Кървене след секс...и други проблеми...

  • 1 465
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте. Регистрирана съм, но ме е срам и пиша анонимно, за което моля да ме извините.
Точно преди година започна едно зацапване, което накрая се превърна в кръвоизлив. През м.май ми направиха хистероскопия и абразио, оказа се че имам хиперплазия и малък миомен възел, който трябва да следим занапред. Лекарят ми каза да побързам с децата, защото не се знае с тая миома какво ще стане, а и съм на 27 години. Още не съм ходила повторно на лекар след хистероскопията.
От миналия месец правим опити за бебе, а на 18-ти ми дойде цикълът, което прави минимална вероятността за бременност.  Rolling Eyes В сряда и днес обаче след секс имам по една капка кръв, което ме върна към стария ми кошмар! Разликата е, че сега кръвта е съвсем чиста и червена, а не ръждива както преди. От друга страна повече от 3 седмици ми е лошо по всяко време на деня, не си втълпявам, действително ми е лошо и изморено. Спрях да си правя разходки в обедната почивка и след работа от умора /а по цял ден съм на бюрото и няма какво да ме измори толкова/. Други "симптоми" нямам, пия си кафе по много както винаги, вкуса не ми се е променил изобщо...
Мисля да си направя тест тия дни /никога не съм правила/, но ми се иска някой да изкаже мнение по проблема. Чета, че и при ранна бременност /и не само/ се получава кървене и ми е притеснено.
Благодаря Ви!    bouquet

# 1
  • Мнения: 1 877
Тестът,както и гинекологът ти,може да ти дадат отговор...Искрено ти желая късмет и успех!

# 2
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
При мен след като разбрах, че съм бременна се започна едно леко кървене, та чак до третия месец!  Sad За щастие в последствие вс. беше О.К.
Не се мотай, а се консултирай с лекар и не изчаквай!
Дано всичко да е наред! Peace

# 3
  • Мнения: 105
И при мен след секс имаше леко зацапване, почти розово на цвят. След 2 дни направих теста и резултатът е виден в подписа ми  Laughing

# 4
Благодаря ви за отговорите! Нямам смелост да направя тест, минах през една аптека и не посмях да си взема. Да ме пита човек от какво ме е страх, не мога да отговоря.  Confused Другата седмица към края ще отида при лекаря, който ми прави хистероскопията, за да ме прегледа и да видим какво ще правим.  ooooh! И без това ми каза да отида след 3 месеца, а те стават средата на август. Лоша работа, но ще се борим, няма как.

Общи условия

Активация на акаунт