в Овулация ли съм??

  • 7 267
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 565
Момичета, правя тест 5 дни. Завчера- втората чертичка едва се виждаше,вчера беше почти колкото първата, но все пак по-бледа. Днес няма. Кога е пустата овулация? Вчера по едно време (или днес беше newsm78) ме болеше единия яйчник. А да, и характерното слузесто течение го имах вчера , но днес не.

# 1
  • Мнения: 1 436
Случайно да имаш снимки на тестчетата, да видим? Thinking Днес няма какво? По принцип ову тестовете винаги имат бледа втора черта (поне при мен) - да не би да е бил 'развален' теста?

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 21:25 от Juturna

# 2
  • Мнения: 565
Днес няма втора изобщо. Нито бледа, нито никаква.В смисъл-има само контролна. Дали да не ходя да си купя още един тест newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 4 884
Вчера е бил пикът на LH,побързай да поработите,най-вероятно точно сега си в ову.Само при пои-скъпите тестове когато е ову двете четри са еднакво наситени,така че щом е била тестовата почти колкото контролната,а днес я няма,значи вчера ти е бил пик!!!Успех Hug Hug

# 4
  • Мнения: 565
Екстра.Вчера правихме, днес ще затвърдим за всеки случай:)

# 5
  • София
  • Мнения: 4 884
Браво,само така,постоянство му е майката Laughing Ако и полежиш 30тина минутки после цена няма да имаш Peace

# 6
  • Мнения: 5 710
Aз използвам Клиър Ову тест, не знам дали е скъп или не (9 лв), но в инструкциите пише, че по-бледата чертичка е знак, че теста работи, а не, че е положителен ( поне така съм запомнила, нямам тест до себе си). Положителен тест има, когато има две еднакви по интензитет чертички, или тестовата е по-наситена. И то, когато отчиташ теста в указаното в инструкцията време ( до 10 мин след тестуването е при мен).

# 7
  • София
  • Мнения: 4 884
Миличка,аз също ползвам тестове,които струват към 9-10 лева,но предполагам знаеш,че че има тестове,които струват около 25-30лв(Clear plan,Oview и т.н),така че приемам че ние ползваме от по-евтините.Та това,което исках да кажа е,че при "евтините" рядко се случва и двете черти да са еднакво наситени,да не говорим тестовата да е по-тъмна,така че резултат,при който тестовата е почти толкова тъмна ,колкото контролната,е положителен! Heart Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 4 884
Препоръчвам ти Be Sure,струват пак около 9лв,но чертите им са много по чсни и не се налага да се блещиш,както правех с другите тестове!Успех ти желая! Hug

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Миличка,аз също ползвам тестове,които струват към 9-10 лева,но предполагам знаеш,че че има тестове,които струват около 25-30лв(Clear plan,Oview и т.н),така че приемам че ние ползваме от по-евтините.Та това,което исках да кажа е,че при "евтините" рядко се случва и двете черти да са еднакво наситени,да не говорим тестовата да е по-тъмна,така че резултат,при който тестовата е почти толкова тъмна ,колкото контролната,е положителен! Heart Eyes
Това не е вярно Naughty Аз също ползвах евтини тестове и винаги са ми отчитали правилно. Няма такова нещо, че при евтините тестове се отчита положителен резултат при тестова ивица по-бледа от контролната.

# 10
  • Мнения: 5 710
Миличка,аз също ползвам тестове,които струват към 9-10 лева,но предполагам знаеш,че че има тестове,които струват около 25-30лв(Clear plan,Oview и т.н),така че приемам че ние ползваме от по-евтините.Та това,което исках да кажа е,че при "евтините" рядко се случва и двете черти да са еднакво наситени,да не говорим тестовата да е по-тъмна,така че резултат,при който тестовата е почти толкова тъмна ,колкото контролната,е положителен! Heart Eyes

То хубаво, обаче има теми по темата за Clear Ovu, където сто пъти се каза, че по-бледа не е положителен тест ( а и пише...).
И понеже се пека на този огън така да се каже от месеци и разногледа станах от взиране...  аз съм виждала по-интензивна черта на тези тестове! И то след месеци на такива по-бледи, след което изчезва, точно както е описало момичето  Rolling Eyes Всмисъл, аз бих се радвала, ако по-бледичка е положителен тест, ама май не е.
Ще пробвам с тези, които казваш, благодаря!

И ще потърся сега другата тема...

# 11
  • Мнения: 5 710

Eto тука авторката пита дали някой изобщо е виждал втора интензивна на тези тестове и момичетата казват ' да'.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210105.msg4568809;topicseen#msg4568809


# 12
  • София
  • Мнения: 4 884
Офф,нещо ми става с нета,бях ви отговорила,но нищо,пак ще го напиша.Извинявам се ако съм дала грешна информация,но при мен никога не са показвали две еднакво наситени черти,а си имам ову(доказано от лекар),така че може би проблема е при мен,защото никога не съм спазвала указания от типа да се въздържаш от ходене по малка нужда преди тестването или да не пиеш течности!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 884
Има и друго важно според мен-различните тестове са с различна чувствителност,както и при тестовете за бременност,примерно този,който аз ползвам е по-чувствителен от Клиър Ову(поне така пише) Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 565
И аз не съм се съобразявала с тези неща, които казваш. А ако е отрицателен какво-не съм имала овулация, още не е дошла или е минала...? Първите две бебета се получ newsm78иха още от първия път, така че досега не съм имала проблеми с овулацията....

Общи условия

Активация на акаунт