Вие как мислите?

  • 3 430
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 085
След изхвърлянето на семенната течност вече всичко зависи от жената. Тя обезателно трябва да полежи най-малко 15-30 мин. евентуално върху възглавничка под таза ( при "обърната матка" по корем ). Много жени стоят в поза вдигнати крака на стената за 10 - 15 мин. Не трябва да се става веднага, колкото и голямо да е желанието да се направи душ.


Аз това не го одобрявам и не мисля че от това зависи забременяването.Колко хора са забременели по този начин?

# 1
  • Мнения: 1 054
Е, аз винаги лежа.... след секс, последното, което искам е да стана и да стоя на краката си... предпочитам да си релаксираме двамата легнали. Краката не съм си ги вдигала не съм лежала задължително по корем или гръб, лягам си на една страна както се чувствам добре и лежа не под часовник, а докато си почина. Ако сме правили много късно секс дори съм преспивала така. Не мисля, че вдигнатите крака биха помогнали кой знае колко, друг е въпроса кой как се чувства сигурен, че е направил всичко по силите си.  Peace

# 2
  • Мнения: 571
Аз съм с обърната матка! PeaceНе съм ляжала в особени пози/свещ или нещо друго/не съм слагала възглавници никъде не сме спазвали определени пози!!Лежах-направо заспивах тоест след секс защото винаги се получаваше нощно време!За мен тогава е най-подходящо-не е набързо и не се налага да се ходи някъде!!А и най-сладко се спинка!! EmbarassedОбщо взето нищо не съм правила за да помагам на спермитата да "атакуват' Laughing
Не вярвам на такива неща!Но това е мое мнение!Ако бебче ще става то няма да е защото някой помага или улеснява нещата! #CrazyУспех  bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Много жени са споделяли, че са забременели, след като са започнали да спазват тези препоръки. Аз лично през повечето време от опитите ни, се сърдех на мъжо, че предпочита секс сутрин, защото това ме лишаваше от възможността да лежа половин час с крака вдигнати на стената. Истината е, че когато съм забременяла, се изстрелях моменталически след секса в банята, защото нямах търпение да сляза да пия кафе в ресторанта, че след тежкия запой главата ми тежеше като оловна Mr. Green

# 4
  • Мнения: X
Питах гинеколожката и за позите и за леженето по гръб,корем, на кълка. Тя каза,че не може да даде рецепта за заберемняване при матка ретроверсио .

# 5
  • Мнения: 1 085
Подкрепям мненията ви аз също не вярвам на това.Бебчета си стават дори и да не седиш с вдигнати крака със спермата вътре.Ама вие как така спите Shocked те свършват във вас и вие така спите? Sick

# 6
  • Мнения: 3 372
Подкрепям мненията ви аз също не вярвам на това.Бебчета си стават дори и да не седиш с вдигнати крака със спермата вътре.Ама вие как така спите Shocked те свършват във вас и вие така спите? Sick
Е какво ти е толкова чудно newsm78

# 7
  • Мнения: 1 054
И аз не виждам нищо чудно... не ме е... гнус да го държа в себе си?! Въобще не виждам нищо странно, не съм се и замисляла, че може да е проблем. В смисъл аз си се къпя вечер преди лягане (както и сутрин като стана).. да няма да се къпя след всеки секс  #Crazy Виж, ако е бил през деня и трябва да стана, да изляза много ясно, че се мия. Случвало се е да е около обяд и пак след следобедната дрямка чак се мия  Party

# 8
  • Мнения: 143
И аз да се включа  baby_neutral
Нито съм лежала нито съм вдигала крака и след всяко  luvbed се изтривах с бебешки мокри кърпички и после в банята!

# 9
  • Мнения: 718
Аз имам много скромен опит в бебеправенето, но когато започнахме задължително го спазвах това въпросното вдигане на краката, та не знам доколко забременяването ми се дължи на него, но предполагам че помага, все пак гравитацията си върши работата.От друга страна някои жени си правят какви ли не опасни за здравето промивки след секс с какви ли не течности и пак забременяват...зачеването е тайнство.

# 10
  • Мнения: 571
Ами аз лично и по филмите не съм виждала през ноща да не заспиват след секс а да скокнат на някъде!!Естествено че ще спя-какво да правя в 1 по нощите newsm78Какво странно има!То идеята е не да идеш и да се измиеш едни хубаво!Хубаво ми е и се гушкаме и заспиваме!И преди да бебеправим сме били така!!няма да ти стане нищо ако заспиш сладко уморена след секс Laughing Hug

# 11
  • Мнения: 674
Хайде и аз да се включа Mr. Green Пробвала съм и двата вариянта,но за съжаление безрезултатни още Tired Но мисля,че няма значение дали лежиш или не, и аз в повечето случеи си заспивам след секс Wink

# 12
  • Мнения: 1 699
И аз не търча в банята след секс а си заспивам сладко.Изключвам случаите когато след акта ми изтече с...ма отвън(ащото се е случвало),тогава няма как да не се измия просто.Но в противен случай се врътвам и заспивам,ако няма продължение  Laughing Laughing Laughing

# 13
  • Мнения: 4 733
Полежавам си 15 минути за по-сигурно. То ако веднага скоча всичко си изтича.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 698
 Grinning аз пък и с вдигнати крака "вися" и оставам да спя с онова вътре...то при нас все вечер се случва. ИИИИИ до момента няма резултат.
Една моя колежка,която има две деца, мъжо й по случайност се изпуснал малко, тя скокнала веднага и се измила, ама хванала...за съжаление беше извънматочна бременност Sad
И аз вече незнам на какво да вярвам и какво да правя.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт