Жена-вамп ли си?

  • 15 067
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 940
Четох, четох и не разбрах - жената -вамп желана от потребителките на форума категория за самоопределение и определение ли е или напротив?

# 301
  • Мнения: 1 517
По-скоро ДА...май.

# 302
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Моите два трола са с "руси, къдрави коси-и-и-и" (както се пееше в едно парче за "Дунав, русенската река"). И са вампирчета, и още как.
Лека-полека изчистваме образа.
В крайна сметка, накрая единственият форумски вамп ще се окаже Вълчо с неговите смолисти къдрици. Joy (Е, не е жена... Не може да имаме всичко.  Crossing Arms)
П.П. Антонио, имаш отговор вече!

# 303
  • Мнения: 2 448
Четох, четох и не разбрах - жената -вамп желана от потребителките на форума категория за самоопределение и определение ли е или напротив?


Като гледам в темата за умирането от любов колко много потребителки са умирали от такава, по скоро не. Защото влюбена вамп няма, освен в себе си.  Mr. Green

Аз не съм умирала от любов и не се смятам за вамп, а какво остава за умиралите.

# 304
  • Мнения: 5 940
Четох, четох и не разбрах - жената -вамп желана от потребителките на форума категория за самоопределение и определение ли е или напротив?


Като гледам в темата за умирането от любов колко много потребителки са умирали от такава, по скоро не. Защото влюбена вамп няма, освен в себе си.  Mr. Green

Аз не съм умирала от любов и не се смятам за вамп, а какво остава за умиралите.
Е то повечето умрели се оказа, че са възкръснали. Току виж някоя като кръвопийка се събудила.

# 305
  • Мнения: 1 517
Сложно стана  newsm78

# 306
  • Мнения: 5 710
Не, не съм жена-вамп. Ексцентрична повече ми харесва.

# 307
  • Мнения: 1 517
А каква е разликата между ексцентричната, фаталната и вамп-ката?
или да пускам нова тема...

# 308
  • Мнения: 5 940
А каква е разликата между ексцентричната, фаталната и вамп-ката?
или да пускам нова тема...
Фатална може и да е нежната, умиротворена, въздушна жена, фатална за някого със своята  светлост. Ексцентрична е всяка, която не се вписва лесно в някакви категории, освен в тези за невписалите се. А за жената-вамп съвсем ми объркахте представите...
 Ексцентрична да е жена наистина е хубаво, важно е да не я докараме до "комична" с тази тема.

# 309
  • Мнения: 251
Мога да съм вамп, а мога и да не съм. Зависи от мъжа насреща!

Общи условия

Активация на акаунт