С Дюкан ми е добре - хапвам пиле, риба и ... съм на море - 116 тема

  • 49 785
  • 942
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 451
До "svetlat" - Ще се опитам да ТИ отговоря под ред.
Първо: Е.. аз чак Мис Свят не искам Simple Smile Но външния вид е важен - няма какво да се залъгваме..
Второ: Права си! знам, че си права Sad Ще се опитам да променя някой неща в тази насока.
Трето: Допуснах някой от неговите грешки и знам, че и за напред ще ги допускам пак, но най-страшните никога не съм могъл да ги разбера (в смисъл защо ги направи), макули да ги повторя - НЕ!
Четвърто: От няколко дни започнах да ям през няколко часа, по-малки количества. Само психически си мисля, че изяждам повече, защото количеството е съпоставимо.
Пето: Втората ми кола е "Ford Mondeo 1 Combi", но 1993 година. Няма такава голяма и удобна кола в този ценови клас Simple Smile
А за срещата - не мога да се изтърся сам самичък. ВИЕ всички се познавате. Не, не, не - без мен. Аз само ще дебна за снимки после Wink

До "chervenokoska" - Ясно ми е, че има и по-тежки проблеми, но това не решава моя, нали? Много силно звучат думите ТИ. Определено се замислих за някой неща. Благодаря ТИ..

До "краставичка" - Освен само да чуваш чудеса, разгледай малко темите и ще ги видиш - под формата на снимки от типа "Преди и Сега!" Simple Smile Желая ТИ много Инат - той е гарант за Успеха Simple Smile

До "Amidala" - Виж сега.. халва и чесън ям заедно (от както съм на Диета - не ги ям и двете), но косело мляко с "Coca Cola Light" не бих пробвал - не знам защо Sad

До "GeryD" - За Дюканската Диета трябва да се въоражиш с търпение. Успех и на ТЕБ Simple Smile

До "МаМаКуин Светкавицата" - Е ТИ си "убила" няколко заека на веднъж Simple Smile Браво..

До "VK" - Пробвай новия моден коктейл и сподели след колко минути си изживяла рядкото щастие в нашия режим - да се разстроиш Simple Smile

До "Milenna" - На ТВОЯТА колежка, можеш да й направиш ей такава физиономия: hahaha  smile3533 Ииии.. защо не пишеш тук?

До "Бърди" - За намирането на Мома - От ТВОЯТА уста, в Божийте уши. А за ученето - от 10-ина години всичко сам си правя у дома. Само с готвенето съм скаран.. и то не скаран всъщност, а просто не съм практикувал - иначе съм сигурен, че ще успея..

До "harmony_broken" - За мен логиката, че Жената трябва да чисти, готви, пере и така нататък са доста неразбираеми. Ако ТЯ сготви (понеже аз не мога) - аз ще измия съдовете. Ако ТЯ пусне прахосмукачката - аз ще измия пода. Ако ТЯ пусне пералнята - аз ще простра. И така нататък с обърканите ми (очевадно - според състоянието) схващания. И стрере с "Бърди" да ми се подигравате, че ще ВИ се разсърдя!

До "Nino4ka" - Егати разликата - лелеее! Браво. Само така. Виждам, че Инат не ТИ липсва. Ще успееш! Желая ТИ го Simple Smile

До "рибичка" - Ей, я не бягай! Обещаваме да не ТЕ ядем  girluu

# 31
  • София
  • Мнения: 123
 newsm59 на Leo и Summergirl
Necca направи 10 дена ПЗ, като наблягаш на протеините при всеки удобен случай. После си изкарай 5 дена П и т.н. Ние с мъжа ми така си изкарахме морето.
Честито на всички с намаления  smile3501
Тунинг вчера питаше за хапче за забравяне, запиши си, казва се н-о-в-а ж-е-н-а  и няма да го намериш в аптеката Joy
Karimma според мен задържането е много вероятно да е причинено от промяната в хормоналните, как ще процедираш зависи от това, защо си спряла хапчетата. Ако можеш, си ги продължи и виж как ще ти се отрази на отслабването Peace.
МаМаКуин Светкавицата браво, давай все така[smilie=smile3501.gif]
Deva-Co   welcome
Milenna благодари на колежката, че се грижи за здравето ти и кажи, че ще проучиш въпроса, това ще и затвори устата.
denica17 пробвай почивка - само на ПЗ, някой писа, че свалял и така, като си готова, си продължи по схемата или минавай в трета Peace
Nino4ka изглеждаш много подмладена smile3521 , стана ли крема с желатин?
Като никога, май имах време да се обърна лично, към когото трябва Embarassed
Аз реших – от утре официално влизам в трета, каквото планирах, го свалих, ако има бонус до утре-добре, ако няма-няма. bowuu

