Препоръчайте Стоматолог в Плевен

  • 123 940
  • 200
  •   2
Отговори
# 195
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 763
Специално търся за слагане на трейнъри - дали би ни помогнало в нашия случай.

# 196
  • Мнения: 6 585
Специално търся за слагане на трейнъри - дали би ни помогнало в нашия случай.

В техния случай бяха за брекети.
Ирена Хасара се казва ортодонта, при който са ходили.

# 197
  • Мнения: 4
Искам да ви споделя моята история с  зъболекаря Георги Павлинов Бързашки от Плевен. Препоръча ми го една приятелка и отидох да си направя пломба на преден горен зъб. Пломбата беше отзад(тоест от вътрешната страна) тя беше за сменяне по-точно.
 Смени я успешно и след това реши да ми оформи зъбите отпред без никаква причина ,като ми изпили двата предни зъба и направи полу кръгове и тъмни петна върху тях изстърга ми емайла. Много бях учудена защо пили отпред двата зъба, тъй като имаше работа с единия само отзад.
Не ме попита за разрешение.
Резултатът може да си представите какъв беше петна сиви и неравности по зъбите това са предни горни зъби.
Ужасно!! Съсипа ми горните предни зъби!

  Сега трябва да търся някой  да ми слага нови пломби за да заличи неговите грешки и да плащам още не знам колко пари. Най-лошото е че дори с пари не е добре да се пипат повече тия зъби защото ще станат по слаби. Консултирах се с двама зъболекари и казаха че е много сложно!
Който желае нека да ползва услугите му! аз там повече никога няма да стъпя. Съжалявам че отидох при него.

# 198
  • Мнения: 4
Д-р Георги Павлинов Бързашки от Плевен взима доста скъпо сравнение с другите зъболекари, не дава касови бележки срещу които да получиш гаранция или обезщетение, когато има проблем.
Не работи добре, не съм доволна моста ми се клатеше спести си от цимента .
ПИЛИ зъбите безразборно. След като повреди емайла дори на съседните зъби остават сиви петна  и вдлъбнатини които изглеждат като кариеси. А зъб който няма емайл е незащитени много по-уязвим към  външни влияния. Освен, че е накърнен ,вече и не е красив.
 За да направиш оплакване или рекламация  при него трябва отново да си запишеш час не те приема дори за рекламация.  Взел се е доста насериозно и при президента може да влезеш по-лесно.
 Не приема никакви насоки или изисквания от клиента, защото той знаел по- добре и имал  20-годишна практика, нищо че това е твоята уста с твоите зъби. И все пак ти плащаш.
Само с приемен час, дори след като те окепазил не можеш да му се оплачеш или да му поискаш нито парите си обратно тъй като не е дал касова бележка нито можеш да докажеш нещо.
Това е моя горчив опит при него за съжаление .

# 199
  • Мнения: 9
Здравейте, дайте отзиви за Дентал Смайл Плевен, поставяне на апаратче за изправяне на зъбите колко струва и дали сте доволни
Ако държите на здравето и външния си вид не прекрачвайте Прага на Дентал смайл Плевен.

УЖАСНО КОМЕРСИАЛНО РАБОТЯТ, БЕЗ ДА ИМА КАЧЕСТВО

# 200
  • Мнения: 9
Точно се зарадвах, че може и да открием някой в Плевен. Прегледах му страницата, има решени случаи, даже награда е получавал. Чудя се дали да ходим пак при Мариянова. Дали ще е удобно за информация от приятелката ти за София? Дъщеря й колко е голяма?

НАГРАДИТЕ СЕ КУПУВАТ!

Общи условия

Активация на акаунт