Февруари 2009 (5)

  • 15 442
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0







                  ТЕРМИНИ


27.01.

PIS74f

30.01.

emym

01.02.

petrova_hg
kuco_pate
lukrecciana
бульовче

02.02.

Rylie
carbo
Mia66
toni_83

03.02.

marmotka
Anita27

04.02.

Qnush
pretty

05.02.

В_Н_Л
dari_sari
cutesmallcat
shonita

06.02.

bobsi
naiema
antoshka1101
gerganaj1

07.02.

krassina77
vessito75

08.02.

niunia
iva_angel

08-09.02.

РЕД

09.02.

RadiD
MamaZ
mecholana

10.02.

tutubutu
Gall78

11.02.

konikonkoni
Radolinka
marin4e

12.02.

26
yanast
Svetla70

13.02.

Янита
толо
dida_p
Galiva
zitka
mamuri

14.02.

geri_kkoleva
Рися

15.02.

Rumyana

16.02.

Албена13
bibi_iv

17.02.

vesves
ladymax

18.02.

inesita

19.02.

mother-of-pearlS
zabche
achko
Darima
blueberrygirl

20.02.

hamelionche
radka80
tortuga
werata

21.02.
Daya9
dideroncho
sve82

22.02.

hope78bg
zorata
anelll

24.02.

Лорейн
dessi06

26.02.

MayaG
MiraDiva
milf
nerkova

26.02. - 02.03.

sreburna

27.02.

Jessika123
Linkata
ioli
k.penkova
sweetylady

28.02.

sweetylady

Мами, чийто термин все още не е определен:
Jennie
akinoreV
kokonut
Baby_02_09
Зюмбюла
cecii
Asprona
NIKOL-ASY
ratbaq
Deskata




Полезни сайтове:

Календар на бременността по седмици
Какво да правим с домашните любимци, ако чакаме бебе?
http://www.zachatie.org/
Втори месец
Лошото настроение през първото тримесечие на бременността
Виж своето бебе
3D календар
Таблица на размерите на бебето по седмици
Още един календар за бремеността
Прегледи и изследвания при бременост
ХЕМАТОЛОГИЧНИ ПОКАЗАТЕЛИ
http://www.mamaibebe.com/?id=158
БИОЛОГИЯ НА ВЪТРЕУТРОБНОТО РАЗВИТИЕ


Албумчето: МАМИ ФЕВРУАРКИ 2009
user: fevruari09
pass: 2009 /не знам дали е удачно да стои тук паролата.../

Предложения за нови теми: 

1. Февруари наближава вече - мърда в мама, малкото човече - тема VI
2. февруари 2009 - тема VI
3.........................................................

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 18:21 от february09

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте мами. Много е хубава идеята с общ профил! Аз започнах темата, копирах термините от предишната тема, но сега видях, че не са подредени по дати, ако му се занимава на някой да заповяда Wink Нека тези с повечко опит да поукрасят, ако имат желание Simple Smile Аз изчезвам, че имам да пиша въпроси за държавен изпит. Другата седмица съм на доки и ще пиша повече. Относно витамините моят гинеколог не ми дава да пия нищо успоредно с фолиевата киселина, че да не се получило натрупване.

# 2
  • Мнения: 19
ООпс, сори, предишния пост беше от мен  Embarassed

# 3
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ами да се запиша пък... само не мога да разбера защо постоянно се местим от една темичка в друга...

# 4
  • София
  • Мнения: 66
В_Н_Лsmile3525 newsm51 newsm20 baloni


Иначе:
Пу първа /докато избирам усмивчици, може и вече да не съм Simple Smile/ и направо ЧАО ви казвам - до понеделник, когато се надявам и аз да се похваля с новини от док Praynig...

