Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Попаднала съм в една доста нелепа ситуация, която ме кара да се замисля дали да не наема детектив. Не става въпрос за доказване на изневяра  Mr. Green и за това се чудя има ли смисъл да се захващам с такъв вид агенция и ще имам ли полза. Видях, че повечето на първо място сред услугите си са поставили доказването на изневяра, със снимки, проследяване и др. такива и оставам с впечатлението, че май главно с това се занимават.
А и не знам какви са им цените, но не очаквам да са лесни за преглъщане.
Някой да има опит, идея или информация?
Цитирай

В сигурни ръце

Нямам опит.
Каква е нелепата ситуация в която си попаднала?Не бих се занимавала с подобен вид разследване,можеш да си причиниш само главоболие.
Цитирай

Аз пък бих ползвала.ако се наложи да!Мисля че има доста професионални детективи вече.Дано помогнат и успех!
Цитирай

Пловдив

Аз бих се захванала с такава агенция, но зависи от ситуацията. Имам телефони на едни момчета в Пловдив обаче, които се занимават и с други нещица освен разкриване на изневяра. Цените не знам какви са им, защото не съм ги ползвала лично все още.
Цитирай

ВАРНА

изобщо не знам има ли детективСка агенция във Варна Rolling Eyes
Цитирай

Тц.
Ако се налжи,ще действам сама ,обаче. Мисля,че имам талант Flutter
Цитирай

София

Имам приятел, който ходеше с момиче, работещо като секретарка в такава агенция. Вземаше огромна заплата, за да стои в офиса и вдига телефоните. Това хубаво, но разследваха и приятеля ни и с кой се среща и къде ходи и т.н. Нещо момчетата се бяха взели прекалено насериозно.
Такива като тях не бих ползвала за такива услуги(то едва ли бих допряла до там). То после няма откачване.

Цитирай

in the boulevard of broken dreams

Не. Но искам да работя в такава.

Предложения?
Цитирай

София/Видин

Да ползвала съм.
Цитирай

През девет форума в десети

Имам приятел, който ходеше с момиче, работещо като секретарка в такава агенция. Вземаше огромна заплата, за да стои в офиса и вдига телефоните. Това хубаво, но разследваха и приятеля ни и с кой се среща и къде ходи и т.н. Нещо момчетата се бяха взели прекалено насериозно.
Такива като тях не бих ползвала за такива услуги(то едва ли бих допряла до там). То после няма откачване.

Хм, а аз мисля, че са били професионалисти. Естествено, че са длъжни да разследват контактите на секретарката си, ако не искат да изтича информация. Елементарно е.
Ако знаете навремето как разследваха хората, които искаха да работят в системата на МВР и МО... До девето коляно!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.