Ортопедична болница Витоша

  • 13 615
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
Някой да я е посещавал и да има отзиви от лекарите там?
Намира се в София, на Симеоновско шосе.

# 1
  • Мнения: 1 668
аз съм я посещавала... Не се сещам за нищо добро, което мога да кажа...
случая е, че паднах доста лошо и крака ми се поду. Закараха ме там и трябваше на собствен ход да сляза до етаж -1. Направиха снимка и лекаря посиня - излизаше раздробена пета. Обясних му, че целия крак ме боли зверски, ама петата не. Свалиха ме за втора снимка пак на собствен ход. Оказа се, че само е навехнат. Дадаха ми съвет 1 седмица да лежа и да ползвам наглезенка. След една седмица не издържах и отидах в токуда. Кракът се оказа с пукнатина по цялото протежение на костта. Гипсираха ме на секундата... След този случай не бих повторила, та дори да е единствената болница на света

# 2
  • Мнения: 1 320
Герчо, благодаря много за отговора. Отказах се да си записвам час там. На прима виста не ми харесаха следните две неща: Болницата от Екта се е прекръстила на Витоша, като е запазила всичко останало /имам предвид сграда, адрес, собственик/. В сайта им няма никаква информация за нищо. А твоят отговор определено говори, че съм взела правилно решение   bouquet

# 3
Не сте прави! Моята баба, която е на 88 год., с тежко счупване в ябълката, след като беше върната от Военна болница, където й отказаха лечение, защото била много възрастна, след няколко дневен престой в къщи, я транспортирахме в болница "Витоша". Там беше оперирана още на следващия ден и изписана след 8 дни. Не ни беше искан нито лев извън цената на пироните, които прочем се оказаха в пъти по-евтини от тези в другите болници(моя съседка лежа в Пирогов, където й бяха взели 1300 лева!!!). Сега жената е добре, движи се и сме доволни от професионализма на целия екип. Ще ви кажа още, че болницата беше пълна със възрастни хора все с тежки счупвания. Техните близки, с които разговарях при свижданията бяха възхитени от обслужването! По-добре идете и вижте вместо да говорите от разстояние!
 

Общи условия

Активация на акаунт