Скарсдейл - 2

  • 112 414
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 737
Кокон,много се радвам да те видя пак! Hug
Ник-ът ти си е супер!
Та по въпроса за диетите-ти пиеш ли ленено семе?

# 61
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Е, накъде без него....и зехтинче, и сусам......Има неща от които не бива да се лишаваме и полезните мазнини са едни от тях.

# 62
  • Мнения: 12
Хей Попай здрасти!Открих те!

# 63
  • Мнения: 12
Здравейте!Харесах ви диетата и мисля да се възползвам от идеята newsm10

# 64
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
........ мисля да се възползвам от идеята newsm10

Може, ама само ако ни кажеш кой е Попай. Иначе добре дошла  Hug

# 65
  • Мнения: 12
JD  търсеше спанак и затова Й казах Попай.Тя ми препоръча тази тема.Благодаря за гостоприемството!

# 66
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Добре дошла! Спанак така и не си намерих за днес и карам на чушки  Mr. Green

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 22:38 от jd

# 67
  • Мнения: 737
 newsm44 втори ден без никакви прегрешения!!!
Направо се гордея със себе си!
Резултат -1,2кг
Ура!

# 68
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Направо се гордея със себе си!
Резултат -1,2кг


 Simple Smile Ами браво, толкова е хубаво да имаш подобни поводи да се радваш. пожелавам ти освен още много минуси, никога повече да не си връщаш старото тегло.....Усещането да си по-лек е страхотно, нали?

Спанак има в големите супермаркети (Метро, Пикадили,Била,ЦБА) на щандовете със замразени храни.......

# 69
  • Мнения: 148
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,
четох темичката ви с интерес и я изчетох цялата -може би ,защото е от малко странички Laughing,
аз често чета, но рядко пиша, но за тази диетка съм чувала много хубави неща ,още преди да вляза във форума
Та да ви кажа защо се включвам днес. Аз също трябва да сваля няколко абе 5 килограма, но до сега не съм спазвала никакви диети, имах огромното щастие организмът ми сам да регулира теглото си ,тоест когто стигнех 55кг започвах да слабея и така до 50кг и после пак нагоре надолу, но този път стигнах 58 и сваляне няма. Реших да пробвам с зелевата супа, но не ми понесе супичката и реших да опитам само малко да се съобразявам с това какво ям и какво количество храна изяждам, и така за една седмица 2 кг съм свалила, но днес си откраднах много добри идеи от вас, аз както разбрахте не разбирам много от тези неща ,та исках да ви благодаря  bouquet за това че ви има и да ви попитам, тъй като ми наближава мц по време на него как точно процедирате с яденето защото аз изпитвам вълчи глад- ям като за трима  когато съм в този период
А вашите резултати са просто супер но аз режим много трудно спазвам да не кажа че не мога
Желая ви още много минусчета

# 70
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Лично аз, по време на МЦ качвам около 3 килограма и така съм си от години, сега когато съм на този начин на хранене не ми се повишава апетита, нито ме гони глад за сладко.....ако обаче се преценяваш че няма да се справиш, отложи основната диета и я започни, след свършването на МЦ-то.....
каквото и да си решиш - успех и идвай по-честичко да споделяш, така пък и ние можем да научим нещо  Hug

# 71
  • Мнения: 148
Арбанашка кокона сърдечно ти благодаря
Няма да крия ,че наистина исках да чуя такъв отговор Embarassed
аз не знам дали качвам повреме на мц, но се подувам много и само по това време ми се прияжда сладко такъв апетит ме гони а когато е  и забранено  Rolling Eyes съвсем ми се оплитат очите когато вляза в магазина hahaha
Ще пиша обещавам
Много успехи момичета Hug и още много фръцвания  love001

# 72
  • Мнения: 12
 newsm78
Момичета,първи ден с диетата на Скарсдейл,но пържолката ми беше 230 гр.Какво ще кажете за количеството?

# 73
  • Мнения: 737
като за първи ден бива Peace
То и моите се движат там около 200гр

# 74
  • Мнения: 12
Мерси за успокоението!Струва ми се множко,затова отидох да си купя едно въженце да си поскачам.Мисля че ще бъде добра комбинация.Хайде да скачаме заедно!

Общи условия

Активация на акаунт