ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ЦЕНАТА ЗА УРЕДИ GORENJE?

  • 19 905
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 190
Ние имаме хладлник и пералня на тази фирма, ползваме си ги вече 5 години със здраве!

# 31
  • Мнения: 2 865
Само хладилник не си купувайте от тази марка - имам и ми създава проблеми от време на време. Даже от сервиза в София идваха и не можаха да ми помогнат, а като бяха у нас споменаха че идват от друг клиент със същия проблем.

# 32
  • Мнения: 192
В предното ми жилище бях с тях, сега съм си поръчал серия ОРА... само хубави неща, много съм доволен.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Не виждам какво може да те притеснява в цената-сравнително ниски са им цените, а качеството им е супер!

# 34
  • Мнения: 1 209
Да, опитът ми е N-годишен и се базира на : печка, хладилник, пералня, фризер.

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 20:37 от harmony_broken

# 35
  • Мнения: 2 266
От 5 години ползвам пералня и хладилник.Много съм доволна.Нямам никакви забележки.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 801
Аз също съм се спряла на Горение, за фурната и плота съм решила, но още се колебая за хладилник и съдомиялна... За уредите отпреди 5-6 години знам, че са добри, но незнам дали и те не са вече китайско производство. Но както и по- горе бе казано, явно е въпрос на късмет.

# 37
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
от 8 години ползвам уредите на Gorenje,само тогава за хладилник с фризер не ни достигнаха парите и си взехме по-евтин.След няма и 5 години след многократни ремонти ,хладилника вече не ставаше за нищо,взехме си нов-Gorenje и съм много доволна.Заслужават си уредите,а цената не е висока.

# 38
  • Мнения: 198
Имаме готварска печка на ток и газ - доволна съм, заслужава си парите. Но хладилник не бих си купила, за мен най-доброто за хладилници е Либхер.

# 39
  • Мнения: 2 163
За хладилници тия Либхер са мнооого дървени като дизайн  Wink, аз и затова си купих Gorenje Peace

# 40
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
И на всичкото отгоре се правят в Пловдив.

# 41
  • Мнения: 2 163
И на всичкото отгоре се правят в Пловдив.
Това какво трябваше да означава?

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
И на всичкото отгоре се правят в Пловдив.
Да те питам-ако пише на етикета, че се правят в центъра на Париж, това ще ги направи ли по-престижни в очите ти? newsm78

# 43
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Не, но имам приятел, който бачка като продуктов мениджър в заводите на Либхер в Пловдив, затова го казах. И ми е разказвал разни неща за качеството на работа и контрола на производството, които не са розови. Иначе нищо лошо, нека чуждите фирми да отварят заводи в бг.

# 44
  • Мнения: 2 163
И на всичкото отгоре се правят в Пловдив.
Да те питам-ако пише на етикета, че се правят в центъра на Париж, това ще ги направи ли по-престижни в очите ти? newsm78

Ахааа, сега те разбрах, но първоначално, като прочетох лекичко се пообидих - едва ли не само боклуци се произвеждат в Пловдив...

Общи условия

Активация на акаунт