Каква тоалетна хартия ?

  • 16 917
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
тази тема наистина е достойно продължение на поредицата "какви салфетки", "сваляте ли обувките от краката на гостите...и пращате ли ги боси на терасата да дръпнат една цигарка".
***Диди*** :Р , браво Simple Smile
Все пак за мен тема No 1 е "По колко пъти на ден...", където обаче не пише нищо за секс  Crossing Arms
Иначе за класацията- Zewa Deluxe

# 31
  • Мнения: 3 770
Единствено хартия с цвят пасващ на обзавеждането на тоалетната.
Ако не намеря подходящ декор всеки се спасява както може. Няма да си развалям декорацията за едното нищо, аммаха  Crossing Arms

Е , това изби рибата ! Много си права - претеции , ама ха ! Да живее стилът и интериорът !  Peace  Joy

# 32
  • Мнения: 3 770
Nya , може  да направиш една  "По колко пъти на ден..." ходите до тоалетна и по каква нужда !  Joy

# 33
  • Мнения: 2 803
Напоследък само МИлде купуваме.

Също.

# 34
  • Мнения: 227
  ааа,тоалетна хартия,какви са тези луксове,Вие вестници не четете ли ?!
  Защо да не бъдем практични и икономични?  Mr. Green
 

# 35
  • Мнения: 2 197
  ааа,тоалетна хартия,какви са тези луксове,Вие вестници не четете ли ?!
  Защо да не бъдем практични и икономични?  Mr. Green
Само в събота - за какво е Интернет-а на работа?
Така повече пестим.
И като сме почнали темата трябва да се приеме закон срещу печатането на рекламни листовки на гланцова хартия! Да направим подписка! Да излезем на бунт! Толкова много материал и изобщо не може да се използва...

# 36
  • Мнения: 1 715
Ето такава

# 37
  • Мнения: 3 770
boto , кога ще е бунтът ? И нека да е на жълтите павета , там има доста материал за който да се използва тоалетна хартия !   Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 283
Не виждам опцията "трамвайно билетче" или вече с тези цени са икономически неизгодни? hahaha
И пак добре че не питате с коя ръка.....
Номера с билетчето мноу ми ареса. Особено ако не ти стигне Mr. Green, първо го продупчваш с пръста и.......... После пак можеш да си ползваш билетчето smile3550 moresmile

# 39
  • Мнения: 2 161
Обикновено купувам сатенени кърпички и ги давам да ми избродират надпис Шанел.Тях използваме в тоалетната еднократно.

# 40
  • Мнения: 104
Каквато и да е под 2 лева, чак толкова специално не ми е четирибуквието, че да давам по 5 лева за тоалетна хартия.
Мъжът ми обаче чака да пуснат от онази специална японска хартия, дето "хапваш яденето, хапваш хартията и всичко излиза пакетирано"  hahaha

# 41
  • Мнения: 3 770
Копринен или памучен сатен ? Първият много хлъзгав ми се струва ?!   newsm78  Joy

# 42
  • Мнения: 2 161
Копринен,но е труден за използване.Но все пак стандарт поддържам.Не е лесно.

# 43
  • Мнения: 3 770
Пу , пу , френското си е френско !   Grinning

# 44
  • Мнения: 2 161
Пу , пу , френското си е френско !   Grinning
Ах,какво ли не прави човек!А така си мечтая за трипластова,дори двупластова хартия.

Общи условия

Активация на акаунт