добър акушер-гинеколог в София

  • 4 564
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте, мили мами! Спешно се нуждая от съвет за добър АГ лекар в София! Вече посетих 3-ма и съм пред ръба на нервна криза. Cry Ето и моят случай : В края на месец май изпитах всички симптоми на началната бременност (прилошаване, гадене, кървене на венците, умора и т.н.). Отидох на лекар в Майчин дом и той каза, че може би съм бременна, но трябваше да изчакаме да мине малко време. На втория преглед отново каза, че вижда оплодената яйцеклетка, но отново реши, че трябвало да мине време. В началото на м.юли пак отидох, но той каза, че вижда нещо но не му харесва как изглежда. След това посетих още двама лекари в известните Шейново и Света София. Огромен проблем се оказа, че матката ми е силно обърната назад и в нея се гледа изключително трудно с ехограф. Освен този анатомичен проблем, имам и нещо като цикъл, но два пъти по-краткотраен като време и количество от нормалното. Но те всички (лекари) като чуят за този цикъл и директно отхвърлят бремемност. А симптомите не отшумяват, даже и коремчето ми си расте, а се опитвам да се храня по-малко, защото един от "любимите" ми лекари каза, че съм била дебела. Вече не знам при кого да отида  Sad . Повечето, от които посетих, изобщо не се интересуват от това как се чуствам аз, даже се държат и грубо (а да не говорим,че до сега си платих повече пари от колкото да се проселди една бременност). Знае ли някоя от вас за наистина добър лекар, който ще обърне внимание на симптомите ми и няма да ме изкара луда и дебела?  #Crazy
Благодаря ви предварително!

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 11:40 от elitsa_es

# 1
  • Мнения: 2 334
Бих ти препоръчала д-р Герганова или д-р Кирякова  от Токуда.Раждах там и съм много доволна Peace

# 2
  • Мнения: 30
Благодаря ти! Ще ги посетя!

# 3
  • Мнения: 326
Д-р Георгиев. Кабинета му е на ул.Цар Асен №28, недалече от Съдебната палата. Много внимание ми отдели след спонтанен аборт който направих в 4 месец. Много съвети ми даде и някак си прие при сърце случилото се с мен-аз съм на 34 г.  Тел. в кабинета е 9877070 - връща се от отпуск след 28 юли. Доколкото знам той работи и в І АГ.

# 4
  • Мнения: 30
Благодаря ти, Вале. Ще си запиша час при него след 28-ми и ще пиша тук какво е станало.

# 5
  • Мнения: 382
С две ръце съм за доц. Виолета Димитрова- МД и МЦ"Фемина"

Общи условия

Активация на акаунт