СЕПТЕМВРИ ще дойде ей сега и сладки бебчов

  • 12 380
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Ирини   newsm59 да си жива и здрава, много щастлива. Много любов и късмет ти желая и едно здраво и хубаво бебче  Hug

А на Димчо мерси за темичката  Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 9
Иринии,


Пожелавам ти на есен едно хубаво пухкаво бебче, чиято усмивка да те прави най-щастливия човек на света   bouquet
 

# 17
  • Мнения: 3 926
Ирини, здраве, здраве, здраве - за теб и любимите ти хора Hug Много усмивки и сбъднати мечти през идващата година до следващото ти порастване  bouquet И приказен завършек на Голямото очакване Hug Hug Hug

На мен пък много ми се спи напоследък... Верно ми е много трудно да засп, но пък отпусна ли се съм като буба. Предната бременност не беше така.
Вилистар - 3тек е готина количка, но нее много за български терени Peace Щях да купувам много готино старо Куини Фрийстайл четириколно от една съфорумка, която си беше взела подобен модел, но на Конкорд. еми момичето се отказа да продава Куинито, защото просто с другата количка почти не успяват да се справят с неравностите и кофти терените Rolling Eyes
Що се отнася до Стокке-то... нали знаеш, че на нея също й намерих кусур Wink Но наистина количката е много добра Peace
обаче скоро имаше една в Продавалника.... Можеш да погледнеш - беше много запазена и цената беше двойно по-ниска Peace

# 18
  • Мнения: 7
Мона мила, и аз съм така. Като ти четох поста , все едно аз съм го писала. Вечер не ми се ляга, като се сетя какво въртене ( при мен е силно болезнено в областта на пелвиса ) ме чака. Сутрин ставам изморена, вече почвам да нервнича, тъй като през деня не мога да си свърша домакинската работа която съм си запланувала. Не мога да се наведа ( кръста), имаме 15 стъпала в къщата е докато го кача, все едно съм качила Матерхорн, пъшкане и не ми стига въздух....То има още екстри, ама няма да ставам досадна. Така че напълно те разбирам и знам как се чувстваш. Май не ни остава нищо друго освен да си кютаме пъшкайки, до появата на бебетата септември.
Деска и мен много ме кефи този модел на АВС дизайн и даже мисля да си я купя от един онлайн магазин. Амортисьора под коша ми се струваадски добра идейка. До сега не съм виждала такава тук из наше село. Първоначално се бях насочила към Бугабу, но не мисля че си залсужава да утепя толкоз пари при положение че си нямам на идея дали бебока ще стои в количка. Каката кандиса след година и половина. До тогава искаше носене а след като проходи бутане на количката. Та 3Тес на АВС ми се струва оптималният вариант за мен като цена, предлагане и съответно риска да си стои неизползвана.. Ти кой цвят си взе. Аз съм си харесала цвят коняк , демек сиво и нещо като оранж.
Мирка легълцето е много сладичко.
Днес сме решили да довършим чистенето и подреждането на стаята на бебка. До сега я ползвахме като офис/стая за гости и що излишни неща има не ми се мисли. Хубавото е че е й правихме основен ремонт преди 2 години та няма да се боядисва. Само на последният етап на чистенето ще мина стените с влажен парцал да обера прахоляка. Иначе с покупките сме понапреднали имаме легло и матрак, ваничка, хавлийки, бодита, целите пижамки ( струват ми се много удобни), лигавник. Мисля да не се затрупвам с много дрешки, тъй като не мога да преценя кои ще са ми най-удобни. Живот и здраве след като се роди бебка и сафирясам малко ще ида на един пазар и ще дозаредя.Не съм копувала още шишета, комплекта за нокти, помпичка за нос, уж все си викам че има време.
В двора имаме един касис, та миналият уикенд пообрахме плодовете и си спретнахме сладко, което още не сме пробвали. Та за целта отивам да метна едни палачинки докато половинката спи още и пак ще ви навестя. Пожелавам ви ден изпълнен само с приятни емоции.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора. ..Май много бавно пиша.
Иринии Честит Рожден Ден, бъди здрава, щастлива, обичана и обичаща.  newsm59

