Радостни са МАРТенските майки-точките са вече запетайки!

  • 13 461
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 514
Здравейте!

Включвам се да кажа че с бебето сме добре и вече ходих на лекар --чухме и видяхме сърчицето !Направиха ни и първата му снимка! Flutter Flutter

Термина е определен вече и за протокола е на 21.03.2009!

Друго от нас няма само дето ми изписа папаверин и дуфастон ако имам проблеми с кървене или болки!Но засега нищо няма да пия и дано не се налага!

Хубави почивни дни !

# 271
  • Мнения: 5
Добър ви ден и от мен! Радвам се на хубавите новини които прочетох момичета. Открих си начин и за гадния запек- круши на гладно сутрин и кафенце,не е за вярване но действа.Моя приятелка скоро родила ми каза. Утре хващаме пътя за Родопите и мисля да си изкарам така,че да ми държи за дълго после в мръсната София Laughing Само ми е мъчно ,че котарака оставям сам. Хубав ден и приятни емоции Hug

# 272
  • Мнения: 2 495
Пряко включване и от мен Simple Smile
Добре дошли на новите мами-хубаво е че  все повече се увеличаваме!
Нефертити-чакаме те с хубави новини! Praynig
Веси-честито тупкащо сърчице  bouquet

# 273
  • Мнения: 3 621
 Hug Hug Hug Hug
Здравейте на всички, искам да ви кажа че съм сигурна че вашата положителна енергия ми помогна този път
Ами започвам да разказвам , миналата събота получих едни болки, много се притесних и ме достраша да споделя с който и да е, а получих и едно бяло течение което ме стресира още повече. В понеделник отивам при доктора в Поморие, нося си абсолютно всичко от предишната бременност , разглежда всичко , разказвам му всичко от - до и, преглежда ме и започва категорично жив ембрион, категорична маточна бременност , но искам сега да не се притесняваш много ще ти кажа нещо не толкова хубаво - има много лего отлепяне. След тези думи явно рязко съм си сменила цвета и той започна да ме успокоява, че след като нямам все още кървене и след като е толкова малко отлепянето всичко е хванато навреме и е поправимо.
Прие ме в болницата, все ми цитонамазка /резултатите са идеални по неговите думи/ започнаха инжкции и хапчета, на втория ден болките спряха. Днес ме прегледа пак каза че всичко е ОК, малката шушулка е пораснала и си е живичка , а аз да пазя леглото, да си пия хапчетата  и след 3 седмици пак съм при него. Толкова внимателен и обесняващ доктор не ме е преглеждал досега, каза ми че ще направи всичко зависещо от него за да е успешна тази бременност.

# 274
  • Мнения: 3 621
А и да приветствам с добре дошли новите мами  Hug
Отивам назад да ви чета

# 275
  • Мнения: 70
Много се радвам за теб миличка Nefertity
Това е чудесно, че сте хванали нещата навреме и с този внимателен док. вярвам че всичко ще се оправи  Hug
Мноооого се пази и да не ни стряскаш повече така  Naughty

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Nefertity може би новата ни тема ще е в твоя чест!!!! Добре дошла отново и много да се пазиш

Аз съм я направила но тъкмо ще изпишем тази и ще съм я дооформила до край  smile3503

Белла ще ти вляза в положение, щом нямаш много време от тази работа и ще се заема аз със темата, а ти не се натоварвай много - тя работата няма да избяга!!!

# 277
  • Мнения: 1
Здравейте!
Приятна събота и неделя на всички! Стискам палци на момичетата с проблеми да им отшумят бързо и скоро да нямат вече проблеми с болки и кървене. Иначе и моята точица вече доста е пораснала и си има първа снимка. Момичета , в коя седмица ви правиха първите изследвания и какви са те? Аз много се притеснявам да не пропусна нещо важно за бебето! Иначе кафенце немога изобщо да пия  Joy замених го с кола  Laughing Хайде стискам палци при всички ни нещата да са ОК!!!!! Hug

# 278
  • Мнения: 107
Nefertity радвам се,че всичко е минало добре и че пак си сред нас!
Айде от тук нататък само радостни новини от всички!
А кафето сутрин 1 задължително иначе съм като парцал! Hug

# 279
Слънце,погледнах новата темичка-много много е хубава.Подредена е перфектно.Само да отбележа,че ми е втора бременност.Аз никъде не съм споменала,без да искам.Имам момиче на 4г.8м.Дано сега е момче,за което съм убедена.
Нефертити,много се радвам за теб и всичко е с благополучен изход.Всички трябва да внимамаваме ,но го осъзнаваме като си изкараме акъла.Искам да те попитам -него ден ,когато получи болките сещаш ли се да си правила нещо по-натоварващо.аА иначе за бялото течение знам ,че не е проблем,всички бременни имат ,така ми каза док.
И нека определим до коя дата е риба и от кога овен.Само се притесних ,че аз съм за 16.03,а 13.03 е петък.Дано да го заобиколим.

# 280
  • Мнения: 43
Nefertity радвам се, че си тук  Hug

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
ето новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319158.0

# 282
  • Мнения: 88
Здравейте, виждам тук са мартенските мами  Simple Smile
май и аз ще се похваля с точка  Flowers Four Leaf Clover
пожелавам на всички лека, усмихната бременност и здрави бебчета baloni

# 283
  • Мнения: 4 428
Здравейте, виждам тук са мартенските мами  Simple Smile
май и аз ще се похваля с точка  Flowers Four Leaf Clover
пожелавам на всички лека, усмихната бременност и здрави бебчета baloni


Вече има нова тема. По-горе и линка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт