торта с готов блат

  • 6 805
  • 11
  •   1
Отговори
  • На гарата
  • Мнения: 163
Помощ ,не мога да поръчам торта и трябва да я правя сама.Дайте спешно рецепта за торта с готови блатове. newsm78

# 1
С готови блатове и готов крем на д-р Откер за торта или сметана Хопла
Сиропираш с компот от праскови или захарен сироп.

Мажеш с крема/сметаната поръсваш с натрошени целувки или банан (може и нарязан плод от прасковения компот). После пак блат и повтаряш процедурата.

В Кауфланд има готова украса за торти.

Най- вкусна след поне една нощ в хладилника.
Успех.

# 2
  • Мнения: 6 011
Miss Monday е обяснила много добре.  Peace
На страница 5-та в Мойте рецепти има няколко предложения. Виж и тях.  Hug

# 3
  • Мнения: 22 867
Виж и тортата на Пела, много е лесна, бърза и вкусна. А тук е снимката на една от моите, нарязана на пастички. Много я харесвам тая тортичка.

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами няма нищо по-лесно от това, купуваш 2 пудинга на д-р Йодкер правиш ги по-указание и ред блат ред крем. може и да сиропираш. Може към крема да добавиш сметана, крема сирене извара и т.н. Импровизация пълна.

# 5
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Когато имам готови блатове,вземам от сладката сметана,разбивам я и след това добавям течен шоколад(на стайна температура) и бъркам с лъжица,докато се смесят добре.Сиропирам много леко блатовете при слепянето и от там нататък,според настроението е и украсата.
Може и само със сметаната да слепя и да добавя плодове,като най-отгоре правя бордюр покрая и желирам сладко,например от ягоди,и сипвам вътре.Контраста е страхотен и много ефектна торта се получава.

# 6
  • София
  • Мнения: 167
Аз слагам и смлени орехи между блатовете и сиропирам не с компот или сок, а с прясно мляко.

# 7
  • На гарата
  • Мнения: 163
Момичета много ви благодаря стана страшна торта,чак сама се поздравих.

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета много ви благодаря стана страшна торта,чак сама се поздравих.

А снимка ще покажеш ли? И ние да те поздравим!

# 9
  • Мнения: 404
аз готовите блатове ги сиропирам с нес кафе с малко захар и после ги мажа с малко течен шоколад.а може в нес кафето и малко червен ром да сложиш и става мн сочно.и после отгоре заливаш с д-р йоткер докато е топъл крема и наръсваш с шоколадови пръчици и малко нес кафе.и те като се разтопят от топлото и после нямаш нужда да се чудаиш как да я украсиш .....

# 10
  • Мнения: 359
аз готовите блатове ги сиропирам с нес кафе с малко захар и после ги мажа с малко течен шоколад.а може в нес кафето и малко червен ром да сложиш и става мн сочно.и после отгоре заливаш с д-р йоткер докато е топъл крема и наръсваш с шоколадови пръчици и малко нес кафе.и те като се разтопят от топлото и после нямаш нужда да се чудаиш как да я украсиш .....
Вкусноо, но ако е за деца с този черен ром и нес кафе ще е голяма веселба  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 588
За рождения ден на мъжа ми направих тази торта. Хубава стана на вкус, но блатовете бяха много сухи и ронливи и я развалиха. Confused
Сега за моя рожден ден мисля да направя някаква съвсем проста и обикновена тортичка. Simple Smile Мисля да смеся заквасена сметана и течен шоколад и с тази смес да намажа между блатовете. Отгоре ще украся с бита сметана, кокосови стърготини и нещо друго ако се сетя и това ще бъде. Дано се получи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт