Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 127 отговора

Стая № 6

Съпругът ви обича ли да се заседява в тоалетната?Държите ли във въпросното помещение вестници,списания,научна литература и кръстословици.И карате ли му се,когато се зачете в някоя книга в кенефа и се смее на глас?
Цитирай

София

Мдааа, чете човека, но не се заседява  кой знае колко. Между другото, когато се нанасяхме мислех в едната тоалетна да сложа  мини библиотека  Laughing обаче ми се стори кощунство.
Цитирай

Чете. И той чете и аз чета. Не виждам нищо лошо. Понякога с малката това ми е единственото време, когато мога да си почета от книгата
Цитирай

София

Аз чета. Той не...ама пък играе судоку Smile Дразни ме само когато тоалетната ми трябва спешно, и аз него така.
Това продължение на обувките, салфетките и тоалетната хартия ли е?
Цитирай

Стая № 6

Да,единственото място напоследък,дето можеш да се усамотиш за малко. Laughing Hug
Цитирай

София

Даааааааааа стои вътре по минимум 40 минути ooooh!
Цитирай

Стая № 6

Аз чета. Той не...ама пък играе судоку Smile Дразни ме само когато тоалетната ми трябва спешно, и аз него така.
Това продължение на обувките, салфетките и тоалетната хартия ли е?
  Да,да,темата е поредната от серията.Мислете за следващата.. Laughing
Цитирай

Заседява се.... Не държим никаква "литература" вътре, обаче нашият си взима любимата книжка под мишница и се засилва към ВеЦе-то... В такива моменти зная, че следващите 20 мин. тоалетна няма да се ползва! Добре, че детето е още малко и ползва гърне!
За щастие не съм преживявала моменти със смях на глас в тоалетната!  Crazy
Цитирай

ВАРНА

не само с книга или вестник  влиза във вецето, ами понякога и с лаптопа Laughing
Цитирай

Мъж ми не,обаче аз да.Обичам да чета най-често медицинска литература.Обаче с хемороидите след второто бебе не се отпускам много много да седя и да чета на гърнето че после лошо newsm09
Цитирай

гр.Добрич

Не !Ние сме по бързата процедура Smile!
Цитирай

София

Дааа и той и аз. Mr. Green Даже си имаме и клозетна лирика - разни безумни списания, дето щом влязат в къщи веднага заминават в кенефа. Само там мога да чета заглавия от сорта "1001 начина да си избръснете краката" Crossing Arms
Цитирай

София

Е това с четенето в тоалетната никога не съм можела да го разбера, смешно е просто.
Цитирай

Варна

Ухааа! Четем и двамата сутрин - той влиза с лаптопа,а аз имам там един дебел съновник Laughing
Цитирай

София

Смешно или не, аз чета там- вестници или художествена литература.Само там мога да се скрия поне за малко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 127 отговора