Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 102 отговора

Пловдив

Момичета това го видях в един друг форум и направо останах с отворена уста.Това е сайт за инструкции как да се ражда в къщи самостоятелно , без лекар или акушерка, само със съпругът.
http://unassistedchildbirth.com/
Не мисля , че е много  приятно за гледане , после ( поне при мен ) асоциациите са много неприятни, затова не знам дали мамите които все още очакват свойте бебета да гледат.
А това е саит в които чрез снимки е показано раждане в димашни условия.
http://www.nandu.hu/English/Childbirth/Csenge100/csbirth01.htm
Цитирай

Abu Dhabi

хехе, ами няма да отворя линковете, щом са неприятни...а ти защо ги пускаш? Smile
Цитирай

Да,докъде стигнахме-в 21 век да се ражда така! Crying or Very sad
Накъде върви тоя свят!  newsm78
Цитирай

Букурещ

В Холандия знам, че това е масово срещана практика, раждане в домашни условия, под инструкциите на акушерка.
Снимките от втория линк са страхотни! Невероятни са!

Сега ги догледах докрай. Невероятно е. Посредата на хола, един басей, бащата се е справил повече от чудесно и акушерката е тръгнала незабелязано за да остави майката и таткото да се отдадат напълно на щастието си.
Момиченце, което се вижда ясно от снимките в 7-ма част как захапва зърното на майката на 10-тата минута след раждането. Тоест непосредствено след появата си на бял свят.

Ейй, много мерси за тези линкове. Страшно впечатляващо.
И друг път са пускани подобни линкове, и тази Тема не е първата за раждане у дома, но тук историята е показана много хубаво.

Мерси много.  bouquet
« Последна редакция: вт, 21 юни 2005, 18:43 от Liorena »
Цитирай

Аз пък, не виждам нищо лошо, да се ражда в къщи, знам че така практика има и в Англия, все пак бремеността не е болест и когато няма усложнения и родилката и мъжът и са подготвени, не виждам проблем.
 Не съм отваряла линковете, че нямам време, но от както съм родила изпитвам голямо умиление, да гледам раждащи жени Rolling Eyes
Цитирай

Все на втория етаж

Разгледах ги! Не ми стана неприятно,а дори ми беше много интересно. Wink
Цитирай

Пловдив

Оле ,такъв натурализъм направо ме втрещява #CrazyТо всичкото добре ,ама не мислят ли тия хора ,че може да има усложнения и тогава newsm78,гордия татко ще има да се пули Shocked.Не сменям аз родилния дом пред нищо!
Цитирай

Sofia

на мен ми хареса. Не бих родила в къщи, но определено не виждам нищо неприятно
Цитирай

София

Абе 'айде бе....ще раждам вкъщи...в кой век живеем  smile3537, да ида с кравичката на полето, може да е още по-хубаво  perko  Експерименти с живота на детето си не правя  Naughty
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Аз исках точно така да родя - в басейна в къщи, но мъжа ми ме разубеди (за добро) и родих по същия начин но в клиниката.
Снимките представят абсолютно достоверно целия процес. И при мен се държа на разстояния акушерката, почти незабележимо. Остави ме сама да водя раждането и почти не се намеси.
Изживяването е страхотно, след като забравиш болката.
И не виждам нищо неприятно в снимките.
Това е най хубавия и най труден миг в живота на една майка и едно дете!
Цитирай

Стара Загора

Какво грозно видяхте тук Thinking
Няма по-красиво нещо от раждането, а когато е в домашна атмосфера и майкта е по-спокойна и уверена, какво лошо има?

Ако имам трето дете и възможност не бих се замислила за раждане в болница или за престоя след това Sick
Цитирай
На мен също много ми харесаха снимките от втория линк.
Припомнох си чувствата които ме владяха по време на раждането
на синът ми.
И аз не бих посмяла да раждам в домашни условия, но пък
снимките са страхотни Very Happy
Цитирай

Пловдив

Не мисля ,че е грозно ,но се поема голям риск.Нещата винаги могат да се усложнят,дори и да няма индикации за това.
Цитирай

Варна

Снимките са страхотни! Невероятни са! Не видях нищо неприятно! Гледала съм снимки на раждане в болнични условия и далеч не беше толково чисто и красиво като това!

Бебчето е прекрасно Hug!
Цитирай

у нас

Много хубаво е показано всичко, само дето предпочитам да има И лекар наоколо  Wink

А от първия линк мъника дето захапал цицката на статуята е върха  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 102 отговора