Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-5 от 5 отговора
Мами здравейте. Аман от болести в ушите. Сега аз съм с възпаление на ухото и понеже е на мой гръб всяка промяна я усещам и ме притеснява. Лекувам се с хомеопатия. Първия ден ме държа силна болка. Сега съм два дни с шум в ухото и усещане за пълнота /като че ли с течност/.Не знам какво да очаквам и как ще ми мине и също кога .Но като чета какви усложнения можело да има и се притеснявам. Пишете.
Цитирай

А лекуващият те хомеопат какво казва? Дъщеря ми прави отит два пъти. През април я излекувахме само с хомеопатия и Фуроталгин. През юни заболяването беше по - сериозно и хомеопатичката ни прати на УНГ. Явно не искаше да рискува и предпочете да ни даде после лекарство за пречистване от антибиотика.
Цитирай

И аз излекувах отит на дъщеря ми зимата само с хомеопатия.Няколко седмици подред по един ден в седмицата вдигаше 39 гр.температура.Личната първо ни изписа само капки ,но в последствие включи и антибиотик,който аз така и не дадох и само с хомеопатични успяхме да се оправим(друг е въпроса, че после реших да извадим сливицата).Но по темата -ДА успяхме да излекуваме възпалението само с хомеопатия.
Цитирай

Аз обаче почнах АБ.Ходих и на друг леакр и той ми обясни че ухото е много възпалено и има голяма вроятност от засягане на нерва.Реших да не рискувам. Не знам вече явно се поуплаших .
Цитирай

Когато споделиш с хомеопата си за антибиотика сигурно ще ти даде нещо за пречистване на организма от него, така, че не се притеснявай.
Цитирай

Ами да ,надявам се. Но за жалост втори път ми се налага да прибягвам до него  а хич не ми се искаше защотото предния го пих преди 2 месеца заради бронхит в напреднал етап и нямаше как просто се налагаше. И тъкмо вече мислех че съм очистила организма си от АБ и сега пак.Ама няма как. Ще деразем. Благодаря за подкрепата.
Цитирай

1-5 от 5 отговора