Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здрасти  Rolling Eyes аз си имам един пубертет(момиче) вкъщи.Много ученолюбиво момиче,дори и през ваканциите чете ДОСТА и преди миналата вечер ми каза,че щяла да търси книги/енциклопедии относно Генетиката,Географията,Древните римляни и други народи.Тоест по история,география,природа,химия и т.н. та исках да ви попитам дали знаете някоя интересна книга за нея(и да имате опит,но и да нямате пак добре ще е да споделите)   Laughing Айде ще чакам  Whistling
Цитирай
Е айде де неможе една интересна книжка да не сте прочели  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай
25 4овека да не са чели 1 книга ... мн ви благодаря  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Mad
Цитирай

Вземи нещо на Ридърс Дайджест.

Или това:

http://www.book.store.bg/c/p-p/m-250/id-2310/skritoto-znanie-sve … teodor-lekov.html

http://www.book.store.bg/c/p-p/m-462/id-11435/falshifikatori-i-u … gan-erchivan.html

http://www.book.store.bg/c/p-p/m-360/id-20625/goliama-kniga-na-d … -canko-lalev.html
Цитирай

Ne se vprqgaj  Мими75,tuk se ubedih e taka :opredeleni temi se predyvkat do bezkraj i edni i sy6ti hora ti obesnqvat koe  e po-hubavo /markovoto ,estestveno / i koe -ne.A ti si trygnala intelwektualni temi da za4ekva6-ne taka de Naughty
A sega po sy6estvo:s tezi raznorodni interesi ,ste za enciklopedii.Az sym se sprqla na" Ilustrovana semejna enciklopediq".Namiram ,4e e dostypna za nas/7g./Dopylnitelno sym kupila "Religiite ..."  i "Detska bibliq v kartinki",4e imame slabost kym misti4noto i gledam da dam pravilna nasoka.
Za genetika i e malko ranoi4ko ,no encikl. za `4ove6koto tqlo  e sledva6toto ,koeto sym nabelqzala .Haresala sym tazi,v koqto vsi4ki organi i sistemi sa pokazani pod formata na pyzel.
I nakraq :izvinqvam se za latinicata ,no pak mi se precaka fonetikata.
Цитирай
Еййй благодаря ви много  Praynig относно човешкото тяло-ами тя има много енциклопедии,има и за човешкото тяло,изчела е всичко и вече и се чете нещо като книгите на Чарлз Дарвин да речем но и тазе които казвате сигорно ще и харесат мерси пак  Praynig Peace
Цитирай

и вече и се чете нещо като книгите на Чарлз Дарвин да речем

А книгите на Джералд Даръл чела ли е? Предполагам, че ще й допаднат. Peace
Цитирай

На дивана, под юргана

Иди в "Орандж" на Графа или в книжарницата на "Патриарха" в бившето кино (не си спомням как се казваше). По-голям избор от там на всякаква литература трудно ще намериш в България...
Цитирай
и вече и се чете нещо като книгите на Чарлз Дарвин да речем

А книгите на Джералд Даръл чела ли е? Предполагам, че ще й допаднат. Peace

Не ги е чела,но ще ги видим 100 % Wink

Иди в "Орандж" на Графа или в книжарницата на "Патриарха" в бившето кино (не си спомням как се казваше). По-голям избор от там на всякаква литература трудно ще намериш в България...

Непременно  Smile
Цитирай

Аз се сещам само за Рийдърс Дайджест. Те имат доста такива книги.
Не съм се интересувала на тази тематика и за това не мога да бъда по-конкретна в насоката, но тези на Рийдърс до скоро мъжът ми ги купуваше и за това съм ги преглеждала, има доста интересни неща.
Цитирай

София

В книжарницата на Сиела в Мола на Стамболийски също има доста такива книги. Ако има интерес към книги за древен Египет, препоръчвам тези на Сергей Игнатов, той е най-добрият специалист на тази тема в България. Аз самата много харесвам приключенско-историческите романи - Александър Дюма и др., от тези за българската история - "Дъщерята на Калояна"...., но доколкото схващам става въпрос предимно за научно-популярна литература, не за художествена.
Цитирай
Ами благодаря ви на всички,днес ще отидем на Графа и в мола да погледнем.Впрочем на Александър Дюма имаме Граф Монте Кристо ,скоро я прочете.А аз съм я чела поне 3 пъти.Трябва и някоя друга книга да вземем на него.Мерси отново
Цитирай

София

Разходете се и До "Хеликон". Днес на Дияна и купих две от там, за човешкото тяло и за най-великите личности.
Цитирай

Стара Загора

Препоръчвам ти " Голяма книга на древните загадки от България " има какво да се прочете в нея  newsm10
« Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 22:19 от apsent_951 »
Цитирай
Разходете се и До "Хеликон". Днес на Дияна и купих две от там, за човешкото тяло и за най-великите личности.

Разходихме се и с зехме една енциклопедия от поредицата-искам всичко да знам + Чарлз Дарвин-Еволюцията(много я търсехме)  Party Утре ще ходим пак,да вземем и още нещо
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора