Шопинг мания настава, че ОКТОМВРИ наближава.

  • 12 358
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 368
Добро утро, мамчета!
Честити ви покупки за малките бебоци, всички са много сладки!
feel_u, радвам се че отново си сред нас, макар и за малко!
Водичката и нещо сладко в чантата са много важни, аз винаги имам в себе си, защото не малко пъти ми е прилошавало и са ме спасявали от припадък!
Вчера си направих една разходка в Южния парк, беше много приятно, днес съм запланувала да ходим в Борисовата градина!
Приятен ден на всички!

# 46
  • Мнения: 3 453
Ха добрутро и от мен!Да се запиша и аз в номото ни тема!Пуки браво на теб  bouquet

Тони, страхотни покупки за грахчо  bouquet Heart Eyes

gery_roz, ние имаме същат ютия в лилаво- страхотна е!  bouquetПолзваме я от октомври и направо се родих с нея Hug

Феел ю Hug наминавай като можеш  bouquet

   Аз вчера се спуках от обикаляне по тия кухни...харесахме ..една ябълково зелено и ще ни правят порект за вторник да го видим.Малко са скъпи на тази фирма, но пък имат 5 години гаранция и работят по индивидуален проект за разлика от повечето с готови модули.Влюбих се дано да ни хареса цената и проекта Laughing Сега съм на вълна обзавеждане...оглеждане проучване..а идиван си харесахме в началото на август ще го поръчаме.

   Отивам да се къпя и излизаме по магазините Hug

# 47
  • Мнения: 132
barabina ние имаме дъска която се слага върху леглото PeaceСамите плоскости не пречат нищо че не са равни така са направени че може да се сложи дъска и на мен лично така ми беше по удобно

Ето такава някаква ползвах струваше 26 лв

# 48
  • Мнения: 2 140
Добро утро,мами!
gery_roz, и ние с мъжа ми сме се спрели на този модел матраче. Grinning

# 49
  • Мнения: 95
Ясно. Чудех се дали стават тези отделните повивалници, но щом си ги ползвала, значи няма проблем! Просто раклите ми се сториха не особено практични. Според мен са им плитки и малки чекмедженцата.
Засега май съм се спряла на този вариант легло, макар че има нещо, което още малко ме дразни. Това, че остава дупка над чекмеджето под леглото, когато матрачето е в горна позиция и трябва да се търси начин да се покрива, за да не се праши. Иначе откъм височина на решетката и разстояние между пръчките мисля, че е много добро! Останалите модели бяха по-плитки.

# 50
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро девойки  Hug
 Ох, заразихте ме с вашите снимки.Отивам да снимам и нашите дрешки и после ще направя опит да ги кача  Crazy

# 51
  • Мнения: 678
Здравейте  Hug
Вчера мисля, че засякох Инчето с мъжа й в Кауфланд, обаче тя вървеше толкова целеустремено и гледаше право пред себе си, че не ми остана време да реагирам  Grinning
Иначе и ние бяхме цял ден по магазини, но нашите покупки са свързани с камина и бойлер и спалня за нас  Mr. Green Бойлера го поръчахме, камината в понеделник, а спалнята след като видим с какви пари разполагаме след изграждането на парното. Та по този въпрос Гери къде е склада на Тед и горе-долу цените с колко са по-ниски като процент  newsm78
Госпойце и на мен много ми харесаха покупките, които си сътворила  Peace Само недей да се чувстваш виновна, че си пазарила за твоето си бебе. Аз предния път напазарих дрешки и всичко без майка ми и без да знае и като ме попита "Ама защо" й казах, че в резултат на нейното мнение как всичко се купувало след раждането на бебето се е получило така, че да си пазаря самичка. Така или иначе и тя си имаше възможност да пазари за бебчо. Понякога се чудя на родителите ни за що се опитват да ни вменяват чувство за вина и въобще не разбират, че сме самостоятелни личности със собствени желания  Thinking
Фийл_ю добре завърнала се у форумско, пък дори и за малко  Hug Леле, ако бях на това място сигурно щях да се оставя в щастливо неведение за един месец, че е девойка, а не момък. Просто ей така да си помечтая  Wink
Барабина, тъй като и на нашето оставаше дупка, когато беше на горното ниво, аз слагах обиколника  да покрива дупката  Grinning А в чекмаджетата на леглото съхранявах дрехи и т.н., които или са умалели, или са за следващ етап от растежа на бебо и всичко беше опаковано, така че да не се притеснявам от прах. Също така с цел избягване на прахта в спалнята съм махнала всички пътеки, завивки и т.н., които могат да задържат прах.

