Скарсдейл - 2

  • 112 413
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 237
добър вечер и от мен слабеещи момичета Simple Smile При мен за сега върви добре, започвам да свиквам малко по-малко с намалената храна и се чувствам чудесно! Даже съм забелязала че когато съм на диета или се ограничавам се чувствам даже по-пълна с енергия, отдавам го на " добрите храни " които хапвам през това време Simple Smile
Днес минах да си понапазаря през Билла и много се чудих какъв хляб да си купя, препоръчайте ми някой моля ви. Аз си взех ръжен за диетуващи  Whistling забравих на коя марка беше. Само че не знам с грейпфрутите как ще се разберем при тази им цена 3лв на кг.  Shocked Дали може да ги заменя с диня, дали ще е ок, как мислите!?
Успешен утрешен диетуващ ден   bouquet

# 466
  • Мнения: 221
Здравейте,момичета!От понеделник и  аз ще съм с вас.По принцип имам да свалям 6-7 кг и лунувам,но ми трябва по строг режим за да не прегрешавам  Mr. Green
Един съвет-не си спестяваите нищо от храната с цел по бързо отслабване,яжте всичко което ви влиза в дневното меню,защото иначе много бързо се качва като се премине към нормално хранене.
И така.....до понеделник  Hug

# 467
  • Мнения: 2 147
Здарвейте, искам да споделя, че вече една седмица съм на този режим и свалих 4 кг, тези 2 дни с малко отклонения + бяло винце заради хубави поводи, няма как Laughing Laughing, но с храната се придържам към режима, като протеините и аз чак толкова не съм ги следвала , важното е да е протеин без мазнини и тлъсти кожи newsm78 и в салатата, когато е зелена си слагам малко зехтин и мн. малк сол Mr. Green
Успех желая на всички Peace

П.п .. хляб Вита, бонус или пълнозърнест Hug

# 468
  • Мнения: 826
Здравейте момичета.
МоРсКа СиРеНа добре дошла.
Заставам зад съвета ти с две ръце. Аз също не си спестявам нищо от менюто, защото не искам после да се нахвърля като изгладнял вълк на калоричните, липсващи ми, храни.
Измерих се и за първата седмица ( с все прегрешенията Blush) съм с чудесните - 2.300кг. Много съм доволна.  newsm18 И най-важното е, че ги чувствам здравословно премахнати тези килограми т.е. отслабнала съм балансирано и надявам се трайно, а не чрез гладуване. Надъхала съм се още повече и продължавам с диетата. Пожелавам успех и на вас.

zzz@2 невероятен резултат! Браво на теб. Пожелавам на всички минуси като твоите. Hug

Пълнозърнест хляб ядох до сега на Вита и съм доволна, сега си купих от "345" един подобен - пълнозърнест ръжен хляб с ленено семе и овесени трици "Linseed Bread Plus" на Mestemasher. Много ми допада. Като го минеш през тостера става много вкусен. Аз си го правя направо на сухар, защото обичам да хрупам.

# 469
  • Мнения: 221
Тук съм момичета  Hug
Закуска 1/2 4ерен хляб+ 1 портокал,обяд 2 домата+ 2 парчета шунка.
Досега когато съм правила тази диета съм спазвала много стриктно всичко,без да заменям храните,та се чудя ако заменям с шунка понякога месата,дали ще повлияе много на отслабването  Thinking

# 470
  • Мнения: 237
Здравейте и от мен слабеещи момичета, някъде се изгубихме всички. Да не сте духнали към морето в това дъждовно време, дано не е така!   bouquet
Аз МоРсКа СиРеНа понякога също заменям нещата, но не мисля че е кой знае колко фатално да си заместваш с шунка, ако е ниско калорична Simple Smile
Моето меню за днес е много подобно на твоето, може би защото и аз съм на 1-ви ден от втората седмица на диетата  Mr. Green
закуска : праскова с филийка диетичен хляб
обяд: 2 домата с две пилешки кебабчета / валеше като изведро и само това открих в най-близкия магазин до работата/
пия много вода с лимон и грейпфрут изтискани вътре
вечерята ми ще бъде бяла рибка във филио, даже съм я мушнала вече във фурната и салатка Simple Smile
Успех момичета, аз се чувствам страхотно  Hug
п.с днес за да бъде съвсем рязка промяната ми си подстригах и косата късо  hahaha Joy

# 471
  • Мнения: 221
katellina ,мисля че е нискокалорична шунката ThinkingПретесняваме че все пак е солена,не е като варена риба или пилешко,но пък няма да кусвам друга сол Wink
То ще си покаже още първата седмица Mr. Green
Иначе смятам да се тегля на 7 и на 14 ден.
Успех на всички диетуващи.

# 472
  • Мнения: 237
МоРсКа СиРеНа само ние ли останахме да си диетуваме, къде са всички!  newsm78
Радвам се че сме на един и същи ден, така може да си споделяме менютата и да си даваме до колкото е възможмо идеи!  Heart Eyes

# 473
  • Мнения: 221
Сигурно ще се включат и другите по късно.
На мен изобщо не ми се готви затова искам да заменям с шунка.На мен най не ми се нравят вечерите с плодове иначе останалата част от менюто става.

# 474
  • Мнения: 237
В моята диета няма плодове за вечеря, само 2-ри и 6-ти ден имам плодове за обед  newsm78

Сигурно ще се включат и другите по късно.
На мен изобщо не ми се готви затова искам да заменям с шунка.На мен най не ми се нравят вечерите с плодове иначе останалата част от менюто става.

# 475
  • Мнения: 221
http://www.dieti-otslabvane.com/%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0_% … D0%B5%D0%B9%D0%BB
тази правя аз.Имах книгата и доколкото си спомням това меню е като менюто в книгата.

# 476
  • Мнения: 958
Приемате ли попълнения в темичката Simple SmileДнес първи ден по схемата, правила съм диетата преди години и оттогава все се мъча да я почна пак, но все се провалям на третия или четвъртия ден BlushА ми харесва много, защото създава навици за правилно хранене след приключването на двете седмици, така че ако се продължи един режим на хранене на същия принцип не само не се връща сваленото, а и се продължава отслабването.
http://www.dieti-otslabvane.com/%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0_% … D0%B5%D0%B9%D0%BB
тази правя аз.Имах книгата и доколкото си спомням това меню е като менюто в книгата.
Имам книгата, и моето меню е като твоето Hug
Менюто ми за днес, закуска, препечена филия ръжен хляб, намерих си много хубав руски ръжен хляб във формата на питка, кафе и парче диня; обяд-печено пилешко бутче, смятам да махна кожата с обелени домати; вечеря-подготвила съм си пъстърва, ще я изпека на скара, със зелена салата с обелени домати.  chefАми това е от мен засега, утре ще се отчета пак Simple Smile

# 477
  • Мнения: 826
jedira, добре дошла. Идеално меню си си подготвила. Желая ти много минуси.

katellina, има две вариации на "Скарсдейл", но не се различават много. Аз лично предпочитам да ям плодовете до обяд, така че когато има плодова салата обядвам с нея, а за вечеря си отавам месцето. Огладнявам вечер и повече ме засища салатка с мръвка. Плодовете са ми колкото за единият кътник. Joy

Иначе и аз съм тук девойки и продължавам с хубавото ни режимче. Grinning
Как е настроението? А резултатите?
Аз след първата седмица, първото мерене и първите минусчета, хапнах забранен продукт. Отпуснах се и ме е яд, но станалото станало -  не мога да го върна. Имахме гости... наготвих сто вкуснотии, спирах се, спирах се цялата вечер да не хапна и накрая, като ги изпратихме, не издържах и нагънах един сладолед. Blush
Както и да е. Вчера и днес, до преди малко, лунувах и започвам втората седмица "Скарсдейл". Имам добро предчуствие.  Simple Smile Въпреки сладоледа усещам една лекота, дрехите също започват да ми стоят малко по-отпуснато (или аз се навивам, че е така Mr. Green). Изобщо доволна съм от диетата. Действа ми добре, а още повече е здравословна и не ме лишава от почти никакви основни храни, за разлика от лубимият ми (но леко поомръзнал) Дюкан.

# 478
  • Мнения: 221
jedira  Hug
Довечера плодова салата=2-3 портокала SickАма няма как....като се тъпках цяла година.
Dendri и аз правих Дюкан и свалих 18кг,но после качих 10-12 за 1 година.Пробвах да го повторя и потретя но почнаха да ме болят бъбреците и се отказах.Минах на разделно и лунуване,но уви...за мен няма ли точно определен режим,диетата не върви- по цял ден съм стриктна,новечер като седнем ракийка,салатка или биричка,винце с мезе и в крайна сметка кг не мърдат...А тази диета съм правила преди и съм доволна-не е трудна и по 4-5 кг за 2 седмици си е добър резултат.
Дано се отчетем всички с добри резултати накрая Hug

# 479
  • Мнения: 826
Добро утро момичета.
Няма ли някой да се отчете с оптимистични резултати?
При мен нещата вървят добре, чувствам се по-фина и лека вече, въпреки че може и да си втълпявам. Laughing

МоРсКа СиРеНа и аз спазвах Дюкан преди бременността и доста добре ми тръгна, но след като родих и кърмих се пробвах пак... и не стана. Отслабвах много по-бавно, почти незабележимо. Може би не го спазвах съвсем целенасочено както първият път. Може би и аз като теб се нуждя от по-прецизен режим. Също така месото ми омръзна много. Лято е, човек не трябва да се лишава от плодове и зеленчуци. И така попаднах на "Скарсдейл" и "Лунната диета". За сега добре ми пасват.

Общи условия

Активация на акаунт