Ето още една лесна диета :))))

  • 2 900
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 108
Има резултат, наистина!!!
Ето ви още една безобидна диета .
Майката на една моя приятелка отслабна видимо за много кратко време чрез нея.Колкото и налудничево да звучи и то с кора от лимон.
Ето я и диетата.

Вземате един лимон.
Обелвате лимона спираловидно за да се запази кората във формата на лимона.
После кората се пълни с лайка
Слага се вода малко повече от една чаена чаша да заври и пуска те кората с лайката за 2- 3 мин. Това се прави вечерта.
Отварата престоява и на сутринта се изпива на гладно.


Който реши да пробва му желая успех.
Надявам се че съм помогнала

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Е не знам от това дали се отслабва, но със сигурност ще е много полезно - чай от лайка и лимон Grinning

# 2
  • Мнения: 781
Аз съм я чувала тази диета от комшийката ,но тя заливала идин лимон на рязан на филийки с 2 с.л.лайка и го запарвала с една голяма чаша вода.Ама като я гледам не е постигнала голям резултат ,та не знам.

# 3
  • Мнения: 1 108
Аз съм я чувала тази диета от комшийката ,но тя заливала идин лимон на рязан на филийки с 2 с.л.лайка и го запарвала с една голяма чаша вода.

Да но тук е само кора - без съдържанието на лимона.

# 4
  • Мнения: 265
според мен пиенето на тази отвара трябва да се комбинира и със здравословно хранене. Защото ако в същото време се яде на поразия има да се чааака това чайче да свърши работата.... Но по принцип пиенето на чай / или преварена вода с лимон и мед/ сутрин на гладно си има своите ползи   Grinning

# 5
  • Мнения: 934
Точно преди 2г. изпровах тази рецепта с лимон и лайка.... Е, резултат при мен нямаше (поне такъв, какъвто очаквах), но.... имаше друг ефект....забременях Mr. Green
Поздрави Grinning

# 6
  • Мнения: 1 854
Точно преди 2г. изпровах тази рецепта с лимон и лайка.... Е, резултат при мен нямаше (поне такъв, какъвто очаквах), но.... имаше друг ефект....забременях Mr. Green
Поздрави Grinning


Отивам да пробвам диетата.... newsm74.....Което и от двата варианта ми донесе тя-отслабване или беб4е,ще е добре дошла newsm44.
И в продьлжение на колко дни се пие отварата?

# 7
  • Мнения: 934
Точно преди 2г. изпровах тази рецепта с лимон и лайка.... Е, резултат при мен нямаше (поне такъв, какъвто очаквах), но.... имаше друг ефект....забременях Mr. Green
Поздрави Grinning


Отивам да пробвам диетата.... newsm74.....Което и от двата варианта ми донесе тя-отслабване или беб4е,ще е добре дошла newsm44.
И в продьлжение на колко дни се пие отварата?

Аз я пих 30 дни, т.е. целия юни месец.
Успех!

# 8
  • Мнения: 1 734
Аз я пих 30 дни, т.е. целия юни месец.
Успех!

И какъв беше резултата?

# 9
  • Мнения: 265
по-горе е казала - не е отслабнала, но пък е забременяла  newsm53

# 10
  • Варна
  • Мнения: 870
някой испробвал ли е този метод със лимона и има ли резултат  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 956
Малко по-назад из темите имаше една за лимонената диета...
опити много и мнения различни-на някои е помогнала,на други -не...
аз мисля да пробвам обаче newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 870
 Hugбраво на теб newsm10и аз съм със теб newsm51аз пробвах със другете лимони има ефект.Ако искаш пиши ми newsm17

# 13
  • Варна
  • Мнения: 119
Точно преди 2г. изпровах тази рецепта с лимон и лайка.... Е, резултат при мен нямаше (поне такъв, какъвто очаквах), но.... имаше друг ефект....забременях Mr. Green
Поздрави Grinning


Едва ли е от лимона, по-скоро от лайката  Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 870
искаш да кажеш че само от лайката се отслабва newsm78 Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт