Сред пясъци, вълни и буни варненки са морски хуни!

  • 14 326
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 743
еее вие пък нормалното раждане го изкарахте като мъчение от инквизицията  Joy
нищо страшно и нищо мъчително няма Peace дано всичко мине безаварийно!

Абе за нея е малко по мъчително и напрегнато ,поради факта че се беше настроила за секцио.Така се бяха разбрали с доктора и веднъж като си с такава нагласа-после идва по нанагорнище ,защото трябва да се мобилизираш за напълно различно и активно участие в появата на бебето  Rolling EyesЛошо няма де!!  А  както и да го погледнем -настройката е винаги много важна !!!Не че сега няма да се справи като боец......сигурно съм в това.!!!! Praynig

Според мен обратният вариант е доста по-неприятен, т.е. да се наложи спешно секцио #Crazy, но всичко се преживява и забравя, като си видиш малкото вързопче.
Аз такова облекчение съм почувствала, че всичко е приключило, че съм заспала на родилната маса, докато са ме шили Joy Joy Joy. Един час сън съм отпрала. Не посмели да ме преместят. През това време на съседната маса родили още две жени. Голям куриоз, а таткото чака ли чака изнервен в коридора hahaha

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ох и аз да се запиша
ми айде Късмет на МАя -дано е излязъл малкия пъпеш

хмм,тва за секциото и секса   ми стана чудно...къде те боли   бе мила newsm78
питай доктора щом те наболява

# 17
  • Мнения: 2 960
[Според мен обратният вариант е доста по-неприятен, т.е. да се наложи спешно секцио #Crazy, но всичко се преживява и забравя, като си видиш малкото вързопче.

[/quote]

да съгласна съм ,ако се стигне до секцио по спешност -това  е труден вариант,ставаше дума ,че доктора я подготвяше за планово секцио.Тогава -в тази ситуация -нещата са  мнОООООГО по различни от" секцио по спешност "!!!Но да не задълбаваме тези подробности ,то е ясно че всеки има различно мнение за секцио и вагинално раждане.  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 743
Така е Данинка Peace. И без това никога няма да си подготвен нито за едното, нито за другото. Важното е да минава Hug

# 19
  • Мнения: 1 554
айдее много приказки на пазара,пийте по една студена вода Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 960
е да замлъкнем ли сИга пък Rolling Eyes Днес на пазарЯ няма да ни приемат -защото протестират срещу високите цени на наемите-така ,че и там няма да ни търпят да дъръ-бърим.А  аз не ща студена вода ,защото си пия Количка Лайт...градска ,секси ,лекаааааааааааа Joy

# 21
  • Мнения: 1 554
да покрай теб и аз пропих КОЛА-ЛАЙТ Heart Eyes

СЛУШАЙ СЕГА от 3 съм на фризьор,ако има новини да ми звънкаш Peace

# 22
  • Мнения: 423
Daninka как беше цирка нищо не казваш!
Айде и от мен положителна енергия за Мая- сигурно вече е родила, де Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 960
Daninka как беше цирка нищо не казваш!
Айде и от мен положителна енергия за Мая- сигурно вече е родила, де Heart Eyes
ЦИРКА-не ми беше кой знае колко интересно.Имаха доста неравностойни номера..някои бяха наистина на ниво-например дресурата на лъвове и тигри...тъп беше номера със змии и разните там клоунски томерца,тъп беше номера с трапец-една мацка се правеше на акробатка и се мяткаше на един засилен трапец,но всъщност си беше яко привързана с предпазно въже.Интересна беше трупата от Италия-номера с танцуващи коне ,забиване на ножове,брадви !!Върхът наистина беше /според мен единственият много силен номер/ номера Колелото на смъртта на братя Балкански-там вече максимално се изкефих.
Каката язди едно смешно малко пони....ама и се натърти дупето  Joy Joy
За Мая-Морска е звъня преди двайсетина минутки на доктора и -и той я светна за следното-имала е до последно пълно разкритие ,но се е наложило да се пристъпи към спешно секцио,чакаха свободна зала ,та да и  hahahaдръпнат  ципчето  на коремчето и да се покаже сладката малка бебка.Така ,че нещата още не са приключили-стискаме палци!!!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 144
запис

# 25
  • Мнения: 2 960
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА МАЯ...ДА Я РАДВА МНОГО ,ДА СЕ ОБИЧАТ КАТО ГЪЛЪБИЧКИ ,ДА СА ВИНАГИ НА ЕДНА РЪКА РАЗСТОЯНИЕ,СЪРЦАТА ИМ ДА БИЯТ В СИНХРОН

# 26
  • Мнения: 617
  bouquet
Честито Мая, бебка Симеона да те радва само Simple Smile

# 27
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Честита бебешора на МАЯ-жива здрава и много радост да и носи

# 28
  • Мнения: 2 922
Честито бебче на Мая! Да е здрава и обичана!

# 29
  • Мнения: 1 554
принцеса Симеона Heart Eyes да ти е жива и здрава Мая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт