реставрация на стара къща

  • 47 111
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 311
didi mum,
вие сега ли правите ремонт? Ще съм ти благодарна за повече инфо, когато имаш такова. Вашата къща сигурно е с каменен покрив, нали?

От снимките се зачудих какво ли са сложили на мястото на керпича.
Да, сега я ремонтираме и до края на месеца са обещали, че покрива ще е готов и основите укрепени, ама ще видим.Покрива не е каменен а с керемиди от старите но ще ги сменяме защото много проблеми създавали после.С каменни плочи ми харесва много но  са тежки а и не са мнго характерни за Елена,не че се съобразявам много с това Whistling,но все пак Blush

# 46
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Значи бързо ще ми кажеш за отзиви...
Вярно, че в Елена не са каменни. Объркала съм се.
Аз на първо време да направя покрива, че ние имаме странични грижи там, но това е най-важното. За колко време правят цял покрив?

# 47
  • Мнения: 311
Около 2 седмици.

# 48
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Това е добре като време...
А материалите вие ли ги купувахте и от къде, ако да.

# 49
  • Мнения: 311
Не, наели сме фирма тя си купува материалите,дали сме ключовете те правят всичко.

# 50
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
аз продължавам с въпросите: а колко ще ви излезе (ако искаш може на лични да ми кажеш, ако не искаш тук)?

# 51
  • Мнения: 152
а за района на Варна? Моята къща си плаче за ремонт...всъщност искам да направя втори етаж..който да е тип алпийски покрив! Имате ли някакви данни за фирми, които се занимават с това?
Моля даже да ми пишете на лични, защото не влизам често тук!  Благодаря!

# 52
  • Мнения: 133
didi mum,
вие сега ли правите ремонт? Ще съм ти благодарна за повече инфо, когато имаш такова. Вашата къща сигурно е с каменен покрив, нали?

От снимките се зачудих какво ли са сложили на мястото на керпича.

пиши моля и мен ме интересува

# 53
  • Мнения: 311
За кое питаш по точно newsm78

# 54
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Мисля, че пита за керпича.
При вас ще го сменят ли и с какво?

(снимките, май, не бяха на потребителката и може и да не знае какво са сложили на показаната снимка).

# 55
  • Мнения: 311
При нас м/у гредите е запълнено с тухли и където е здрав зида ще се измаже с мрежа опъната по стената  от вътре а отвън изолация и после дървена обшивка на 2-рият етаж а на 1-вия камък.

# 56
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
На колко години е вашата къща, защото ме учуди за тухлите...?

# 57
  • Мнения: 311
На 100, тухлите са се пекли на място.

# 58
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Нашата е много по-стара, а и в този край всички къщи бяха от този период и бяха от керпич.
Стискам палци реставрацията да бъде много качествена и да стане, както вие искате.

# 59
  • Мнения: 311
  bouquet мерси, и дано, като стане ще пусна снимки!

Общи условия

Активация на акаунт