Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна/Бургас

Предстои ми да наема за помощ жена, която е от Русе и  от три години живее в Бургас. Казва се Мария Иванова и е работила в СОУ "Христо Ботев". Друго, което знам от нея е, че е дефектолог и работила в специална паралелка в училището. По- късно паралелка е прехвърлена към помощното училище.
 Моля, ако някой може да ми даде някаква информация за тази жена да ми помогне!Притеснявам се да оставя детето при напълно непознат човек!
Цитирай

ride my bike...

Пусни темата и при "русенските мами".
Вероятно някое детенце е учило в Христо Ботев и може да ти помогнат.
Успех   bouquet
Цитирай

Ruse, Bulgaria

galq, за кратко съм работила в СОУ Хр.Ботев. Не познавам тази г-жа /може да не сме се засекли във времето/, но познавам всички учители там, ще поразпитам и ще ти пиша тези дни
Цитирай

Варна/Бургас

Благодаря ви момичета! Дефи, ще чакам да ми пишеш. Утре е първия работен ден на жената и се притеснявам доста. Изглежда ми читава, но знам ли всякакви хора се навъртат...
 ПП Ще пиша и в темата за русенските мами, за да имам инфо от няколко места. Благодаря още веднъж!
Цитирай

Варна/Бургас

Сега звъних в училището- не са чували за такава жена. Обзема ме лека  форма на параноя.
Писах тук, защото повечето деца са със СОП и има логика родителите им да са запознати със специалните педагози в града.
Цитирай

Ruse, Bulgaria

galq, още нямам конкретна информация, но това, което разбрах е, че в СОУ Хр.Ботев никога не е имало "специална паралелка"  newsm78. Сигурна ли си, че за това у-ще става въпрос?
Цитирай

Варна/Бургас

За съжаление и аз така разбрах. Не знам какво да мисля...
Цитирай

София и там където не се пуши

Пак говори с нея, искаш данни и действаш за по-добра проверка. Поискай лична карта, занещо като договор.
Цитирай

Ruse, Bulgaria

galq, разговарях със зам.-директора на СОУ "Хр.Ботев". В у=щето не познават такава учителка, потвърдиха, че никога не е имало "специална паралелка" и не е работил дефектолог.
Звънях и до Помощното у=ще, там не познавам никого, но говорих с една дама от канцеларията. И тя ми каза, че името Мария Иванова не й говори нищо, макар  да работи "повече от 10 години" в у=щето  newsm78

Ти успя ли да научиш нещо повече?

П.П. Сега се сещам, че имам позната в РИО на МОН, ще й звънна да питам дали тя може да ми даде инфо и ще пиша пак
Цитирай

Варна/Бургас

Оказа се, че такава жена не съществува. Никога никой не е чувал за нея. Звънях и в инспектората в Русе и там никой не знае за нея.
 Позвъних и и се отказах от услугите и.
 В последствие ми разказаха за един случай в Бургас, за жена, която мн добре се справя с дете в продължение на 2-3 месеца до като един ден родителите не заварват къщата празна.
  Мисля си дали не е просто съвпадение или пък не.
 Самото име Мария Иванова е като Джон Смит... Колко ли хора се казват така...
 Все си мисля, че като стане въпрос за деца и то с проблем хората не може да са толкова жестоки...
Цитирай

Това е опит за измама с неясна цел.
А дали има измамени, или се вкарваме в криминале?
Може би просто се нуждае от работа и си приписва опит, знания и умения, каквито няма.
И дали не трябва да информираш Полиция?
Цитирай

Варна/Бургас

И аз си мислех за полиция, но нямам какво да им кажа. Нямам снимка, име, нищо...
 Дано някой друг не се натъкне на същата личност.
Цитирай

Ruse, Bulgaria

Галя, нали имаш все пак някакви координати на тази жена - телефон поне. Дали не може по тел.номер да се издири?

Вчера говорих с познатите си от РИО на МОН, за които ти бях споменала /оказа се, че ти си разговаряла с едната от тях по тел./ Те са се поровили много сериозно в архивите - за последните 20 години в НИТО ЕДНО русенско у-ще не е работила личност с такива имена  #Crazy
Цитирай
Здравей galq!
  Аз съм от Русе!Имаме 2 деца.От 2-3 години си търсим някой,който да ни помога почасово!Но уви..... Sad
И естествено-този някой е,на който да му имаме пълно доверие!Не само/толкова за апартамента,но да си поверим децата  Thinking .......
  Моето мнение е,че ако нямаш доверие на човек,не се занимавай с него!......А в конкретния случай-ако имаш излишно време:подай сигнал в полицията,при наличието на  личните данни на въпросната жена и така....!
  Ако се интересуваш и търсиш все още човек за гледане-мога да попитам едни колеги,които преди време ползваха услугите почасово!
  Ами това е от мен!Пожелавам на всички в темата лек и спорен ден! newsm10
Цитирай
Това намерих в нета: http://www.dafinka-videva.info/ .
 Може и да ти е в помощ?!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.