Супер гаден проблем с парфюм :_((((((((((((((((((((((

  • 4 993
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте!
Вчера ми се развали помпичката на този парфюм и си мислех,че ще я оправя лесно като имам време.Одеве половин час се занимавам с тая топка и съм се изнервил на макс.Почти нов парфюм,а не мога да го ползвам по никакъв начин Sad  Sad  Sad  Имате ли идея как се отваря тва нещо?
Моля бе смотани коментари,които нямат общо с темата.Благодаря на всички предварително Confused
         

# 1
  • Мнения: 677
В КМ има цяла тема за парфюми, пробвай там. И наистина ли вярваш, че някой тук ще ти обясни как да отвориш тази топка?

# 2
Aми да,надявам се някой от тук да е имал този проблем.Оказа се,че топките са доста дефектни,вече трима човека се намериха,но те са се оправили с въртене на стъкленото шише..................
Ще потърся къде е този раздел с парфюмите,толкова е голям този форум Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 423
Толкова енергия похабяваш. То снимки,
то качване по сайтове, то писане тука.
Досега да си скокнал и да си си купил нов.

# 4
Аз да не съм милионер!!!
Освен това съм на компа нон-стоп и енергията,за която говориш е незначителна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 677
За чий ти е парфюм тогава, аз за комп с обоняние не съм чувал.
А рекламация не е ли опция?

# 6
На първото ти изречение няма какво да отговоря-много глупаво......
За рекламация си мисля,но ще бъд емного странно,понеже са минали около 7-8 месеца и не знам дали ще стане-ще пробвам все пак

# 7
  • Мнения: 6 417
Не може ли да си го ползваш без помпичката? Махаш я и the end!  Thinking

# 8
Да,ама там е въпроса-как да отворя топката,без да счупя шишето или без да се разлее и т.н. Идея си нямам как е направено това нещо. А най-странното е,че още двама човека се оплакаха от същия проблем.Друг пък ще ми даде една празна топка да пробвам да я разглобя...... Общо взето пуснах темата с надежда,че някой ще ми пише след,като е имал същия проблем.Все пак тези модели на Бос са доста популярни и в същото време дефектни....

# 9
  • Мнения: 677
Бе, вие можете да си направите клуб направо, бе. Я му хакнете сайта на тоя Бос в знак на протест.

# 10
  • Мнения: 532
Двете половини на топкта се разглобяват !Горната се маха! пробвай!

# 11
  • Мнения: 532
Бе, вие можете да си направите клуб направо, бе. Я му хакнете сайта на тоя Бос в знак на протест.

Най вероятно прафюма е менте така че Бос нямат нищо общо:) Peace

# 12
  • Мнения: 658
Моя мъж вече трета опаковка ползва, но не е имал проблем досега newsm78

# 13
  • Мнения: 185

Той, ако беше менте щеше да се отвори бърzо, но той е направен, zа да не се манипулира и да се раzрежда или да му се променйат съставките, мисля си аz...

Ако можеш да го върнеш, да ти кажат "Иzвиняваме се zа неудобството, което сме Ви причинили" и да ти го zаменят с друг, ... мечтая си аz.

Аz при толкова иzхабена енергия бих се оплакала от проблема си на страницата на Босс, ако имаш късмет може да те zарадват с подарък, zамянка.

# 14
Бе, вие можете да си направите клуб направо, бе. Я му хакнете сайта на тоя Бос в знак на протест.

Най вероятно прафюма е менте така че Бос нямат нищо общо:) Peace

Мила,най-вероятно мислиш менте!
Както и да  е..........

Йеессссссссссссссссс!!!!
Успях-значи притискате топката все едно чупите орех с ръка.От едната страна тя ще се отвори малко,там подпъхвате нож и се правите,че отваряте компот Laughing  Laughing  Laughing



А че ще се оплача,ще се оплача.Ся търся страницата на Бос,има и ена на Проктър и Гембъл-направо на двете места ще се жаля..............


Фейт,преди малко те наредих,но е редно да ти благодаря!!! Мерси много!

 

Общи условия

Активация на акаунт