Да започнем деня с усмивка:)

  • 2 534
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,

обичам много да чета различните теми във форума. Човек може да научи невероятни неща и да получи съвет. Струва ми се обаче, че повечето теми са свързани с някакъв проблем и си помислих, че е хубаво да има тема в която да се хвалим с нещо, дали това са някои "малки" постижения на нашите съкровища или пък внимателно отношение или просто усмивка в някой магазин или пък да споделим, че сме открили качествен продукт, който ни е много полезен...Така може би поне ние самите ще можем да започнем деня с усмивка:), а и ще получим някоя интересна идея или съвет.

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 18:02 от dessian

# 1
  • Мнения: 2 910
Аз ще завърша деня с усмивка, след като синът ми преди да заспи ми се усмихна широко и щастливо Heart Eyes, а каката с много обич му пожела лека нощ и доказа на всички ни за пореден път колко е щастлива, че си има братче и много ни обича.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 508
Сетих се за тази тема сутринта, като се събудих. Аз ще започна деня с усмивка, защото завчера си видях бебето на видеозон и то риташе и скачаше като лудо... Буквално скачаше, като Тигър от Мечо Пух! Също така се усмихвам, защото имам страхотен мъж до себе си, който много ме обича и е много щастлив, че ще си имаме дете... 1swing family
Пожелавам много здраве на всички! Hug

# 3
  • Мнения: 1 008
Моята Бранимира е на 1.1г. и сега се е научила да гали. Постоянно застава до някой и започва да го гали и да вика "О-о-о-о-о-о".Странното е,че галенето завършва с ухапване- явно си мисли,че това е нещо, като целувка. Забива си зъбките, които са, като иглички. Но е много мило.

# 4
  • Мнения: 645
Не спирам да се усмихвам, след безбройните въздушни целувки, които ми даде, тръгвайки с тати за детската градина.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 671
Нетипичното време днес, слънцето, прозиращо през огормни сребърни облаци, ме накара да си спомня едно място, което много обичам и да се усмихна  Heart Eyes макар и с носталгия...

# 6
  • Мнения: 45
Сутринта дъщеря ми (на 5 год) заяви, че щом съм бременна и ми е лошо - тя ще ми носи закуската в леглото, за да си почиваме с бебето. Щях да се разплача от умиление. А сега се усмихвам, защото имам страхотно детенце, супер татко, който ни обича и още едно бебе на път. Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 3 092
Снощи докато валеше дъжд малкото двегодишната ми дъщеря ми дойде до  до мене , гушна ме и ми каза :
-Мамо  аз да ти купя чадър и на тати също и на баба и на дядо и на леля и на вуйчо ще купя чадър.
Усмихваше се и очичките и сияеха  Simple Smile Спомена за загриженото ми момиченце днес ме кара да се усмихна . Heart Eyes

# 8
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Една позната, с която не сме се виждали месеци, в неделя ме попита " Как си?", стандартен въпрос при среща.Но аз явно много самодоволно съм казала " ОК съм си", защото тя ме погледна учудено.Аз уточних - 'Щом детето ми е екстра, то и аз съм така".Та така, може да съм се поувлякла, но започвам всеки ден с усмивка и така го завършвам, защото детето ми е добре във всякакъв смисъл (  Praynig Heart Eyes), другото е дреболия.

# 9
  • Мнения: 9 814
Започнах деня с усмивката на дъщеря ми, когато я събуждах.
Усмихнах се и на радостта на двете и приятелки, когато я заведох в ДГ.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 508
Ееее, страхотна тема! Направо ми напълнихте сърцето! Особено двете момиченца със закуската и чадърите!

# 11
  • Мнения: 806
И моят ден започна с усмивка.  С любим и нежен мъж до мен и малко фъстъче в коремче.  Обичам вече с 2 сърца.  И се усмихвам за двама.
Прекрасен ден ви желая.  Hug

# 12
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ!АЗ СЕ УСМИХНАХ КОГАТО МЕ СЬБУДИХА НЯКОЛКО РИТНИЧЕТА ОТВЬТРЕ И ПРОДЬЛЖИХ ДА СЕ  УСМИХВАМ ДОКАТО ВАШИТЕ СУТРЕШНИ ЕМОЦИИ! Flutter

# 13
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Усмихвам се, защото малката ми дъщеричка е здрава, на чист въздух, в добри ръце на най-грижовната баба!

Усмихвам се, защото с мъжа ми много се обичаме и сутринта много сладко се разделихме, всеки на път за своята работа.

Усмихвам се, защото с колегите в офиса си работим спокойно, радваме се на свежото време, на обяд ще празнуваме рождения ден на един колега.

Усмихвам се, защото довечера ще имам среща със съученици от гимназията и ще си поприказваме сладко!

Прегръдки за всички вас   bouquet Колко малко му трябва на човек да е щастлив и да се усмихне.

Аз моята летва съм я свалила ниско, затова често съм в добро настроение!

# 14
  • Мнения: 3 929
Щастлива съм, защото когато заведох сутринта сина си на ясла, той не се разплака, а влезе сам, каза "Чао, мамо!" и аз тръгнах.
Усмихвам се, защото в работата ми колежките веднага след като ме поздравиха, ми казаха, че изглеждам много добре. Личи си, че ме харесват така.
Постоянно си се усмихвам на себе си, като се сетя за сина си, който "раздавал правосъдие" в яслата, както и за хитростите, които прилага.

Общи условия

Активация на акаунт