Последна редакция: ср, 23 юли 2008, 17:13 от v1v1

# 32
  • Мнения: 3 698
Честита Нова Темичка   bouquet
Много минусчета и усмивки да има в нея  Hug

# 33
  • Мнения: 109
Ами пак да благодаря на тези, които ме поздравиха след първото ми благодаря  Hug

Nino4ka, разликата е голяма! Браво!

# 34
  • София
  • Мнения: 17 278
Тунинг, не ти се подигравам, радвам ти се много всъщност - не се засягай - днес съм гладна  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 96
Запис и от мен  Simple Smile
Leo и Summergirl,  newsm59 newsm38, много усмивки занапред !
Всички да ви преследват минуси дано  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 451
До "Бърди" - Гладна или Гадна? Май и двете tooth

# 37
  • Мнения: 249
Благодаря на всички newsm51

Приличах на лелка това е вярно.........
Сега поне изглеждам  поносимо дебела. Трудни ми се виждат тези 8 кг ooooh!
Пуснах снимките , защото точно преди около три месеца се запалих по диетата  точно от такива снимки във форума. Успех на всички и Hug

# 38
  • софия
  • Мнения: 3 379
Здравейте ,любими! newsm03
Честита ни нова тема,нека е пълна с хвалби за минусчета.Няма с какво да се похваля,не ми се оплаква.
И да честитя на хубавите ни рожденнички прекрасен живот със скъпите им хора!

Видях и снимки,прекрасни сте!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 728
За Вещи и Мамче -   bouquet

И от мен поздравления за Нино4ка - браво, чудесен резултат. В никакъв случай не се предавай!

Деница, за теб имам предложение да хапваш няколко дни повече риба, да стимулираш метаболизма и да разтикаш последните килца по-бързо.

v1v1, смело в трета. Единственото правило е да не я объркаш с три и половина - четири  Joy както аз по Нова година.  Naughty

Тунинг, абе ти си бил с много готини схващания.  Peace

Пропуснах да спомена, колко съм щастлива, че се записват забравените ми дружки... намирайте време за темата, апелирам!!!!!!!!  Praynig И се радвам същевременно на новите попълнения, които напоследък идват с такива разумни питания.  bowuu

# 40
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Nino4ka -

Тунинг - душко, в голяма грешка си. Не се познаваме на живо. Хората, които всеки от нас е виждал се броят на пръсти. Просто изглежда така, защото сме си много близки.

Вземи си приятел за подкрепа, ако не искаш сам  Peace


П.С. Тунинг - за да не товаря - отговарям ти тук - някой от нас са с мъжете си - не се коси. А и ний сме прекалено много за две момченца  Flutter

# 41
  • Мнения: 451
До "dorchester" - Оффф.. повече нищо няма да ВИ споделям, освен около Диетата! Лоши СТЕЕЕ smile3511

До "Tatitt" - Е аз ако и Приятел взема - то ще стане Оргия Shocked

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 24
Здравейте!Много чета вашите теми и коментари, но никога не съм писала.Искам да са присъединя към вас, и аз съм избрала този режим да сваля многото килограми натрупани през бременността.Килограмите са били най-страшният ми кошмар през целия ми живот.Преди десетина години свалих 20 кг. ужасно трудно и сега, когато след раждането съм в позицията, от която започнах, със всички килограми обратно, съм ужасена.От 09.06.2008 съм на Дюкан,пия редуктил от 24 дена и резултата е 7 кг. Не е впечатляващ, но след толкова години всякакви диети и ограничения, не мога да очаквам повече.Имам един въпрос:Почти всяка вечер пия по една чаша червено вино.Дали пречи на свалянето на килограми?Благодаря ви.  Sad Sad Sad

# 43
  • Мнения: 249
sevid-Добре дошла при нас Hug Аз не бих пила редуктил , защото на диетата не и трябва помощ от хапчета.  Naughty А с винцето трябва да се сбогуваш поне първите две фази. Успех ти желая !!!

# 44
  • София
  • Мнения: 17 278
Тунинг, то гладна си води логично до гадна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт