Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Моля за координати на др. Кюркчиева от онкологията в Дървеница. Имам нужда да ме прегледа добър специалист.
Цитирай

София

Тъй като никой не ти е отговорил - ето какво намерих тел.: 02/ 872 06 54. Това навярно е номератора на болницата, но е добро начало.  Дано не е нещо сериозно Peace
Цитирай
Благодаря пробвах като се обадих болницата но от там ме отрязаха.Не знам какво да правя но наистина имам нужда от добър онколог. При моя лекар няма свободни часове до септември то вае др. Божидар Славчев.
Цитирай

София

Отиди направо в Онкологията сега до колкото знам е шеф на отделението,намери я и се разберете лично Peace
Цитирай
Благодаря смятам така да направя пък дано имам късмет.
Цитирай

др Кюркчиева тел 0888222584 мисля, че приема само в петък от 9 до 13 в Онкологичната болница в Дървеница. Желая ти късмет
Цитирай

София

д-р Кюркчиева тел 0888222584 мисля, че приема само в петък от 9 до 13 в Онкологичната болница в Дървеница.
П.П.Така е по добре и ще е в полза на всички благодаря ти y_ana
Цитирай
ОХ МНОГО БЛАГОДАРЯ.ХИЛЯДИ ПЪТИ БЛАГОДАРЯ
Цитирай

София

Видях,че си я написала в Белия списък!Кажи как мина и какви изследвания ти прави!
Цитирай
Моля споделете впечатленията си от д-р Кюркчиева, тъй като ми се налага да й поверя майка си. За съжаление всички препоръчан ни лекари са в отпуск и са извън София, а аз дори и водопроводчик не вземам без препоръка и МНОГО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ. Ще Ви бъда изключително благодарна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.