Рися, първо - изпревари ме Peace
второ - и аз като теб се чудех, докато не помня кой ми обясни: местим се, защото след 15 или 16стр. на една тема тя се заключва автоматично... предполагам за да се чете по-лесно... иначе това което аз съм забелязала, е че след 16стр. вече няма опция ВСИЧКИ и трябва да щракаш по страниците една след друга  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 829
Да се запиша и аз тук Grinning

Толо, аз реших да не си правя БХС. С предишната бременност си правих, но показа нисък риск. Ако риска беше висок-нямаше да се навия на амниоцентеза, заради риска от аборт. И просто такова ми е вътрешното усещане-не искам да ми пробиват матката с игла. При това положение БХС изобщо се обезсмисля, то без това е само оценка на риска, дори при малък риск-има риск да се роди дете с увреждания. Пък и на този етап съм готова да поема риска и да родя и гледам бебе с увреждане (дано не се случва все пак), но не бих направила аборт. Ще си ходя на Фетална морфология и на рутинните прегледи и толкоз!

Рися, такива са правилата на подфорума-когато една тема стане повече от 15 страници се заключва, затова се прави нова Grinning

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 477
Записвам се и аз!  smile3525

# 7
  • Мнения: 17
Оооо мами мнооого сте бързописки Wink чета, чета и то минало в друга тема #Crazy
 По въпроса за витамин А , това което аз знам е че максималната доза допустима при бременност е 8000 имаче се получавали нещицата за, които пишеше в предишната тема. Аз по предписание на доФтора пия Неоксид в, които вит. А е 6000 еденици, тоест остава място и за натурален ако изобщо ям нещо, което да го съдържа де Simple Smile Инфото за витамина го имам от чужбина, така че може да се пренебрегне в случая съмнение за конспирация от страна на западните фармацефтични компании Crazy Но определено избора си прави всеки сам за себе си и преценката също, особено ако има доверие в лекаря си друго няма значение.
 А сега малко инфо и за мен. На 33 родом от Видин, но от доста години в големото село София. Завършила съм История в СУ, но имам само 3 години по специалността като учител и в музей. Сега работя като търговски представител на една козметична компания. Обикалям си определени райони на София и си работя с фирми.Е беше ми голям мерак да джиткам със служебната кола насам натам, и за сега се справям , но не знам кога ще започне да ми пречи корема newsm78.
 С таткото се нацелихме тук в Софето иначе тои е от Пазарджик и там ще е и културномасовото мероприятие "свадба" на 20-септември, което поне за мен се свиква заради родата да ни е мирна главата. Та при нас бебо се появи малко случайно, щото уж се пазехме newsm78. Но имам известни съмнения освен в пръста на съдбата и в някой други криници на татенцето Thinking, но тои понеже си ме познава и знае,че трудно бях се навила при толкоз работа и нерешен жилищен проблем, та явно е решил да насочи пръста на съдбата  Joy Ама сега хак да му е щото аз сигурно вече повече го искам от него това човече  newsm30

# 8
  • Мнения: 6
здравейте отново за днес
да се запиша и аз в новата темичка
в къщи
  като съм и ми е голяма мъка да пиша понеже клавиатурата не е фонетична а БДС  Embarassed
за това само на кратко колкото да се отчета
хубава вечер и приятно похапване

# 9
  • Мнения: 6
не знам точно как става но много благодаря че сте ме вписали в списъка с термините   bouquet

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
И аз да се запиша в новата темичка! Hug
Ние излизаме с мъжо на вечеря ,после ще ви чета внимателно!
Хубава вечер момичета! Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 1 795
Да ни е честита новата темичка, само хубави неща да пишем в нея Hug

# 12
  • Мнения: 409
Mоля за термин 7.2.09
Благодаря

Аз съм Красимира от Сливен. Живея в Ню Йорк от 7 год. Музикант съм. На 31год. Първо бебе- труууудно заченато. Мнооого чакано и желано.
Работя като учителка.
Бягам, че пак ми се гади  Sick

# 13
  • Мнения: 592
Хайде и аз да се запиша в новата тема - без да съм успяла да допрочета предната  Flutter Crazy
Аз имам една питанка за албумите - какви снимки ще слагаме в албума "Коремчета" - нашите коремчета докато големеят или на дечицата - понеже видях снимки на малчугани вътре?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 778
ХАмелеонче,ще слагаме снимки  с нашите коремчета! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт