Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте!
На 17.08 започнах прием на противозачатъчни Ясмин.От първия ден на цикъла,както пише в листовката.
Но снощи,след полов контакт,получих кървене.
Цикъла ми свърши преди 3 дни,не е от него.
На какво може да се дължи това кървене?
Слабо е,много бистра кръв,ярка.
И още един въпрос:щом съм ги започнала от първия ден на месечния цикъл,таблетките предпазват ли ме напълно от бременност,или първия месец трябва да се ползват и други контрацептиви?
Благодаря ви предварително!!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 324
Здравейте!Хапчетата Ви предпазват от забременяване тоци месец.Вземете си цитонамзка от маточната шийка,поради контактното кръвотечение.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Благодаря!



Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт