Робувате ли на марковите дрехи и стоки....

  • 8 900
  • 187
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 388
Не. Повечето неща си купувам от Турция, малка част от Китай.
Единственото това, което имам на Адидас е производство от Индонезия.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Не държа дрехите по мен да  са маркови.Предпочитам да ми седят добре и да са удобни

# 62
  • София
  • Мнения: 38 476
Не робувам - в смисъл да пестя специално да си купя нещо марково.
Ако ми изпадне нещо по разпродажби - си купувам.
Сега пак съм залитнала по спортните марки.
Но си купувам и немаркови неща, стига да ми харесат.
Илиенци ми е далече. Софийския Мол - също.
Тука в Младост направиха молове, ама нищо марково не видях в тях.
А да - освен едно магазинче, дето и те самите не знаят че са маркови. Т.е. - продавачките представа си нямат какво продават. Mr. Green

# 63
# 64
  • Мнения: 1 111
 Да.И аз, и мъжът, и децата.Доставя ми удоволствие. Grinning

# 65
  • Мнения: 2 254
Чак да робувам, не. Не ми е фикс идея да се превърна в ходещ билборд. Имам и маркови, и шити от майка ми, и евтинджоси.....то номера е да знаеш как да се сглобиш, май...А, че марковите са си качество, дума няма. Много хора уж бягат от клишето, що пък да съм с маркови, голям праз...ама май е, защото гроздето е зелено, а им се иска да си купят нещо от Манго (ли беше).....

# 66
  • Мнения: 256
Не им робуваме, носим си ги с кеф, а като ги наплескаме с петна не ревем и не търчим за Вениш. Същото правим и с немарковите. Дрехи се купуват, акъл не се купува.

# 67
  • Мнения: 5 710
Роб, не. Но винаги бих предпочела.

# 68
  • Мнения: 2 759
...А да - освен едно магазинче, дето и те самите не знаят че са маркови. Т.е. - продавачките представа си нямат какво продават. Mr. Green ...
                       Така и аз съм купувала едно време  Peace. И не само дрехи - 'Органза' на Живанши със златната капачка от магазин за хляб и сирене  Shocked. Цената беше страхотна, а парфюма - абсолютен оригинал  Twisted Evil.

# 69
  • Мнения: 2 759
...ама май е, защото гроздето е зелено, а им се иска да си купят нещо от Манго (ли беше)...
                     Е, де! Ако говорите за 'Манго', то тогава и аз пазарувам маркови дрехи. Фръц.

# 70
  • Мнения: 2 254
Форумът ме е оставил с впечатление, че "Манго" е нещо по-така...не съм посещавала, не съм виждала какво предлагат, мислех си, че давам актуален пример Laughing...."манго" може да се замени и с ВС и с каквото там се сетиш...Абе, всеки се е поддал и е купил нещо с разпознаващо се лого  Grinning

# 71
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Обичам качествени дрехи и най-вече държа  на качествени обувки.
Логично - най-често са маркови.

Нямам домашни дрехи, нито работни, нито официални.
Имам удобни и здрави такива.

# 72
  • Мнения: 515
Не робувам, но винаги когато имам възможност си купувам такива..Но за мен маркови дрехи е много относително.. Всеки разбира различно под"маркова дреха"

# 73
  • Мнения: 13 512
Не може с парите си да съм им роб. Да, предпочитам ги заради качеството и дизайна им както за себе си, така и за децата си.

# 74
  • Мнения: 7 837
От позната знам, че това ,което шият и тя си купува за 15-20 лв. от цеха, други купуват за 100-150 лв.  от "престижни" магазини. Марково не означава нищо. Селянията "пазарувам в мола", обаче е показателна за някои индивиди.
Въпросът е, какво те прави куул - обикновено перо в задника или перо с логото на Долче и Габана?


Общи условия

Активация на акаунт