# 52
  • Мнения: 132
Склада на матраци Тед е до ПЖИ амо какво да ти кажа в сайта пише че матрачето е 74 а там е 65лв, но за голямите матраци не съм се интересувала newsm78

# 53
# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Сиси, много хубави неща си избрала, и поздравления за това,че купуваш в бели цветове-аз все не смея, че ме е страх дали няма да е за едно обличане-т.е. много от храните трудно се перат. Много са ти сладки нещата, и много предвидливо купуваш по-плътни и плетени одежди Wink
 PeaceМомичета, ще говоря за колички-на който му е втръснало да пропусне-Барабина-не чети Laughing
Само един въпрос-освен Северинка и Софко,друг купил ли си е вече МПС за бебока...? Ще мисля цяла седмица и другата събота съм в магазина, за да си реша дилемата

# 55
  • Мнения: 80
  Здравейте момичета!
 Вчера набързо ви прочетох,но неможах да се включа,нали и ние по новия апартамент се мъчиме.Аз само компания правя де,за нищо друго не ставам Embarassed.И най-много някой акъл да дам,та да ядосам мъжа ми Joy.Ние всичките мебели по поръчка си ги правим при един майстор дърводелец,приятел на мъжа ми.Той вече ни направи кухнята (по мой проект),но още не сме я монтирали,че не сме готови с пода.Аз ходя по магазините,гледам и после му начертавам какво искам и той го прави.Сега е наред да ни започва спалнята.Но то целия интериорен дизайн на апартамента си е мой,аз знам какво искам и как го искам,а той ми спестява много,защото в магазините е доста по-скъпо.Аз отивам към апартамента да правя компания на мъжа ми,и после ако мога пак ще се включа.
 Аз бях казала,че ще си ползвам зимната количка от баткото (много ми е запазена),а за лятото ще взимам нова.Браво момичета за хубавите покупки,аз засега гледам да се справим с апартамента,че време не остана.А и докато ходя на работа немога много да обикалям,но и този ден ще дойде.
 Аз на тази лекция за кърменето в МД вече ходих и сега ще пропусна.Още повече,че целия ден ще съм на семинар за раждането организиран от курса ми по йога.Което значи че и ако се срещате на 2-ри аз няма да мога да дойда,ако е на другия ден става.
  Лек ден ви желая!

# 56
  • Мнения: 217
Трогната съм, че сте се сетили за мен  Hug Надниквам и започвам да се подготвям за защитата, че е утре, а аз нищо не съм пипнала, трябва да си понапълня малко главата  Simple Smile
Много са ви сладурски покупките, днес успях всичко да разгледам... Дано да е хубаво времето и да можем да излизаме като се родят бебоците, че като си помисля... октомври почва да вали и не спира с дни, ноември вече е студ и има сняг, а да не говорим за по-нататък.... Госпойца, сега като чета за белите дрешки, ми идва на ум, че те петната се перат с накисване или с разни препарати против петна (обезмаслители, белини и др.), ама после като се изперат на високи градуси на цветните им отиват цветовете, а белите по се запазват. Ама те до 3 месеца че и повече няма да ядат нищо друго, освен мляко, така че, докато се вкарат твърдите храни, първите дрешки ще са умалели  Thinking
Хайде хубав ден ви желая!

# 57
  • Мнения: 95
PeaceМомичета, ще говоря за колички-на който му е втръснало да пропусне-Барабина-не чети Laughing
Само един въпрос-освен Северинка и Софко,друг купил ли си е вече МПС за бебока...? Ще мисля цяла седмица и другата събота съм в магазина, за да си реша дилемата
smile3534
И Пуканка има МПС за малчо.
А аз все още се колебая дали да купувам количка за зимата. Една приятелка ми обеща нейната, а на лято ще си взема лека и маневрена лятна. Та имам варианти. Освен това към момента май фаворит, ако трябва да купувам, е тази: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /2829/language/bg. Така или иначе, количката ще я купуваме след като се роди бебун.

# 58
  • Мнения: 217
За количките отново - аз ще бутам малкото с булдозера на брат му, без друго в Добрич зимата няма кой да изчисти улиците. Ето и снимка


# 59
  • Lovech
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета. Прочетох миналите теми, гледах снимки на количките, които сте си харесали, но не видях нищо за тази, която аз съм харесала . Тя е Маг Ингланд, има ги в м-н Штъркел, откакто съм я видяла, не мога да си харесам нищо друго.
Моля ви, ако някоя от вас има впечатления или е чувала отзиви, да ги сподели. Съжалявам, но не знам как да кача снимката на количката, за да я видите.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт