Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 юли 2008, 18:30 ч.

Колко плащате при гинеколог?

• 19 000
  • 47
  •   1
Отговори
  • Пловдив
Здравейте!
Интересува ме колко плащате при гинеколога си за преглед включващ взимане на проба за хламидии,цитонамазка и микробиология? Включва ли цената изследването или отделно плащате за лабораторията?
И още нещо- издават ли ви гинеколозите касови бележки? Simple Smile
Ако може да се включат мами от Пловдив ходещи при др.Амалиев ще съм им много благодарна  bouquet

# 1
  • София
Преглед-30 лв
Микробиология -15
Цитонамазка-15 лв

Не съм плащала вземането на секрета за хламидии, защото си платих самото изследване в лабораторията,където си занесох сама взетия секрет.

# 2
  • Пловдив
Микробиология -15
Цитонамазка-15 лв
А тези цени включват ли изследванията в лабораторията?

# 3
40 лева.
Последния път като ходих и аз се учудих, ама се оказа че ехографа явно се таксува отделно.
Изследванията си ги правя в Торакс, в сайта им може да видиш цените  Peace

# 4
  • София
40 лв платих последния път - преглед, ехограф и цитонамазка. Дадоха ми касова бележка.

# 5
аз ходя в торакс-пловдив.
преглед 20 лв
цитонамзка 20 лв
микробиология 20 лв
хламидия 18 или 20.. Thinking
ехограф 20 лв
касова бележка винаги ми дават.

# 6
  • Пловдив
Питането ми е заради една приятелка. Тя е платила на гинеколог 55лв за въпросните неща, но това е без изследването в лабораторията. Отделно в лабораторията е платила още към 60лв. Та на мен ми се видя много само за взимането на проби да даде толкова пари на гинеколога.
Вашите цени включват ли и лабораторията?

Отделно като е отишла да покаже резултатите и е взел още 25лв без да я преглежда , а само за да ги погледне и да и изпише лекарства.. Rolling Eyes

# 7
  • Пловдив
Определено лекарката на приятелката ти е обирджия.За доктор Амалиев ли става въпрос?Ако да,младши или старши?

Аз плащам за тези манипулации 55лв/преглед,цитонамазка и микробиология/.Взимам си резултатите от регистратурата на клиниката /Селена/ и после при моята лекарка.Не  ми взима пари за тълкуването за резултатите и изписването на лечение.Не плащам отделно и за лабораторията.

# 8
Кои е този лекар?
За гинекологичен преглед и вземане на проби за цитонамазка и микробиология последния път гинеколога ми взе 20. Отделно в лабораторията си платих двете проби, едната 18 другата 12 лв.
Иначе на ехограф като ме гледа ми взе 20лв.

# 9
  • Пловдив
Питах я - каза, че ходи при Илия Амалиев. Това бил бащата.

# 10
Аз винаги ходя с направление и плащам минимални суми.

# 11
  • София
Паричките не включват таксата в лабораторията, но все пак за хламидийното изаследване платих 30 лв през зимата,а не 60. Множко ми се виждат да ти вземнат 25 лв за вторичен преглед и за изписване на лекарства! Аз съм попадава в София на такива обирджийки!

# 12
  • София
лелеееееееее евтиния аз платих 70 за преглед и цитонамаска (на частно) doctor

# 13
40 лева платих за преглед, ехограф, вземане на цитонамазка и микробиология.
Изследванията си ги плащам отделно, тъй като ги взимам от лекарката и ги нося в която лаборатория искам аз  Peace

# 14
За бащата само съм чувала, че е добър. Виждала съм го, но не съм имала контакт с него. Сина е нормален лекар, доволна съм от отношението му макар само по впечатление от визитациите в родилното.
Иначе на моита лекарка цените по лично мое мнение са ниски, но и това което ти си споменала ми се вижда повечко. Но всеки лекар сам преценява, колко да иска.
Лично аз бих платила повече само в случайте за които имам сериозни притеснения, става дума за лекар които е наистина много добър.
Също не пестя пари и средства когато се отнася за мед. грижи за сина ми.
Иначе всичко е въпрос на личен избор. Ако приятелката ти е доволна от обслужването може да ходи при този лекар въпреки цените. Peace
п.с. Моята АГ за вторичен не ми иска парите.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт