Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Татковци
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

у дома

Въобразяват ли си мъжете, че когато партнъорката им е бременна, започва да се глези и да злоупотребява с положението си?
Или това е самата истина!?
Моят мъж е много внимателен , но не пропуска да ме среже когато му се стори , че преувеличавам с оплакванията!
Как се отнасяте вие към половинките си в този период?
Цитирай

Моят беше много внимателен, нищо не е казвал по въпроса, не знам newsm78

Но пък аз нито веднъж не се оплаках, държах се все едно не съм бременна и ходих на работа, докато не тръгна раждането  Rolling Eyes
Цитирай

у дома

По независещи от мен причини, можах да работя само до края на 5-ия месец. / Може би зависи и от естеството на работата?! /
Не че и аз съм ревнала да се оплаквам! Naughty
Точно обратното .
Затова претендирам, че като кажа "имам проблем " да не се преструвам.

Цитирай

Аз винаги се глезя. Когато бях бременна не съм се глезила повече, но мъжът ми повече ми трепереше и ми угаждаше. Никога не ми е казвал, че преувеличавам и не ме е пренебрегвал.
Цитирай

Света Троица

Да, въобразяват си! И аз нямах проблеми и ходих на работа до последно, но естествено ми се е случвало да имам дискомфорт или да не съм на 100%. Понякога ме ядосваше това, че пренебрегва факта, че съм по-чувствителна на моменти и т.н. Случвало се е да се държи все едно преигравам и много ме дразнеше, ама той моя си е овен...  
Цитирай

Стара Загора

Не разбрах защо въпросът е зададен в подфорум Татковци... newsm78
Ако е зададен към жените... Както се подразбира от контекста на темата...
Мястото му въобще не е тук...
Цитирай

у дома

Ясно е защо!
Искам и мъжете да се включат,
как виждат те нещата!
Цитирай

Стара Загора

Ами на мен не ми стана ясно и почти бях пратил темата в Майките...
Ако искаш да питаш мъжете... Другояче би трябвало да звучи въпроса ти... Wink
Оставям ти темата тук, засега... Mr. Green
Цитирай

Варна

ми то мойто не се оплаква , пък аз сум доволен щото енергията от работата дето вече не ходи я влага в домакинството и до сега не се е оплакала. Hug
Цитирай

у дома

Благодаря за отстъпката, Експрес!
Ще си взема поука.

ми то мойто не се оплаква , пък аз сум доволен щото енергията от работата дето вече не ходи я влага в домакинството и до сега не се е оплакала. Hug

Май много рано си седнах вкъщи аз /от 5-ия / и от там ми идват проблемите!  Thinking
Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Има и жени, които по принцип са лигли, а докато са бременни направо не се търпят. Вярно е, че през бременността жената се променя и не бива да се преуморява физически, добре е да има спокойна атмосфера около нея...но някои адски злоупотребяват с това. Като да пратиш мъжа си зимата да обикаля магазините по нощите за прясно мляко и като се върне с млякото ти да го нахокаш и да го върне обратно, защото не е правилната марка  Shocked
Мен ме дразни и обратния вариант - бременна, която в старанието си да не излежда лигла и кокона чак се олива - боли я примерно бременния корем, но доматите трябва точно днес да се изкопаят и тя копае.
(примерите не са случайни, имам предвид точно определени хора)
Цитирай

варна

Делте, нъл ни съм аз ма кака Whistling
Цитирай

hahaha  hahaha  hahaha
Твойта работа "Гузен, негонен бяга"  Mr. Green
Не, не визирам теб, нито в категория "Лигли", ното в обратната. Всъщност за обратната може и да се сетиш какво имам предвид, но няма да изпадам в подробности.
  bouquet
Цитирай

у дома

Мен ме дразни и обратния вариант - бременна, която в старанието си да не излежда лигла и кокона чак се олива - боли я примерно бременния корем, но доматите трябва точно днес да се изкопаят и тя копае.
(примерите не са случайни, имам предвид точно определени хора)

Ам к'во ши идем посли?! eat

То това пък е друга крайност. Моя близка е голяма чистница clean clean prostor

Не там ми беше мисълта. Кофти заглавие сложих!
 newsm34
Исках да знам дали мъжете си мислят, че жените им преувеличават!?
Цитирай

Ами да - някои си мислят, че жените им преувеличават и то точно заради наличието на бременни тип "лигла". Много малко мъже познавам, които да са убедени, че докато е бременна, жената и нейните желания са над всичко. Но май повечето мъже се отнасят сериозно към оплакванията на бременните си жени. На всички е ясно, че бременна не значи болна, но все пак жената търпи много промени и е нормално да я взимат насериозно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора