КОНКУРС за ЗОО грим № 15!

  • 6 600
  • 124
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 292
Гласувах за Брилянт (поздравления - страхотен грим), Нерахова и Jenaroza.
Карчева също ми хареса, както винаги.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 481
И аз гласувах  Wink

# 62
  • Мнения: 528
  позволете ми да се похваля с сайта ми   www.maquillage-mara.ch      приятно гледане

Поздравления за сайта.  bouquet

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
 smile3501 Всички много сте се старали. Браво.

# 64
  • София
  • Мнения: 5 289
juliaf страхотно браво,бабата ми напълни душата просто. Laughing

# 65
  • Мнения: 1 259
 Crazy
Всички сте невероятни..... едва успях да избера само 3... та... Карчева-N1, после брилянт.... убийствени... #Crazy
и Jenaroza ... браво... просто бях изумена.... от всяка поотделно...

# 66
Б Р И Л Я Н Т  smile3501Давам моя глас за теб Peace.Желая ти успех   bouquet
и аз. невероятно е

# 67
  • Мнения: 855
Олее супер сте   bouquet Не бих могла да даже и да си помисля, че мога да направя такъв грим.
Гласувах за Брилянт, Карчева и НеРахова   bouquet Те ми грабнаха очите, но всички много сте се постарали, поздравявам ви  Hug  bouquet

# 68
  • Smallville
  • Мнения: 994
НеРахова Peace  bouquet
Желая ти успех  bouquet

# 69
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,извинявайте за отклонението ,но посочения сайт от juliaf,така и не успях да го отворя.(не се изтеглят елементите до края).... Embarassed,а в интернет пространството ми предлагат превод и ми изписва, че не е български  ...дори ми изключва програмата ....
Ако някой го е отворил моля да ми даде светлина  по въпроса.... Embarassed

# 70
  • София
  • Мнения: 5 255
И аз да се отчета с един глас Брилянт и Нерахова  newsm10 вие сте моите фаворитки, но останалите също са се справили страхотно  Hug

# 71
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Гласувах за Добито, Касис и неРахова. Те бяха първите, които качиха снимки и още тогава ги харесах много ... и така си остана докрая Flutter Красиви, стилни и непретрупани  bouquet

# 72
# 73
  • Мнения: 528
Момичета,извинявайте за отклонението ,но посочения сайт от juliaf,така и не успях да го отворя.(не се изтеглят елементите до края).... Embarassed,а в интернет пространството ми предлагат превод и ми изписва, че не е български  ...дори ми изключва програмата ....
Ако някой го е отворил моля да ми даде светлина  по въпроса.... Embarassed

Не е на български сайта, а и не е завършен, някои връзки не са активни(ако така се казва).
Има малко снимки, преди и след като са гримирани...доста впечатляващо!

# 74
  • София
  • Мнения: 2 160
И моят глас е за Брилянт - перфектна !  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт