За къпането..........

  • 6 691
  • 110
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
 Здравейте, доста коментари изчетох по теми - за или против събуването на обувките когато ходим на гости, за тоалетната хартия която използваме, и реших да пусна тема за това по колко пъти на ден се къпем/или си взимаме душ/на който както му харесва.Аз лично като се събудя сутрин, първата ми работа е  да вляза в банята и да се измия/с косата/, вечер задължително душ преди лягане. И не мога да разбера хора който стават от сън, мият си очите и зъбите, хоп обличат си чистите/примерно/  дрехи, слагат си дезодорант и излизат за работа.А после, някъде след един час при тези температури, стой та гледай какво става.....Винаги ми е било неприятно/меко казано/ когато се размина с някой и от него ме лъхне миризма на пот, не дай си боже пък на вкиснато, и то говоря за млади хора, не за възрасни. За мен това е закон - зиме, лете къпане по 2 пъти задължително, ама няма сега е студено, ще настина,  бла,бла...няма такова нещо човек или държи на личната си хигиена или не....толкова.Та ще ми интересно да споделите мнение.  Laughing

# 1
  • Мнения: 641
 Ан-ке-та newsm18,    Ан-ке-та newsm18,      Ан-ке-та newsm18

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 newsm20

аз пък сутрен, обед и вечер

хайде следващия да наддава ... кой се къпе и в малките почивки ???

# 3
  • София
  • Мнения: 71
 Предъвквахме този въпрос съвсем скоро. newsm48

# 4
  • София
  • Мнения: 746
Аз съм от хората коЙто като стават от сън само се мият,без да се къпят/и косата/. hahaha

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
имаше голяяяяма тема за миене, подмиване, изплакване, опличкване, вземане на душ, основно миене  и т.н. преди доста време

# 6
  • София
  • Мнения: 71
Аз съм от хората коЙто като стават от сън само се мият,без да се къпят/и косата/. hahaha
smile3516 Хубава работа!!! bash

# 7
  • София
  • Мнения: 71
имаше голяяяяма тема за миене, подмиване, изплакване, опичкване и т.н. преди доста време
Не беше преди доста, скоро беше! newsm53

# 8
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Къпя се, когато завали. ... тези дни по-честичко  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 502
   Хайде сега и ти,да не би да си рекламен агент на Рексона,а?Няма какво да питаш,Кремена Халваджиян и вносителите на "Рексона"са казали-българката мирише!Ако щеш се къпи по сто пъти на ден,не ползваш ли дезодорант,значи не разбираш от хигиена! Laughing Laughing

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мислиш си, че като се изкъпеш сутринта и излезеш на жегата няма да се изпотиш и да замиришеш на вкиснато ли? Има хора, които се вмирисват повече от други. Често срещам хора, около които не ми е приятно да седя, но не бих ги обвинила в нечистоплътност.

# 11
  • Видин
  • Мнения: 961
Чак пък и косата... Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 746
Аз моята я мия веднъж в седмицата Embarassed

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз моята я мия веднъж в седмицата Embarassed
УжасТ!

# 14
  • Мнения: 2 388
Честита баня bowuu

Общи условия

Активация на акаунт