Как се изложихме в Европа... Дайте по един подпис...

  • 13 038
  • 353
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 835
...........и ако Волен и партията му победят ,..................... newsm78

Tова, дори и на майтап, не го казвай, моля те! Опазил ни Господ!
Нещо не схванах точно смисъла на казаното от бат'Бойко...., по-точно, това което схващам ми звучи абсурдно. Ако не те мързи и ми обясниш пак, ще съм ти благодарна.
Иначе са ми писнали всички, не искам ни да ги чувам, ни да ги виждам, тотално ми е писнало да слушам и чета всичко, което се говори и пише за действията им. Не защото съм апатична и незаинтересована, а защото реалността напълно се разминава с приказките им.
Страшното е именно това, че ни докараха дотам, да не вярваме на никой, не знам дали вече обикновеният човек е в състояние да направи някаква преценка за себе си, дали изобщо има желание да мисли и да преценява, или като овцете, просто и ние отчитаме дейност като гласуваме?
Ако имаше начин, ех, ако имаше начин в плика, вместо бюлетината, да пуснем лист с надпис "Бойкот", 1 000 000 да сме поне, няма как да го потулят. Ще им се невидят и схемите и сметките, и изборите, и чудесата от лъжи и измами. Душмани, не, ами отгоре. А народът търпи, търпи, плюеме се дет викате по кръчмите (а и форумите), изразходваме яда си да се ядеме едни други, и се радваме, че имаме свобода на словото. А някои се радват, че имат свобода в престъпленията и безнаказаността си! Виждаме, знаеме и ни е все тая, а всъщност всичко е за наша сметка, щото ние я плащаме!

# 346
  • Мнения: 3 826
баси темата !!!
не знам кой ден вече ... не мисля , че сме се изложили - всички очакваха , че ще сме мърльовците на Европа  и така и се оказа - просто оправдахме очакванията
не виждам повод за нечие разочарование  Grinning

# 347
  • Мнения: 0
...........и ако Волен и партията му победят ,..................... newsm78
Ако имаше начин, ех, ако имаше начин в плика, вместо бюлетината, да пуснем лист с надпис "Бойкот", 1 000 000 да сме поне, няма как да го потулят. Ще им се невидят и схемите и сметките, и изборите, и чудесата от лъжи и измами. Душмани, не, ами отгоре. А народът търпи, търпи, плюеме се дет викате по кръчмите (а и форумите), изразходваме яда си да се ядеме едни други, и се радваме, че имаме свобода на словото. А някои се радват, че имат свобода в престъпленията и безнаказаността си! Виждаме, знаеме и ни е все тая, а всъщност всичко е за наша сметка, щото ние я плащаме!

До колкото имам спомен Кошлуков предлагаше изборите да се обявят за невалидни ако са гласували по-малко от 50 процента, от избирателите. Ама никой не го слуша него...

# 348
  • Мнения: 3 835
баси темата !!!
не знам кой ден вече ... не мисля , че сме се изложили - всички очакваха , че ще сме мърльовците на Европа  и така и се оказа - просто оправдахме очакванията
не виждам повод за нечие разочарование  Grinning

Баси мнението, ако ти се чувстваш добре като мърлата на Европа, и това ти носи вътрешно удовлетворение, т.е очаквала си го, то може би има и наивници, които не са очаквали чак такава мърлящина. Явно си представител на мазохистите, които се радват на неуспеха, защото това им дава шанс да кажат, знаех си! Дава им шанс да продължат да гледат скръбната си и опечалена (всезнаеща и всевиждаща) физиономия в огледалото.
Освен това, аз отказвам да имам нещо общо с тия, не съм ги избрала, но и да бях, трябва ли да се завра в ъгъла и да се срамувам, без право на глас и недоволство?

# 349
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А....,на мен много отдавна изказванията на Бойко Борисов ми звучат абсурдни.
Кмета обяви,че е предупреден от не знам си къде(не пожела да каже точно кой)...,че се очаква покушение спрямо него и убийство го подготвяла някоя от управляващите партии(също не пожела да спомене).
Подкрепи инициативата на Атака за събиране на подписки за свалянето на сегашното правителство. Бареков го попита вярно ли той ще бъде бъдещия президент,а Волен Сидеров министър председател,ако спечелят изборите,на което Борисов отговори,че ако не дай си боже нещо се случи с него и Атака спечелят,ще е доволен(щастлив),че нищо не е било на празно....
Това си спомням....от разговора,а колко беше искрен,това вече не знам.

# 350
  • Мнения: 335
Предполагам, че сега авторът е на Шипка.



Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 15:38 от Холограма

# 351
  • Мнения: 335
Ако смените мотива си за протеста и свалите наколенките и подлакътниците - може да се обърнете и към българите.
Не че ви е важно, но тогава и аз ще подпиша  Laughing

Мотива е ясен не се правете, че не сте ме разбрали...
А това за наколенките не го разбрах...



"Правителствата на България и Румъния работят за Брюксел, а не за нас! Те ни докараха до просешка тояга, затова - да си ходят! Защото ние сме роби на Европа!" - това заявиха румънски животновъди, които се присъединиха към протеста на българските фермери. Чужденците казаха, че още техни колеги от северната ни съседка ще подкрепят протеста.

Схвана ли сега какъв трябваше да ти е мотивът.
А ти - наопаки, щот не сме ги обслужили правилно от Европа.



Протестиращите фермери блокираха прохода "Шипка"/ 21 август 2008
http://dnes.dir.bg/2008/08/21/news3309283.html

# 352
  • Мнения: 0
Ако смените мотива си за протеста и свалите наколенките и подлакътниците - може да се обърнете и към българите.
Не че ви е важно, но тогава и аз ще подпиша  Laughing

Мотива е ясен не се правете, че не сте ме разбрали...
А това за наколенките не го разбрах...



"Правителствата на България и Румъния работят за Брюксел, а не за нас! Те ни докараха до просешка тояга, затова - да си ходят! Защото ние сме роби на Европа!" - това заявиха румънски животновъди, които се присъединиха към протеста на българските фермери. Чужденците казаха, че още техни колеги от северната ни съседка ще подкрепят протеста.

Схвана ли сега какъв трябваше да ти е мотивът.
А ти - наопаки, щот не сме ги обслужили правилно от Европа.



Протестиращите фермери блокираха прохода "Шипка"/ 21 август 2008
http://dnes.dir.bg/2008/08/21/news3309283.html

И ти, и фермерите от Румъния бъркате...

Правителството на България обслужва частни интереси или по точно работи за бандитите които са инвестирали в тях. Следователно, по стар Български обичай лъжат и мажат пред ЕК но номерата нещо не минават напоследък.
Единствената ни надежда за оправия е да ни наложат санкции и Европейски закони...

А моят мотив е ясен, не ми харесва правителството протестирам и толкова... Писна ми да се срамувам, че живея в мизерна страна.

И още нещо аз нямам крави за да протестирам с фермерите, но ако протеста им стигне до София аз също ще изляза да ги подкрепя и да защитя моите интереси.

# 353
  • Мнения: 3 835
А моят мотив е ясен, не ми харесва правителството протестирам и толкова... Писна ми да се срамувам, че живея в мизерна страна.

И още нещо аз нямам крави за да протестирам с фермерите, но ако протеста им стигне до София аз също ще изляза да ги подкрепя и да защитя моите интереси.

Точно така те разбрах и аз, затова и подкрепих. Емоционално, но простичко и ясно, писна ми!
Не ги харесвам, никога не съм ги харесвала, а още по-малко харесвам това, което виждам. Друго не съм длъжна да знам. Искам българското сирене, хляб, яйца......., да са с добро качество и на ниска цена, каквато трябва да бъде за продукти от първа необходимост. Искам да има българско производство, защото знам, че то може да бъде на много високо качество, стига да бъде защитено и субсидирано! Искам да бъде защитен дребния и среден бизнес! Искам да има ред и справедливост! Искам децата ни да са образовани и грамотни и да останат тук!
На кого служат, какви са им бакийте, не ме интересува, защото не получавам заплата, за да знам и върша тяхната работа.

Общи условия

Активация на акаунт