Последна редакция: нд, 27 юли 2008, 16:38 от BAE

# 19
  • Мнения: 400
Ирини- hbdtu да си жива и здрава!И да родиш една красива и здрава принцеса Hug
Димче-мерси за темата,на Пееща също за поезията  bouquet
vilistar-хубава кошара Peace
Аз пък вчера купих ето тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/Travel_Kid … ymetric_Green.jpg

# 20
  • Мнения: 133
Добро утро, момичета   bouquet Димчо, мерси за темичката  Hug
Ирини,  newsm59 Много здраве за теб и бебка, леко раждане и много щастливи моменти през идната година. Остави притесненията и ще видиш септември какво пухкавко бебче ще гушкаш  Hug
За съня какво да ви кажа - май и аз съм от поспаливите  Tired Всяка сутрин се самоизритвам от леглото, че не съм от хората, които по-принцип се излежават и все имам чувство, че деня ми минава безцелно  Crazy
Мирка, ти май вече сериозно ме водиш в покупките   Wink Само така  Hug Леглото е много хубаво и аз май към тези легълца започвам да се насочвам. Я кажи каква е разликата между твоето и това с двойното чекмедже  newsm78
А тези твърди повивалници къде ги има, че вчера в нито един магазин не успях да открия  newsm78
Шейла аз в началото на бременността гледах клипчета там, но сега одавна не съм влизала. Ако ти попадне нещо интересно, сподели, моля  Hug
Сега да се похваля и аз - купихме колата на бебока  newsm44 Ето тази е - http://www.inglesina.com/en/products/details.php?sectionid=17&itemid=323 От вчера съм на седмото небе  newsm44 Асенце, благодаря ти много, миличка, че изтърпя една везна  Hug Но няма да повярваш колко бързо се навих за Инглезината, като милото каза "тази е!"  Joy Хич не съм се дърпала  Joy

# 21
  • Мнения: 203
Здравейте момичета
Димчо мерси за новата тема!!!  bouquet
..и аз да се разпиша тук Grinning
Ирини  nbirthday  bigdance2 Tada bdbaloni много здраве, щастие и едно здраво и красиво бебче   bouquet Hug

# 22
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен
ИРИНИ  newsm59 newsm67  Gift Tada да си здравичка и септември да се роди едно прекрасно бебенце

Оффф с това спане, като чета все едно за себе си....чак ми става смешно как на всички ни едно и също се случва

Соня, честита ти количка, много е хубава тази, аз я гледах в бейби планет. кой цвят си взехте?

# 23
  • Мнения: 506
Здравейте и от мен в новата тема,Димчо   bouquet
Честит Рожден Ден на Ирини!   party023  ura  Gift Много ЗДРАВЕ и любов в семейството  newsm51
Да ви кажа относно лакираните нокти-последния път като бях на маникюр и моята маникюристка ми каза,че за последен път ме рисува-като наближи термина,никакъв лак! Rolling Eyes Бях много учудена,не го бях чувала това  Shocked И за по-сигурно като отидох на ЖК попитах доктора-той ми каза,че няма такова нещо!Преди е било така,но в момента със съвременната апаратура,лакът не бил никакъв проблем.Каза,че в тяхната клиника не проверявали ноктите на жените преди да ги приемат  smile3503

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 27
Здрастииии! Hug Потребителките и консуматорките, почивате ли, бря? Леле, колко неща сте накупили, браааво! Ето какво забелязах:
 На тази мацка, дето продава количката, пожелавам успех! Hug
Димката, тенкс за темата! Пеещото девойче- много хубави заглавия идват от тебе! Чудесна си! Hug
За Иринии- за една голяма жена- за нейния рожден ден- каквото тя си пожелае- нека бъде! HugЖиви цветя за тебе, да ти носят жива любов, за цял живот: и - обича те, да знаеш;)
За Шейла и който иска- http://www.vsekiden.com/?p=35487
http://www.vsekiden.com/?p=35031- не са за раждане тези клипове..не съм гледала такива за раждане, ама прати, само да н ме уплашат, мъ, какоу Hug
Стела и Уанда, къде сте, бря..да не си правите масажи на перинеума..знам аз.. Joy
 Хубав ден! Пак ще дойда! Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 7 673
Ирини,  Heart Eyes Hug beer newsm59

# 26
  • Варна
  • Мнения: 9
Хаха Муцо, пак много яки клипчета си изнамерила.
Хеле онова за мюсюлманките. Ше го пратя на мойто хабиби и ши му кажа - ако ми купиш такваз галабея - ставам мюсюлманка одма  hahaha Joy Joy
Ето нещо свежо и от мене http://vbox7.com/play:f5f5f0ba

# 27
  • Мнения: 57
Здрасти от мен Grinning
Ирини мила Честит рожден ден newsm59 nbirthday  Gift  bigdance2 пожелавам ти здраве за теб и семейството ти и още малко остана и ще си гушнеш подаръка newsm07
За спането не ми говорете мен пък ме сърби всичко като легна особено ходилата не се трае ooooh! и само леко да ги почеша и става още по голям ад, не знам нерви ли са хормони ли са ама съм станала една такава изнервена, започнала съм да правя забележки за такива дребни работи, че чак аз не се понасям  Sick абе ще стискаме зъби още малко няма какво друго да се направи Flutter
Айде лек ден на всички Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 571
На Ирини с много "и" и желая да бъде все така усмихната,свежа и чаровна!!Обичана от двамата мъже и малката кукла,която ще те радва съвсем скоро!  bouquet  bouquetОт мен пожелания за весело изкарване-макар и в тесен кръг!!И силно гуш Hug
Мона и аз съм така с тази разлика че заспивам къде 4-5!! ooooh!Нощес четох кърмаческия форум пак до към 3.30!!!А пък мъжа ми милия с този зъб плака като малко бебе на сън!Явно много го е боляло горкия!Как да спя!!!!Събуждах се от писъци и направо ми идеше да избягам!!Не си представям ако трябва да ме будят в рев как ще сме  Mr. Green
За тежкото-не ми тежи корема!Но заспалата ми че направо изчезнала перисталтика ме побърква!!Днес отивам до аптеката да искам нещо за разхлабване хомеопатично защото нищично не помага и мисля че ще се пръсна вече!А ако опитам без "помощ" веднага получавам контракции и то болезнени!!!Страх ме е така!!!Извинявам се че ви занимавам с тея глупости!!
Шейле аз съм гледала разни филмеча за раждането!!Но най вече от сайта на "Естествено" и направо съм в транс!!А нощес погледах и едно секцио!!Мале що парцали и набутаха в корема на жената ooooh!А после гледах и какво правиха не бебето!!Беше ми много интересно! Peace
Соня за легълцето-в същия магазин имаше едно легло с двойни чекмеджета/имаш в предвид да са само две предполагам защото питаш за разликата с моето пък моето е с 4/та то не беше люлка нямаше нива и беше 140/70санта PeaceНе беше определено наш тип!!!Това нашето ни си отговаря на всичките ни изисквания!!!И сме много доволни че го намерихме и че ни пасва  Partyматрачето ще ни е от кокос!!!Така го решихме надявам се да не бъркам!!Ама 140лв за матрак не ми се дават!!!то едно от леглата струваше толкова!!И да кажа От този магазин 10лв е транспорта/в рамките на София/и 10лв е монтажа! HugЗащо никоя фирма не поема транспорта поне направо много ме дразнят така от всичко пара да изкарат #Cussing outА за повивалника-имат цял скрин или пък само горната му част!!Много я харесах-80/60см е и е дървена и може бебе да се повива дълго време на нея а в началото даже да не се маха от леглото защото не пречи да се слага и взима бебето за кърмене и така нататък!!Погледни в сайта може да ги има на снимки!!Много са практични!
Питах за залъгалките и бибероните Чувала съм че на 1,5 месеца се сменят по принцип!Каучука "набъбвал" а силикона "лепнел"след няколко стерилизации!Също така и че детето ако лапне силикон коучук не иска и обратното!!Не зная дали е истина според мен зависи от бебето!!Вие казвайте какви биби купувате!!И да питам колко е добре да взема като за начало!

# 29
  • Мнения: 770
За лака за нокти не трябва да имаш като влизаш в болницата, защото ако се случи нещо там е първото място където гледат лекарите!
Някой дали може да ми каже каква е разликата между Pliko P3 Completo i Pliko P3 Classico и дали има някакви впечатления от тази количка!

Общи условия

Активация на акаунт