Заповядайте да видите първия български клип за кърмене!

  • 18 589
  • 306
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 663

Айде по-полека с псевдо-морализма, 
Това за мене ли е?
Всъщност, визирах по-скоро госта преди теб, според когото бебетата трябва да са не голи, а в красиви дрешки.  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 90
Страхотен клип... накара ме да се почуствам за пореден път горда, щастлива и благодарна на този форум, специално на Бу и Хедра   bouquet и разбира се на моя син  Heart Eyes , за това че ми помогнаха да позная това тайнство!  Hug

# 62
  • Мнения: 2 467
Красиво. Настръхващо. Нежно.
Прекрасни сте всички!  Hug

Голямо браво   bouquet


Цитат
...Има толкова красиви дрешки за бебета, как можаха всички да съм съвсем голи ...

Да де, но тук се рекламира КЪРМЕНЕТО, не красивите дрешки за бебета.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 00:23 от Jes

# 63
  • София
  • Мнения: 242
Поздравления! Клипа е страхотен  Hug. С нетърпение чакам да видя пълната версия.

# 64
  • Мнения: 184
На мен също много ми хареса този отрязък, струи спокойствие, щастие.

# 65
  • Мнения: 376
Страхотен е! Настръхнах, докато гледах. Поздравления!!!!!  bouquet

нямам търпение да видя целия клип!!!!!!  Praynig    bouquet   bouquet   bouquet

# 66
  • Мнения: 738
 newsm51Много е добър!

# 67
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Поздравления за всички взели участие в създаването   bouquet!!!
Гледах го няколко пъти подред, много ме развълнува.
Успех на "премиерата"  Peace

# 68
  • Мнения: X
Страхотен клип, разплаках се от умиление. Браво!   bouquet

# 69
  • Мнения: 9 901
не можа да ме грабне, сори. Не ми е в повече голотата, премерена е, всички са красиви, обаче този клип не ми казва нищо, ако не беше надписът накрая, нямаше да се сетя за кърмене. Може би и Ваня Костова не ме привлича.
Билбордът с капковото напояване ми е далеч по-въздействащ.

# 70
Голите бебета подсилват впечатлението за голота.
На надписа е по-добре да пише "подкрепа за кърменето", а не да се разделят майките на кърмещи и некърмещи.
Жената, която гали бебето си, го прави изкуствено , чуждият клип за кърменето е в пъти по-добър, също и другия клип по тази песен.
Изглежда тук трябва да възхваляваш само като в приказката "Новите дрехи на царя", има нетърпимост към различните мнения.

Който иска, и "бурка" да си сложи, не знам за съществуването на  такава дума в българския.  Joy

# 71
  • Мнения: 1 616
PS Наистина красиво е това http://www.youtube.com/watch?v=942FRjAJhxU - песента също е много добра според мене

Лекинко съм не-съгласна. Нашенският е далеч по-красив.

  bouquet

Съвършено съгласна съм с Ивонска! Българският клип е в пъти по-нежен, по-въздействащ...
Очаквах критики заради голите женски гърди, но заради голите бебета... Rolling Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 112
Много нежен и вдъхновяващ клип!

# 73
  • Earth
  • Мнения: 1 952
На мен не ми хареса - прекалено бързо се сменят кадрите и се развява гола плът.
Има толкова красиви дрешки за бебета, как можаха всички да съм съвсем голи - като от реклама за бебешко олио или шампоан.
Очаквах да започне с луна и кърмещи майки, но дискретно!


Ти наистина не разбираш идеята....не разбираш защо майките са в бяло и защо бебчетата са голички.  Thinking

( и ние сме в клипа  Blush ...благодарение на Шоши  Hug  )

# 74
  • Мнения: 1 546
Настръхнах. Прекрасен е! Hug С нетърпение чакам цялата версия, на която сигурно ще рева като магарица Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт