Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На небето

Майчета мога ли да заменя, една порция мляко със плодово пюре? Видях, че някой майки заменят следобедното хранене с плодово пюре, а други със каши.  Но незнам дали е правилно, все пак се води като десерт??? Дайте акъл???
Цитирай

София, Младост 3

Доколкото знам, млечно хранене не се заменя с плодово пюре. За да отговориш на това правило, просто слагая няколко лъжички от адаптираното мляко в пюрето, така то се превръща в млечно хранене.
Цитирай

Magrathea

Аз лично доста по-късно заместих следобедното ядене с плодово пюре, но с бисквитки и  плод вътре. Дори доскоро слагах и по малко мляко, за да е млечно яденето  Very Happy
Цитирай

София

Доколкото знам, млечно хранене не се заменя с плодово пюре. За да отговориш на това правило, просто слагая няколко лъжички от адаптираното мляко в пюрето, така то се превръща в млечно хранене.
Точно така!  Peace
Цитирай

Твърдо не.
През първата година на детето млечните хранения са основни, а плодовите, зеленчуковите и др. храни ги допълват. Само ги допълват.
Цитирай

София

Хм. Аз в 13ч давам 1 бурканче зеленчуково с 4 м.л. адаптирано и в 17ч каша с  1/3 бурканче плодово.
Цитирай

София

Абсолютно!
Цитирай

Давала съм и давам плодово пюре с мляко но само плодово- не.
Цитирай

Варна

Аз по едно време му давах за следобедна закуска само плодово пюре , но не го засищаше за пове4е от 2 4аса и сега му слагам бисквити вътре .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.