ОКТОМВРИЙЧЕТО не спи лудува, да подритва мама то не се срамува

  • 10 291
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ето малко шезлонги за в къщи.http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/95_408

Вижте какво видях между другото  Joy . Досега не бях виждала подобни.http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/4863

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Брей много сте бързи.

Зори  newsm59  party023  всичко най, най хубаво ти пожелавам.

От личен опит - с дъщеря ми имах космонавтче, ползвах си го цяла зима. Върху дрехите, с които беше вкъщи слагах космонавта и тъй като количката беше със столче имахме и едно от тези чувалчета с цип, слагах я и в него и на разходка. Космонавта беше с два ципа от двете страни и не съм имала проблем с обличането. Сега ще ползвам същите. Така че аз съм за космонавта + нещо отгоре.

# 287
# 288
  • Мнения: 42
gery_roz,*Pukanka*, благодаря, тези са по-удачни от люлките, които аз бях видяла, те бяха закачени на някаква стойка. Тези ми се виждат по-компактни! А да сте ползвали такива? Wink Имат ли ефект като във филма Joy?

# 289
  • София
  • Мнения: 2 058
Ариана, много ми хареса тази количка! За мене специално е скъпичка, но екстрите и са наистина много и това, че и се обръща сенника е изключително ценно! Ако и не надвишава 10кг. е супер!
Най-тежкия вариант - с коша за новородено е 10 кг, иначе по-малко.
Според мен, ако трябва да купувам количка + столче за кола няма да ми излезе много по-евтино, особено ако искам нещо леко и удобно, ама знам ли  newsm78. Ще я видя на живо след седмица, че сега само на каталог ми я хвали чичото...тогава ще добия по-ясна представа.
Според мен космонафтчетата са хубави и удобни дрешки - и за мъници и за по-големки вече щраполещи бебета, не виждам защо да е по-трудно да облечеш бебето в такова нещо, отколкото в гащеризонче. По-добре една дрешка, отколкото отделно панталончета, якенца, шапки и т.н.

# 290
# 291
  • Мнения: 253
Пуки, Крисси, благодаря ви за милите думи, ако съм изпуснала още някой моля да не ми се сърди, но още не съм изчела всичко докрай.

Добре дошли на новите мами, дано ви е забавно с нас и да се включвате по-често.  newsm51

Бебка пък тия дни много по малко ритка, вече започвам да я мисля. Не е като без хич, ама беше започнала доста често и силно да рита, а сега ... Дано всичко да е наред.

Sev, аз също взех да се притеснявам за бебка, че не я усещам почти, даже вчера и днес хич не я усещах и се обадих на АГ-то. Гледа ме на ехограф и каза, че всичко е наред, бебана си расте нормално. Плацентата обаче ми е предна и за това движенията се усещат по слабо, а и моята кукла се е разположила по начин не много удобен за ритане - седалищно с вирнати нагоре крачка. Не се притеснявай много, просто се обади на лекаря, който те следи ако няма да се виждате скоро и той ще прецени дали е нужно да те преглежда. Освен това моята лекарка каза, че започва да им става тясно и за това са по-малко активни.

Вчера си направих дъъъъълга разходка и като резултат се прибрах с първата покупка за бебка! Пуснах я в албума с покупките, но нещо надписа не ми излезе, някой може ли да ме помогне, снимката е номер 17 в албума!
trixy, написах ти името под снимката, надявам се да не съм сбъркала - става дума за едно гащеризонче със шапчица, нали?
Ако искаш да допишеш още нещо като се логнеш в снимка.бг кликаш върху албума с покупките и в горния десен ъгъл над иконите със снимките от албума ще видиш оранжев бутон "Опиши снимките". После търсиш твоята снимка, кликаш върху нея пишеш описанието и накрая не забравяш да използваш бутона "Потвърди". Надявам се да съм го обяснила разбираемо.

Е за сега толкова от мен, продължавам да чета упорито, че скоро ще я затваряме и тази тема  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт