Маша за коса. Ефект: страхотни вълни

  • 185 418
  • 833
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 224
Аз ще си купя тази маша, но само трябва да потърся къде ги има по магазините.
А следващото нещо след като я купиш , ще бъде да ме накъдриш  Crazy

# 76
  • Мнения: 649
Аз ще си купя тази маша, но само трябва да потърся къде ги има по магазините.
А следващото нещо след като я купиш , ще бъде да ме накъдриш  Crazy
обещавам  Hug

# 77
  • Мнения: 1 312
И на мен не ми харесват къдриците на 2рата снимка   ooooh!

# 78
  • Мнения: 4 435
Няма как на втората снимка да са като на първата.Първо мацката е с пет косъма на главата в сравнение с Адреа,второ са хващани по много широки участъци.трето не е правена в корените и няма обем.Да не говорим че косата на едната е до кръста.
Аз ако съм с къса коса като нея не бих си взела,просто защото ефекта няма да е същият и ще е мнооого различен и смешен.

# 79
А каква е разликата между позлатените и керамичните маши?

# 80
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Какво стана пробвахте ли вече машата?Хайде споделете, че и аз смятам да си купувам. Grinning

# 81
  • София
  • Мнения: 156
Какво стана пробвахте ли вече машата?Хайде споделете, че и аз смятам да си купувам. Grinning
? Simple Smile

# 82
  • Мнения: 3 413
Не мога да им схвана цаката на тези маши-тънки,дебели,не знам си какви,всеки път различни къдрици.Ясно ми е,че е и до техниката на навиване,ама пусто като съм с 2 леви #Cussing out

# 83
  • Мнения: 4 435
Не мога да им схвана цаката на тези маши-тънки,дебели,не знам си какви,всеки път различни къдрици.Ясно ми е,че е и до техниката на навиване,ама пусто като съм с 2 леви #Cussing out

Тази не е маша,а е преса,и нищо не се навива. Wink

# 84
  • Мнения: 168
http://www.youtube.com/watch?v=lepiVoiTz6k&feature=user   тук има клип как се прави такава прическа с подобна маша  доста ми хареса ефекта

# 85
  • Мнения: 4 435
Дам,хубава й стана.Само дето с толкова лак преди пресата след няколко правения и човек е без коса. Mr. Green

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 277
Eee супер стана на мадамата косата-а моята преса я чакам тия дни от Щатско да пристигне. Пратена е миналия четвъртък и се надявам до края на седмицата да пристигне и веднага след като се "понакъдря" качвам снимки Grinning

# 87
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Само дето с толкова лак преди пресата след няколко правения и човек е без коса. Mr. Green
Съвсем без коса трудно се остава, но че ще цъфне като майска роза след такова третиране е ясно.
Направо се изкушавам да си я поръчам тая маша като гледам снимките, но май ще си остана вярна на добрите стари ролки Wink.

# 88
  • Мнения: 4 435
Само дето с толкова лак преди пресата след няколко правения и човек е без коса. Mr. Green
Съвсем без коса трудно се остава, но че ще цъфне като майска роза след такова третиране е ясно.
Направо се изкушавам да си я поръчам тая маша като гледам снимките, но май ще си остана вярна на добрите стари ролки Wink.

На мен точно от такова пръскане на лак преди преса- "вафлички" косата ми се накъса и точно тоя пласт където ги правих остана по 6-7см. Wink

# 89
  • Мнения: 168
И аз така цяла година с преса и ми се накъса, с лак без лак с пяна все тая. Но ми се възтанови бързо с маски, балсами и прочее. Да каже някоя професионалистка някои продукт за защита по време на прилагане на пресата .  Аз знам ,че като се ползва преса на косата трябва да се  слагат по-често маски  при миене.  Но по време на къдренето  какво би предпазило косата .  Е дна мацка  май слагала бадемово масло на пресата ли беше на косата ли  ама малко, но май за блясък  при изправяне  не си спомням. Въпросът е да е ефикасно.

Общи условия

Активация на акаунт