За децата, които не са приети в ДГ

  • 1 937
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
някои може ли да ми каже нещо повече за тия читалища на две години взимат ли ги,някакви впечатления,и някои ако знае дали в люлин има такива читалища и горе доло за какви пари става на въпрос

# 16
  • София
  • Мнения: 3 648
Знам за такава в Двореца на децата и познавам дете, което на две и нещо ходеше там! Таксата май е 40 лева на седмица, но не съм сигурна съвсем! Проверете по близките ви читалища!
Друг е въпроса какво ще правят майките през това време - едва ли ще успяват да ходат на работа, да работят и да се върнат до към 12.30!

Моля, четете и пишете в темата, където обсъждаме новия начин за кандидатстване - имаме нужда от мнения и идеи! както и от още хора, които да се точкуват по предложението, за да предценим дали е удачно!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299875.1660

# 17
Децата които познавам ги записват още преди да се родят по същата причина Simple Smile Познавам няколко майки чиито деца не са приети. Всъщност някои са приети, но за 2011, когато ще са първи клас...

Една възможност е да наемете целодневна детегледачка (странно защо, но излиза по-евтино от почасова детегледачка).

Опитайте с други детски градини. Намерете ако трябва по-далечна да е. Може да наемете жена да води детето докато вие отивате на работа, за да не закъснявате.

Няма вариант да оставите 3-годишно дете само вкъщи за цял ден (освен всичко което може да се случи, никой няма да се занимава с него, а началните години са за развитие).

# 18
  • Мнения: 592
Уф, просто ще ви чета...., че и нас не ни приеха в градина, абе същият проблем, само детето нямаме даже лели и чичовци. Днес за капак разбрах, че и свободни места в частните детски градини няма, а във Варна таксата за седимца е 110лв.

# 19
а във Варна таксата за седимца е 110лв.

 Shocked

Аз за целодневно гледане на дете в София (и индивидуални занимания с него) искам по-малко....

# 20
  • Мнения: 15
Това маи го направиха та да се напълнат чдг,защо до миналата година нямаше такъв проблем със записването,а пак е имало много деца.Мисля че тия дето направиха тази система държат повечето чдг. #2gunfire

# 21
  • Мнения: 386
Какъв абсурд #2gunfire и ние си търпим ли търпим  smile3555

Общи условия

Активация на акаунт