Отзиви за хотел Банско Спа&Холидейз

  • 954
  • 7
  •   1
Отговори
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Харесахме си с мъжо този хотел за след морето.На сайта изглежда добре и имат добри летни пакети.Ако има почивали там,моля за повече информация!

# 1
  • Мнения: 3 215
Не съм почивала там,защото живея в Банско,но съм била няколко пъти.Знам,че продават много евтино.Съответно и обслужването е такова.Не очаквай чудеса.Стаите са ок,закуската е според това колко е пълен хотелът...Басейнът не се отоплява особено.Иначе масажите са добри.Спокойно е като цяло.Намира се в края на Банско,недалеч от циганската махала,но наоколо вече доста се застрои,така че не се забелязва.За кратък летен отдих и като база за разходки в планината става.Има малък детски клуб,но сега май няма аниматори.Отварят го обаче,ако си с дете и искате да си играе там.

# 2
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Благодаря,Old Sport!  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 215
Моля!Чак сега видях отговора ти,извинявай!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 005
хотела е супер, там ни беше фирменият купон за два дни. Стаите и хотелът като цяло не са кои знае какво, но фамилните стаи са много готини с две бани и всичко, което му трябва на човек. Ако трябва да съм точна най-хубавото на този хотел определено е спа центъра-супер доволна съм, фирмата, която обслужва спа-то ме обслужваше в едно друго чудесно спа на морето. Определено хотелът е сред любимите ми

# 5
  • София
  • Мнения: 225
Хотела е приличен. Стаите са си ОК. Верно обслужването малко куца, но нищо необичайно. Басейна е плитък и си беше топъл ние когато бяхме. Закуската беше чудесна. Но СПА-то наистина си заслужава. Мноооого добро!!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 841
Попаднах на един 3-дневен пакет за 175лв ВВ, наистина ми се струва малко евтино като за хотел 4 звезди. И сега като прочетох мненията ви, взех да се чудя, дали да правя резервация. Повода е юбилей на мъжа ми и не ми се рискува. Ако има още мами да се включат с мнения, ще се радвам.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 841
Включвам се от хотела. Всичко е перфектно-обслужване, храна, спа. Определено всичко си струва. Направиха ни много приятна изненада - съпругът ми има юбилей и ни бяха оставили по този повод фруктиера, шмпанско и поздравителен адрес. Останахме много доволни от направения жест.

Детската стая е супер, не е голяма, но пък е добре оборудвана.

Спа центърът е просто без забележка. Процедури не сме ползвали, струват ми се високи цените, но пък сауните, басейна са ок.

Новогодишните им пакети вече са изкупени, вакар и баснословно високите цени.

Закуската също е много богата.

Това е засега, ако имате въпроси мога да отговоря.
Препоръчвам го горещо този хотел!

Общи условия

Активация на акаунт