Моля, някой от Русе да ми помогне!

  • 1 349
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
 Предстои ми да наема за помощ жена, която е от Русе и  от три години живее в Бургас. Казва се Мария Иванова и е работила в СОУ "Христо Ботев". Друго, което знам от нея е, че е дефектолог и работила в специална паралелка в училището. По- късно паралелка е прехвърлена към помощното училище.
 Моля, ако някой може да ми даде някаква информация за тази жена да ми помогне!Притеснявам се да оставя детето при напълно непознат човек!

# 1
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Пусни темата и при "русенските мами".
Вероятно някое детенце е учило в Христо Ботев и може да ти помогнат.
Успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 883
galq, за кратко съм работила в СОУ Хр.Ботев. Не познавам тази г-жа /може да не сме се засекли във времето/, но познавам всички учители там, ще поразпитам и ще ти пиша тези дни

# 3
  • Мнения: 410
 Благодаря ви момичета! Дефи, ще чакам да ми пишеш. Утре е първия работен ден на жената и се притеснявам доста. Изглежда ми читава, но знам ли всякакви хора се навъртат...
 ПП Ще пиша и в темата за русенските мами, за да имам инфо от няколко места. Благодаря още веднъж!

# 4
  • Мнения: 410
 Сега звъних в училището- не са чували за такава жена. Обзема ме лека  форма на параноя.
Писах тук, защото повечето деца са със СОП и има логика родителите им да са запознати със специалните педагози в града.

# 5
  • Мнения: 883
galq, още нямам конкретна информация, но това, което разбрах е, че в СОУ Хр.Ботев никога не е имало "специална паралелка"  newsm78. Сигурна ли си, че за това у-ще става въпрос?

# 6
  • Мнения: 410
За съжаление и аз така разбрах. Не знам какво да мисля...

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Пак говори с нея, искаш данни и действаш за по-добра проверка. Поискай лична карта, занещо като договор.

# 8
  • Мнения: 883
galq, разговарях със зам.-директора на СОУ "Хр.Ботев". В у=щето не познават такава учителка, потвърдиха, че никога не е имало "специална паралелка" и не е работил дефектолог.
Звънях и до Помощното у=ще, там не познавам никого, но говорих с една дама от канцеларията. И тя ми каза, че името Мария Иванова не й говори нищо, макар  да работи "повече от 10 години" в у=щето  newsm78

Ти успя ли да научиш нещо повече?

П.П. Сега се сещам, че имам позната в РИО на МОН, ще й звънна да питам дали тя може да ми даде инфо и ще пиша пак

# 9
  • Мнения: 410
 Оказа се, че такава жена не съществува. Никога никой не е чувал за нея. Звънях и в инспектората в Русе и там никой не знае за нея.
 Позвъних и и се отказах от услугите и.
 В последствие ми разказаха за един случай в Бургас, за жена, която мн добре се справя с дете в продължение на 2-3 месеца до като един ден родителите не заварват къщата празна.
  Мисля си дали не е просто съвпадение или пък не.
 Самото име Мария Иванова е като Джон Смит... Колко ли хора се казват така...
 Все си мисля, че като стане въпрос за деца и то с проблем хората не може да са толкова жестоки...

# 10
  • Мнения: 4 585

Това е опит за измама с неясна цел.
А дали има измамени, или се вкарваме в криминале?
Може би просто се нуждае от работа и си приписва опит, знания и умения, каквито няма.
И дали не трябва да информираш Полиция?

# 11
  • Мнения: 410
 И аз си мислех за полиция, но нямам какво да им кажа. Нямам снимка, име, нищо...
 Дано някой друг не се натъкне на същата личност.

# 12
  • Мнения: 883
Галя, нали имаш все пак някакви координати на тази жена - телефон поне. Дали не може по тел.номер да се издири?

Вчера говорих с познатите си от РИО на МОН, за които ти бях споменала /оказа се, че ти си разговаряла с едната от тях по тел./ Те са се поровили много сериозно в архивите - за последните 20 години в НИТО ЕДНО русенско у-ще не е работила личност с такива имена  #Crazy

# 13
Здравей galq!
  Аз съм от Русе!Имаме 2 деца.От 2-3 години си търсим някой,който да ни помога почасово!Но уви..... Sad
И естествено-този някой е,на който да му имаме пълно доверие!Не само/толкова за апартамента,но да си поверим децата  Thinking .......
  Моето мнение е,че ако нямаш доверие на човек,не се занимавай с него!......А в конкретния случай-ако имаш излишно време:подай сигнал в полицията,при наличието на  личните данни на въпросната жена и така....!
  Ако се интересуваш и търсиш все още човек за гледане-мога да попитам едни колеги,които преди време ползваха услугите почасово!
  Ами това е от мен!Пожелавам на всички в темата лек и спорен ден! newsm10

# 14
Това намерих в нета: http://www.dafinka-videva.info/ .
 Може и да ти е в помощ?!

Общи условия

Активация на акаунт