Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • гр. София
Миналата седмица, в квартал Стрелбище, татковци пребиха един педофил, самозадоволяващ се до момиченца играещи на детска площадка, след като случката се разчу се оказа, че същият изрод е обиалял квартала и все се е навъртал около момиченца. Този боклук е около 40- 50г. и кара черен мерцедес- 190 с плевенска регистрация. Майки пазете децата, страшно е, а е пълно и с какви ли не изроди!!!! #Cussing out

# 1
  • Orange County
това по кое време на деня се случва? а полиция? или дори и да го приберат за малко после пак ще го пуснат newsm78 абе, няма ред в тази държава, щом стигнахме до саморазправи Rolling Eyes

# 2
ужас!!!!!

# 3
Преди години имаше такъв и в парка редута.
Като дете съм виждаладоста такива.
така че винаги съм си имала едно наум.
не знам полицията какво може да направи, а и колко иска

# 4
  • София
Преди години имаше такъв и в парка редута.
Като дете съм виждаладоста такива.
така че винаги съм си имала едно наум.
не знам полицията какво може да направи, а и колко иска
Мисля, че това го таксуват като ексхибиционизъм и докато не закача децата май полицията нищо не може да направи (не съм сигурна, преди поне беше така). В замяна на това татковците, че и разярените майки могат да му секнат мерака на гадината.

# 5
Ужас! Все едно буца ми заседна на гърлото.
Щом е с такова изкривено съзнание, един бой няма да го оправи. Незнам всъщност какво би могло  newsm78???

# 6
Ми тоя в парка май така изчезна, след няколко боя, но не знам точно, защото не стъпвах там доста време.
По онова време парка редута беше доста ...безлюден, една пейканямаше, нямаше кафе,блокове, площадки, и беше...идеално за разни такива.
Сега поне има повече хора и движение там.
Но и идиотите са станали сигурно по- нагли и смели. Sad

# 7
  • София
Миналата седмица, в квартал Стрелбище, татковци пребиха един педофил, самозадоволяващ се до момиченца

Само бой за такъв изрод...друго няма да помогне- и да го опандизят след 72 часа ( най-много) пак ще го пуснат.

# 8
Ми тоя в парка май така изчезна, след няколко боя...
Това не значи, че се е отказал завинаги от това пъклено начинание.
Колкото и да не ми се иска дори да си го помисля, но е съвсем възможно просто да е сменил парка.

# 9
Ми тоя в парка май така изчезна, след няколко боя...
Това не значи, че се е отказал завинаги от това пъклено начинание.
Колкото и да не ми се иска дори да си го помисля, но е съвсем възможно просто да е сменил парка.
Да, то е ясно.Или е сменил парка, или е станал по- прикрит и внимателен.
Просто си имайте едно наум НАВСЯКЪДЕ!Откачени хора има навсякъде, пазете си децата.

# 10
Господ да пази децата ни от такива изроди!

# 11
  • София
Когато бях малка, в парка в родния ми град редовно се натъквах на такива индивиди. Тогава се наричаха ексхибиционисти. Когато някое дете видеше такъв, казваше на другите и всички започваха да му се смеят, а той още повече се показваше от храстите.
А веднъж, докато играехме около нашия блок, при нас дойде един такъв чичко, седна до мен на стълбите пред входа и посягаше да ме опипа, ама го парирах набързо и избягах.
Адски противни типове. Ужасявам се от мисълта, че подобен изрод може да доближи дете и да му направи нещо извратено.

# 12
  • Бургас
За такива изроди само як бой за да ги е страх да припарят.Иначе едно задържане не би ги спряло.Ужасно е ,че има такива хора.

# 13
  • София
Мисля, че това го таксуват като ексхибиционизъм и докато не закача децата май полицията нищо не може да направи (не съм сигурна, преди поне беше така). В замяна на това татковците, че и разярените майки могат да му секнат мерака на гадината.

И на мен на ексхибиционист ми прилича. И дано да е така, защото са по-безобидни от педофилите. За първите е достатъчно да предизвикат уплаха чрез мастурбацията си - тях това ги възбужда.

# 14
  • Ку-куландия
Пролетта и на нашата площадка се подвизаваше един такъв индивид. Един ден му извикахме патрулка, дойдоха четирима полицаи и го погнаха, към тях се присъединиха и няколко мъже  постоянно присъствие от близко кафе. Повече не се появи. Ако е ексхибиционист  няма страшно те са страхливи само като чуят за полиция или някой татко бягат, но педофилите са по-хитри и постоянни. Следващия път като имате съмнение звънете на 166 ще се учудите колко бързо реагират като споменете за гол мъж на детска площадка.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт