Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мили кърмещи майки,нека заедно да обединим усилия и да помогнем на нуждаещите се бебета от майчина кърма.Банката за майчина кърма набира донорки срещу заплащане.Всяка капка събрана "бяла кръв" ще помогне на много дечица с алергия към белтъка на кравето мляко да растат здрави,ще се върне и усмивката на техните майки.Нека всяка една от вас,която има излишно количество кърма да ни се обади на тел.828-15-10,822-09-30.Нашият екип ви очаква с нетърпение и благодарност  bouquet  ylinfant
Цитирай

Тук и сега

Дали не е добре да се закове темата? всъщност, не специално за ССК Smile Всъщност не съм сигурна дали някъде другаде има координати на Банката за кърма...
Цитирай
Адресът на банката за майчина кърма е Гр.София ул.сава Михайлов 57 тел.828-15-10 822-09-30,822-30-07.e-mail bankazamaichinakarma@abv.bg,www.bankazamaichinakarma.hit.bg.За съжаление Тя е единствена не само в София,но и на целият Балкански полуостров.Мили майки чакаме с огромно нетърпение Вашите обаждания Love
Цитирай

Жалко, че чак сега виждам тези координати! ... Първите 3 месеца от раждането на беба толкова кърма изхвърлих...Направо ми се плаче, като си помисля, че можех да помогна на някое детенце...!
Още се кърмим с моето пристрастено сукалче, но вече млякото и за нея не стига...
Поне обещавам да пусна няколко поста тук, за да върви темичката напред - докато не я "заковат"   Love

И само да питам - може някои мами също да се чудят - ако имат възможност да съберат кърма, може ли някой от вашия екип да отиде на адрес и да я вземе?

УСПЕХ!
Цитирай
Стига тези майки да ни се обадят след направени изследвания можем и да я вземем.наш екип отива на място в дома на кандидат донорката изследванията ,които правим са напълно безплатни.Очакваме желаещи майки да станат наши донорки да ни се обадят 822-09-30
Цитирай

Това е чудесно!
защото много майки едва ли ще могат да пътуват с кърмаче на ръце..

А какви изследвания се правят и къде?
Цитирай

Oddworld

А при положение,че в нашия град няма банка за кърма?Имам много кърма и имам желание да помогна...от Харманли съм.   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.