Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора

Момичета, послушах съвета ви и реших да се консултирам със специалист дали са нормални болките само в единия яйчник. Това ми беше първия истински преглед  Very Happy прегледаха ме на ехограф и тъкмо лекаря казваше, че не може да потвърди към момента бременността, когато видя плодния сак! Сега вече бременността е потвърдена. Изписа ми един куп изследвания, които трябва да направя през следващата седмица. Най-вероятно имам песъчинки и на това се дължат болките в яйчника. като гледам снимката от ехографа и си повтарям, че всичко ще е наред и съвсем скоро ще си гушкам бебчето! Стискам палци изследванията да са наред, за да може с таткото да се радваме на чудесни моменти през следващите месеци! Пожелавам на всички бъдещи и настоящи майчета само хубави емоции и да сте заобиколени от много любов!   bouquet
Цитирай

браво и честито и ти пожелавам една много лека и безпроблемна бременност  bouquet.Аз си пазя всички снимки от видозона в албумчето и.
Цитирай

Бургас

Браво и от мен и честита бременност!
Направете изследванията,които доктора е препоръчал задължително,за да се знае дали всичко е наред-кръв,урина и така.
Лека бременност,а по-нататък снимките стават още по-хубави.
Цитирай

Hug
Дано се радваш на лека бременност!

И аз в началото имах болки в яйчника.После отшумяха!
Успех!
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

4естито и лека бременност Hug
Цитирай

Варна

Честито!
Пожелавам ти една прекрасна бременност  bouquet 
Цитирай

Благодаря за хубавите пожелания! Ще се постарая да пиша само хубави неща във форума! В момента искам да прегърна всички около мен!  Hug
Цитирай

София

Честито!
Лека и безпроблемна бременност от мен Peace
Цитирай

Варна

Честито   bouquet
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Честито и лека бременност Hug
Цитирай

Честито!
Желая ти безпроблемна бременност и здраво бебче! Hug
Цитирай

Честито и лека и безпроблемна бременност  bouquet
Цитирай

София

ей, че хубаво...това са толкова хубави моменти, когато разбереш, че ще ставаш мама!
честито! лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала! пази се и се наслаждавай на бременеенето!
Цитирай

България

ЧЕСТИТО!!! Лека бременост и прекрасно здрамо бебече на финала! И аз си пазя снимките и дисковите от ехограхфа.
Цитирай

София

bouquet браво и честито
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора