • Мнения: 4 435

Кво ми тряя,че е зает.Искма да ме води на море,ако ще и за един ден да е.Да не се прави,няма да ме кара с колело я. Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 2 829
е,я не се ядосвай за глупости Hug

това е положението--бизнес
ти нямаш ли някои приятелки с които да идеш?

# 78
  • Мнения: 2 388
Кво ми тряя,че е зает.Искма да ме води на море,ако ще и за един ден да е.Да не се прави,няма да ме кара с колело я. Crossing Arms
Ей, ама си неразбрано бе. Heart Eyes Може наистина да не може да се откъсне човека. А за един ден няма смисъл. Ще те компенсира по-нататък с по-голяма почивка, сигурна съм. Hug

# 79
  • Мнения: 4 435
Славче как така няма да ходиш на море,я недей да цинкяш няма такива филми...ше опраиме нещата,зимам те с мене веднага,аре пАли и идвай.....

Много тъпо ми стана.Сега само чакам да се върне,и да каже окончателно,че няма да се ходи.На 25-ти август са ми очните,отивам си във Варна и ще види той.Ще има да идва   през ден,от ревност да не напрая нещо.Не отидем  ли,ще  му го върна,колкото ми е кофти на мен,да му е 20 пъти по-кофти на него. bowuu

Щот е тъпанар. Crossing Arms
Нямало да   има най-верочтно толкова свободни дни един след друг,и ням ало смисъл за два дни да се ходи.Аз се разплаках,той се ядоса,че плача за глупости. Joy Циркът беше пълен.

Не се ядосвай миличка. Hug С времето ще свикнеш с ангажиментите му.

Оф,колко е още т'ва време.Уж не съм с него от вчера. Rolling Eyes



е,я не се ядосвай за глупости Hug

това е положението--бизнес
ти нямаш ли някои приятелки с които да идеш?

Еми едно,че нямам.Едно,че не искам без него.Трето,че ще се спука да звъни по телефоните,и ще ми развали цялото море,с тъпата му ревност. #2gunfire

# 80
  • Мнения: 2 829
ей,как не ви е срам!!!
оспамихте готината и полезна темичка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
за оназ тема говоря

# 81
  • Мнения: 2 829
оф ,Славче и твойта не е лесна мила ooooh! Hug

ми...ти си знаеш
щом ти почват очните--къв е проблема--хем на очни ,хем на плаж  и така

# 82
  • Мнения: 2 388

Оф,колко е още т'ва време.Уж не съм с него от вчера. Rolling Eyes

Незнам миличка, аз вече свикнах. Добре, че лятото бизнеса му е по морето.

# 83
  • Мнения: 4 435
оф ,Славче и твойта не е лесна мила ooooh! Hug

ми...ти си знаеш
щом ти почват очните--къв е проблема--хем на очни ,хем на плаж  и така

Накрая така ще стане.Пък той да си работи,като е толкова зает.


Оф,колко е още т'ва време.Уж не съм с него от вчера. Rolling Eyes

Незнам миличка, аз вече свикнах. Добре, че лятото бизнеса му е по морето.

Блазя ти.

# 84
  • Мнения: 3 641
Славче, ак отова ще те успокои и аз няма да ходя на море Close
Не му харесвало там ,много хора, лудница, жега. Сигурн ое е единственият човек ,който не обича морето.
Ама аз защо трябва да страдам Sick

# 85
  • Мнения: 2 388

И ти ще свикнеш, ако продължите да сте заедно. Пак ще се ядосваш, но по-малко. Simple Smile
Аз с времето основах манастир и започнахме да посещаваме често сбирки. Simple Smile Стана по-лесно, но все пак някои неща трудно се компенсират. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 4 435
Славче, ак отова ще те успокои и аз няма да ходя на море Close
Не му харесвало там ,много хора, лудница, жега. Сигурн ое е единственият човек ,който не обича морето.
Ама аз защо трябва да страдам Sick

Определено ми е по-добре. Hug Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 4 435
Накрая ви събирам всички дето няма да ходите на море и ви взимам във варна с мен.По-хубаво море никога няма да сте изкарвали. Laughing Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 2 374
Я му покажи Пръстче и да не ти дреме,няма се тормозиш,я.....нали ще взема с мене що пак недоволстваш...не ме ли искаш? Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 2 388
Накрая ви събирам всички дето няма да ходите на море и ви взимам във варна с мен.По-хубаво море никога няма да сте изкарвали. Laughing Heart Eyes
Дадено. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт