Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Виена

Колко време се ползва едно шише преди да се наложи смяната му и на колко време трябва да се сменят силиконовите биберони?
Цитирай

София

Ами аз с каката не съм сменяла шишета, просто като стана на седем месеца смених марката, та затова и шишетата, но огава нямаше истерия с токсичността на бисфенола. Сега ползвам Bfree и не мисля изобщо да ги сменям, освен ако нещо не се счупят или повредят така, че да не стават за ползване.
Иначе силиконовите биберони сменям на два месеца.
Цитирай
Два три месеца се ползват пластмасовите шишето. А биберона на самото шише когато започне да се поизхабява.
Цитирай

Разград

Аз спирам да ползвам едно шише когато започне да се захабява. А бибероните на около 3 месеца.
Цитирай

в илюзия

Аз ги сменям на 2 месеца и бибероните и шишетата Peace
Цитирай

София

Има ли значение дали се ползват активно? Ние сме на кърма и ползваме много рядко шише, а не сме фен и на бибероните... от време на време проявява интерес, но за малко. Вече сме на 4 месеца, дали трябва да ги сменям?  newsm78
Цитирай

София

Аз все още ползвам някои шишета, които имаме откакто се е родила Киара. Е, имаме и нови Smile За бибероните - просто в един момент минах на следващия брой дупки. Плзвам силиконови на Авент и не са се захабили, от месеци ги ползвам.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Аз ги сменям на 2 месеца и бибероните и шишетата Peace
И аз горе долу на толкова,а бибероните май по 4есто даже Peace
Цитирай

ДОБРИЧ

Шишетата съм ги сменяла 2 пъти вече,а бибероните като започнат да се захабяват(на 1 месец горе-долу).
Цитирай

София

на 2-3м.
Цитирай

в Надежда-та

Шишетата ги сменям ако видя, че са се захабили, а бибероните на 2-3м \той без това ги къса Thinking\
Цитирай

Peace
Цитирай

Шишетата - 1-2 месеца
Бибероните - на месец Peace
Цитирай

Попово

месец- два и за бибероните и за шишетата  Peace
Цитирай

България

Шишетата съм ги сменяла три пъти т.е. 4-5 месеца, но бибероните, най много на 2-3 месеца.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора