някой виждал ли е нещо подобно???

  • 2 019
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
случайно видях това нещо и много ми хареса.ако някой го е виждал моля да ми пише или да ми прати сайта. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 6 029
Кое нещо?

# 2
# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 6 029

О тази замислена физиономия сигурно значи, че може и да си виждала нещото?  Laughing

# 6
  • Мнения: 483
Аз не виждам нещото, дето питаш дали съм го виждала!  Sunglasses

# 7
ave nemoga da sloja snimkata i zatova ni6to ne vijdate.hahaha
ako nqkoi mi kaje kak stava 6te mu buda blagodarna

# 8
  • София
  • Мнения: 44 082
Е, можеше поне да го обясниш Simple Smile

Иначе http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0 тук има указания за картинките, хубаво е да се четат правилата на форумите Wink

# 9
  • Мнения: 606
Да! Виждал съм го. Това е Нищо. Продава се Никъде.  Crazy

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 5 450
smetankaa, разбрах, че говориш за снимката на аватара си. На нея се вижда някаква сгъната количка и толкова. Поне аз не виждам повече. Дори не съм сигурна това количка ли е или нещо друго. Сложи по - добра снимка ако можеш или поне дай някакви разяснения.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 082
А на мен ми прилича на това


тук има още моделчета на фирмата и цветове http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/4 … 08/sort/2a/page/1

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 44 082
Моля Simple Smile))
Познах ли снимката Simple Smile)) Преди много ми беше харесало, но още не се продаваше тук Simple Smile

# 14
da samo 4e tova lv li e 4e nemoga da go razbera

# 15
  • София
  • Мнения: 44 082
Да в лева са цените, това си е български онлайн магазин.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4630
Даже това от аватара ти повече на този модел прилича, че няма сенник или са го свалили....

# 16
daaa skupi4ko e ama nqma kak .to stava i za 3 godinki.idealnooooo

# 17
daa svalili sa go.ama tiq mai bqha 4ujdenci 6toto vuob6te ne sum go vijdala dosega.i si misleh 4e e samo koli4ka puk to stavalo i kolelo.perfect

# 18
  • София
  • Мнения: 44 082
Всъщност води се до 5 годинки.
Скъпичко си е, но то по принцип си е такова...

Този изключително практичен модел съчетава 3 различни модификации - лятна количка , триколка с дръжка и сенник, триколка за дете до 5 годишна възраст.Моделът Evolution е съчетание 3 в 1 , т.е представлява детска количка за бебе от 3 до 6м. , която при израстване на детето се трансформира в триколка с бутащ механизъм за деца до 2г и когато детето се научи да кара само - триколката се трансформира още веднъж в самостоятелна като може да се използва до 5 годишна възраст. Този модел би Ви спестил време и пари ....бъдете уникални

Комплектът включва :
- седалка с възглавничка, която позволява да се пере, предпазителен колан и ограничител , който не позволява на детето да се изхлузи от количката;
- сенник,който се поставя лесно при нужда да се предпази детето от пряка слънчева светлина;
- седалка с предпазителен колан ,когато искате да префасонирате количката в триколка;
- кормило ,което се закрепва за рамката , така че заедно със седалката да сформират триколка;
- дръжка , която се ползва при необходимост от родителски контрол
- чанта за практичност и удобство
- гумите са от каучук ,което осигурява лекота и безшумно предвижване
- тегло на количката - 8 кг.

Предназначението на този модел е да се използва дълго време докато детето израстне и придобие навици за каране на по-голям велосипед. А също и спестяване на средства и място.

Това е на жълтото описанието....

# 19
da ama tozi magazin e v sofiq nali?nz dali 6te stane da go poru4am po internet

# 20
  • София
  • Мнения: 44 082
Не е в София, това е само онлайн магазин. Само с поръчки става....ако не се лъжа склада ли какво ли там беше май в Ловеч....иначе си е само за онлайн поръчки, нямат  реален магазин.
Имат ICQ май и скайп....пиши им спокойно и събота и неделя отговарят Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 616
smetankaa - виждам че си от Варна , та такова колело гледах онзи ден в Хиполенд. И на мен ми се искаше да взема, ама мъжо ме отряза  Sad

# 22
# 23
# 24
eh 4e sum 6matka.imam vpredvid v mall varna li ili i phoe mall

# 25
# 26

Общи условия

Активация на акаунт