виждали ли сте някъде да продават това

  • 2 301
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
http://www.farmshop.ru/x1z5x2z1x3z33x6z03906.html
моля помагайте ако имате инфо Hug

# 1
# 2
  • Мнения: 166
благодаря  Hug
Утре ще им звъня, пък да видим  Praynig

# 3
  • Мнения: 907
Страхотна джаджа! На нас вече не ни трябва, но ако тук продават такова нещо непременно бих купила за второто, че и за подарък Simple Smile
fish_creek, чакам да споделиш инфо Hug

# 4
  • Мнения: 1 163
Ще извинявате , но за какво служи тази джаджа? newsm78

# 5
  • Мнения: 166
официалните вносители не я внасят. днес гговорих с тях Cry служи за ядене на плодове. слагат се в мрежата и детето си смуче блажено без опасност да се задави.  Peace

# 6
  • Мнения: 4 428
Не се ли оклепват много с това  Rolling Eyes Според мен, като ги ядат на парченца е по-чисто

# 7
  • Мнения: 166
ами един лигавник и готово. Моята сладурка много се дави като яде на парченца и не смея. За мен това е идеалния вариант  Peace Жалко само ,че го няма в България!

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
Не е ли по-лесно да ги направиш на каша или настъргани и готово....пък скоро ще почне и да не се дави сигурно детето....

# 9
  • София
  • Мнения: 7 174
И аз не мога да загрея как точно се използва джаджата.
Сигурно защото съм тотално скарана с руския  newsm78

# 10
  • Мнения: 7 947
По голяма глупост не бях срещала...като се дави от парченца - намачкай с вилица или прибави пасиран плод в мляко или направи десерт...кви са тия глупости - да смуче през мрежа  Crazy

# 11
  • Мнения: 166
благодаря ти за безценните съвети.  Ей добре, че са се пръкнали и интелигентни хора на този свят да ръсят акъл и просветление дето никой не им го иска.
Такова решение съм взела за Моето дете - ти на твоето ако искаш и с костилките му ги давай.

# 12
  • Мнения: 7 947
Ах мила, земи си купи тогава мрежата да си ближе там твойто...и да е щастливо. Може пък един ден мама да му даде и да си хапне от някой плод...
Миналата седмица бяхме в зологическата - маймунките, горките, така си ближеха подхвърлените лакомства - през мрежата  Joy
П.П. просто исках да ти кажа, че вариянти да дадеш един плод на дете има много, ама на тебе съвети явно не ти трябват, сичко си знаеш...

# 13
  • Мнения: 166
Ние такъв уред си имаме и мога да ти кажа, че детето наистина с голям кеф си смуче. През мрежичката минава почти всичко, а и много добре си чеше венците. И тъй като смятам, че е много удачен затова искам да купя нов, защото нашия се е поамортизирал. Ясно ми е, че има и други варианти и съм ги пробвала. Просто съм избрала този. Затова и питам къде да го открия, а не по какъв начин да давам плодове на детето. Просто изказването ти е офтопик, а и  излиза от рамките на добрия тон. Така или иначе не искам да превръщаме темата в бойно поле - всеки решава сам за себе си.

# 14
  • София
  • Мнения: 518
Не е нужно да нападате така жената-така е преценила, така ще му дава плодове, това не значи, че цял живот от мрежичката ще ги смуче Stop
Аз лично за първи път виждам такова нещо и ми се струва странно, но ако го видя на бг пазара бих пробвала-не виждам с какво ще навреди Peace А за даването на плодове - моята дъщеря не иска да ги яде от лъжица и това е Naughty какво ли не съм опитвала и не - а щом й го дам в ръката започва да го мачка с ръка и го хвърля Sad За сега ядем само банани, друго не иска, дори и на сок да го направя, затова бих опитала с тази джаджа така поне може да прояде и други плодове Peace Ако някой види някъде такава да свирка  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт